Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Slovan v KHL? Treba ísť inde, myslí si Višňovský

Ľubomír Višňovský © TASR

V Slovane začínal aj končil svoju kariéru. Ľubomír Višňovský si myslí, že pre belasých by bol odchod z KHL najlepším riešením.

Celé sa to sype od vedenia

Bývalý obranca Ľubomír Višňovský odštartoval aj zakončil svoju hviezdnu kariéru v Slovane Bratislava. Je logické, že k "svojmu" klubu má stále vrúcny vzťah a pozorne sleduje dianie okolo neho. Každoročne sa po tom, ako Slovanu skončí sezóna, rieši či zostane alebo nezostane v KHL. Višňovský si myslí, že pre Slovan by bolo najlepším riešením zamávať KHL na rozlúčku.

„Hral som tam. Poznám situáciu. Kultúra prostredia, atmosféra, fanúšikovia, kabína, chlapci, tréneri – to všetko je v poriadku," hovoril Višňovský pre portál sport24.sk. „Ale celé sa to sype od vedenia. Zhora sa to potom prenáša aj do kabíny. Dva, tri, štyri roky meškajú výplaty niekoľko mesiacov. Pošlú jednu a potom zase to isté. Takto sa nedá robiť hokej na úrovni KHL, treba ísť inde."


Majster sveta z roku 2002 a borec s viac ako osemsto štartmi v NHL je presvedčený o tom, že pre Slovan aj našu extraligu by bolo vhodné ich opätovné spojenie. „Viem, že na Žilinu či Detvu nebude vypredané, ale v iných mestách sa potešia, prídu noví sponzori a naša liga pôjde hore. Pre náš hokej by to bol len prínos."


Slovan má v kádri zatiaľ len jedenásť hráčov. Ako sú na tom ostatné tímy KHL?

Čoskoro odštartuje oficiálne letná príprava Slovana Bratislava. Káder však ani zďaleka nie je hotový.

23.06.18, 08:36

0

Libor Hudáček chcel do KHL, nie však do Slovana. O peniaze však nešlo

Po skončení angažmánu vo Švédsku bola pre neho prioritou KHL. Táto možnosť nevyšla a tak zamieril Libor Hudáček do Česka.

22.06.18, 08:19

0

Káder Slovana sa formuje, novou posilou český reprezentačný obranca

Slovan Bratislava získal novú posilu do zadných radov.

21.06.18, 17:01

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
68.9 ms