Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Prosebný list Putinovi! Fanúšikovia Novokuznecka robia všetko pre záchranu klubu v KHL

Metallurg Novokuzneck

Fanúšikovia Novokuznecka robia všetko pre to, aby ich klub nezmizol z mapy KHL. Dokonca neváhali osloviť Vladimira Putina.

Prosebný list Putinovi! Fanúšikovia Novokuznecka robia všetko pre záchranu klubu v KHL

Vedenie KHL nedávno informovalo, že plánuje znižovať počet účastníkov v lige, nakoľko niekoľko tímov bojovalo v uplynulých rokoch s finančnou nestabilitou. Slovenké médiá hneď začali riešiť budúcnosť Slovana, no vedenie "belasých" prostredníctvom vyhlásenia na oficiálnom klubovom webe ubezpečilo, že sa ho táto hrozba netýka.

Obavy však majú fanúšikovia Metallurgu Novokuzneck, jedného z najslabších celkov KHL. Robia všetko pre záchranu svojho obľúbeného tímu v súťaži a neváhali sa s petíciou a žiadosťou o udržanie klubu v lige obrátiť na samotného Vladimira Putina, ktorému zaslali otvorený list.


„Vážený Vladimir Vladimirovič! My, fanúšikovia Metallurgu Novokuzneck, Vás prosíme o venovanie pozornosti situácii v najväčšom meste Kuzbassu. Vedenie KHL má zámer znížiť počet ruských účastníkov v prospech zahraničných tímov. Uznávame, Metallurg nebýva v tabuľke vysoko a naša hokejová hala nepatrí medzi moderné, ale je to jeden z najstarších klubov v Rusku a jeho história sa začala písať už v roku 1949,” napísali fanúšikovia Metallurgu.

„Môže dôjsť k tomu, že prestane fungovať trojuholník školy - MHL - KHL. Mladí hráči budú odtiaľto odchádzať preč a deti nebudú mať záujem hrávať hokej, pretože nebudú vidieť žiadne vyhliadky na pôsobenie na najvyššej úrovni. Blíži sa 400. výročie založenia Novokuznecka. Neradi by sme sa dočkali ‚darčeka’ v podobe vylúčenia klubu z KHL. Ľudia v našom meste si to nezaslúžia,” pokračuje prosba adresovaná Putinovi.

Znenie otvoreného listu fanúšikov Novokuznecka Putinovi zverejnil web denníka Sport Expres.

V uplynulej sezóne bol Novokuzneck najhorším tímom v KHL. V 60 zápasoch základnej časti získal len 40 bodov. Na play off strácal priepastných 43 bodov.

Koskinen čelí silnému záujmu z NHL, na stole vraj dvojročná zmluva

Dátum 30. apríl sa nám nezadržateľne blíži. Tento deň je pre generálnych manažérov významný, vtedy totiž vypršia kontrakty hráčov KHL a budú môcť rozhodnúť o svojej budúcnosti.

Včera, 13:00

0

Avtomobilist Jekaterinburg predstaví tri hviezdne posily

Ruský klub chce hrať v nasledujúcej sezóne o špicu tabuľky.

Včera, 10:14

0

Dve zaujímavé mená sa majú sťahovať z NHL do KHL

Z NHL do KHL by sa toto leto mali sťahovať dve zaujímavé mená.

Včera, 08:56

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
564.3 ms