Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Slovan v KHL? Treba ísť inde, myslí si Višňovský

Ľubomír Višňovský © TASR

V Slovane začínal aj končil svoju kariéru. Ľubomír Višňovský si myslí, že pre belasých by bol odchod z KHL najlepším riešením.

Celé sa to sype od vedenia

Bývalý obranca Ľubomír Višňovský odštartoval aj zakončil svoju hviezdnu kariéru v Slovane Bratislava. Je logické, že k "svojmu" klubu má stále vrúcny vzťah a pozorne sleduje dianie okolo neho. Každoročne sa po tom, ako Slovanu skončí sezóna, rieši či zostane alebo nezostane v KHL. Višňovský si myslí, že pre Slovan by bolo najlepším riešením zamávať KHL na rozlúčku.

„Hral som tam. Poznám situáciu. Kultúra prostredia, atmosféra, fanúšikovia, kabína, chlapci, tréneri – to všetko je v poriadku," hovoril Višňovský pre portál sport24.sk. „Ale celé sa to sype od vedenia. Zhora sa to potom prenáša aj do kabíny. Dva, tri, štyri roky meškajú výplaty niekoľko mesiacov. Pošlú jednu a potom zase to isté. Takto sa nedá robiť hokej na úrovni KHL, treba ísť inde."


Majster sveta z roku 2002 a borec s viac ako osemsto štartmi v NHL je presvedčený o tom, že pre Slovan aj našu extraligu by bolo vhodné ich opätovné spojenie. „Viem, že na Žilinu či Detvu nebude vypredané, ale v iných mestách sa potešia, prídu noví sponzori a naša liga pôjde hore. Pre náš hokej by to bol len prínos."


Keď chémia zafunguje. Slovan na ďalekom Východe našiel útok, ktorý dokáže veľké veci

Slovan na tripe na ďalekom Východe našiel zloženie elitného útoku, ktorý má potenciál dokázať naozaj veľké veci.

Včera, 14:56

0

Országh prvú z dvoch plánovaných posíl našiel

Slovan získal novú posilu do útoku.

21.09.18, 19:18

0

To bude náladička pri lete domov! Slovan ťažký trip zakončil nádhernou výhrou

Boj na ďalekom Východe o prvý triumf vonku v sezóne. Uspeje Slovan a uzavrie ťažký trip víťazne? Sledujte s nami online už od 11:30.

21.09.18, 08:17

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
60.0 ms