Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Štěpánek o svojej budúcnosti: Zostane v Slovane?

Jakub Štěpánek © hcslovan.sk

Českého gólmana Jakuba Štěpánka si chce zjavne Slovan udržať. Podarí sa mu to?

Štěpánek o svojej budúcnosti: Zostane v Slovane?

Jakub Štěpánek začínal sezónu ako dvojka za Marekom Mazancom. Ten ale v priebehu sezóny zamieril späť do zámoria a tak už Štěpánkovi nič nebránilo v tom, aby sa stal jednotkou Slovana Bratislava. A svoju pozíciu si zastal. Nastúpil v 35 zápasoch, mal 91,4 % úspešnosť zákrokov a priemerne inkasoval 2,89 gólu na zápas. Kvalitné čísla vzhľadom k tomu, aké nepresvedčivé výkony podávala obrana belasých.

Po sezóne mu končí kontrakt, no vedenie si ho zjavne chce udržať. Generálny manažér tímu Patrik Ziman sa pred časom vyjadril, že v budúcej sezóne ráta so Štěpánkom ako jednotkou a v pozícii dvojky si vie predstaviť nejakého slovenského gólmana.

Slovan už dávno stratil šancu na play off a o Štěpánka bol v závere prestupového obdobia záujem z iných klubov. Slovan ho však nechcel uvoľniť. „Nejaké náznaky boli, ale Slovan sa nechal počuť, že by nebol nadšený, keby som odchádzal. Tým pádom to haslo. Sezónu dokončím tu," uviedol Štěpánek pre isport.cz.

Uvidíme, či sa vedeniu Slovana podarí českého gólmana s ktorým ráta do pozície jednotky udržať aj pre budúcu sezónu. Štěpánkovo vyjadrenie ohľadom budúcnosti je totiž zahalené rúškom tajomnosti: „Zatiaľ nie je nič vo finálnej fáze. Nejaké očakávania mám, ale pokiaľ to nie je podpísané a zaregistrované, tak to nič neznamená. Všetko je otvorené, nebránim sa žiadnej možnosti," uviedol.

Slovan chce získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zažiaril na MS

Vedenie Slovana Bratislava má údajne snahu získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zanechal na MS v Dánsku veľmi pozitívny dojem.

19.05.18, 08:41

0

Slovan prichádza o veľkú oporu. Odchádza účastník MS v Dánsku

Slovenský reprezentačný útočník, ktorý sa predstavil aj na MS v Dánsku, opúšťa Slovan.

18.05.18, 14:14

0

GM Slovana Ziman: Nechceme mať guláš hráčov, ale káder, ktorý si sadne

Skladať káder inak, ako tomu bolo po iné roky. To je cieľ vedenia Slovana Bratislava.

10.05.18, 08:41

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
68.6 ms