Menu

Skvelá sezóna Čajkovského! Patrí medzi najlepších obrancov KHL

Michal Čajkovský © iz.ru
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Michal Čajkovský prežíva v KHL výborný ročník. Patrí medzi najlepších obrancov ligy.

Michal Čajkovský bol ústrednou postavou Dinama Moskva v poslednom zápase na ľade Traktora Čeljabinsk. V rozpätí 2,5 minúty v tretej tretine si pripísal gól a asistenciu a jeho zásluhou vyrovnalo Dinamo z 0:2 na 2:2. V 58. minúte však domáci Kosov rozhodol o výhre Traktora.

Nič to nemení na tom, že slovenský reprezentant prežíva výbornú sezónu. Je druhým najproduktívnejším obrancom Dinama Moskva a 12. pozícia mu patrí v bodovaní obrancov KHL. V 15 stretnutiach nazbieral 8 bodov (2+6).

Čajkovský hráva pravidelne v prvej obrane Dinama Moskva po boku Fína Hietanena. Má priemerný ice time 19:34 minút na zápas, čo je slušná porcia.

Zostáva len veriť, že si formu udrží a vydrží mu aj zdravie. Sezónu má rozohratú naozaj výborne a formu by mohol zúročiť aj v reprezentačnom drese.