Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Slovanisti po dovolenkách opäť zaberajú, v závere sezóny môžu použiť aj jedného olympionika

Patrik Lamper © TASR

Slovan Bratislava sa po dovolenke vrátil do tréningového procesu.

Slovanisti po dovolenkách opäť zaberajú, v závere sezóny môžu použiť aj jedného olympionika

Slovanisti dostali od trénera Eduarda Zankoveca niekoľkodňové voľno. Niektorí hráči ho využili aj na dovolenky v exotických destináciách. Od pondelka 5. februára sa hráči opäť zišli a budú pokračovať v tréningovom procese. Do konca sezóny ich čakajú ešte dva zápasy - 27. februára nastúpia na ľade Viťaza Podoľsk a 1. marca doma proti Dinamu Minsk.

„Spoločne s trénerským tímom sme hráčom stanovili program, ktorý obsahuje okrem tréningov na ľade a tréningov na suchu v každom týždni aj nejaký ten deň voľna. Zápas proti Viťazu je ešte ďaleko a preto nie je potreba zarezávať denno denne. Chcem, aby chlapcov tréningy na ľade bavili. Smerujeme samozrejme k tomu, aby sme posledné zápasy v základnej časti súťaže zvládli a získali čo najviac bodov. Verím, že pokoríme bieloruský Minsk a s vynikajúcimi fanúšikmi sa rozlúčime najlepšie, ako to len pôjde," vyhlásil tréner Zankovec pre oficiálny klubový web.


Slovan sa v uplynulom období rozlúčil s niekoľkými hráčmi, aktuálne sa pripravuje devätnásť hokejistov, ktorých v novom týždni doplní kvarteto borcov zo slovenskej extraligy, ktorí hrajú na striedavé štarty - Bačík, Hecl, Sádecký a Skalický. V závere sezóny môže Slovan využiť aj služby dvojice ďalších hráčov s dvojcestným kontraktom - Lampera a Bezúcha.  Patrik Lamper je aktuálne s reprezentačným tímom Slovenska na olympiáde v Pjongčangu.

Slovan chce získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zažiaril na MS

Vedenie Slovana Bratislava má údajne snahu získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zanechal na MS v Dánsku veľmi pozitívny dojem.

19.05.18, 08:41

0

Slovan prichádza o veľkú oporu. Odchádza účastník MS v Dánsku

Slovenský reprezentačný útočník, ktorý sa predstavil aj na MS v Dánsku, opúšťa Slovan.

18.05.18, 14:14

0

GM Slovana Ziman: Nechceme mať guláš hráčov, ale káder, ktorý si sadne

Skladať káder inak, ako tomu bolo po iné roky. To je cieľ vedenia Slovana Bratislava.

10.05.18, 08:41

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
72.7 ms