Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Slovan tento rok stále bez výhry, navyše prišiel do konca sezóny o kľúčového obrancu

Andrej Meszároš © hcslovan.sk
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Slovan Bratislava stále čaká na prvé tohtoročné víťazstvo, navyše oklieštený káder utrpel ďalšiu veľkú stratu.

Slovan Bratislava v piatkovom stretnutí prehral na domácom ľade proti Viťazu Podoľsk 1:3 a bez bodu tak zostal aj vo štvrtom tohtoročnom zápase. Zverenci Vladimíra Országha tak stále čakajú na prvé tohtoročné víťazstvo.

Rozhodnuté bolo už po prvej tretine, ktorú o play off bojujúci hokejisti Podoľsku vyhrali 3:0. Už v siedmej minúte striedal Marek Čiliak Jakuba Štěpánka, ktorý inkasoval druhý gól od Sjomina. Jediný gól Slovana strelil Kyle Chipchura.

Prvý domáci zápas Slovana v roku 2019 sledovalo len niečo viac ako 5000 divákov.

Nielenže sa Slovanu herne a výsledkovo vôbec nedarí a návštevnosť má klesajúcu tendenciu, navyše už beztak oklieštený káder utrpel ďalšiu citeľnú stratu. Do konca sezóny bude chýbať jeden z kľúčových obrancov Andrej Meszároš.

Hráč s bohatými skúsenosťami z NHL absentuje už od 28. decembra, kedy utrpel zranenie v hornej časti tela. Začiatkom budúceho týždňa sa skúsený bek podrobí operácii. Informoval o tom klub prostredníctvom Facebooku.

Slovan na trip bez reprezentačného obrancu, šancu dostane mladík z projektu dvadsiatky

Veľká strata pre Slovan, na trip odcestoval bez účastníka MS v Dánsku.

pred 3 hod.

0

Prečo sa Slovan nasilu drží v KHL? Snáď osobné príjmy niekoľkých vyvolených z vedenia klubu

Slovan Bratislava sa zubami-nechtami drží v KHL. Prečo je tomu tak?