Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Príchod nového akcionára do Slovana na spadnutie. Vážny záujemca z Francúzska

HC Slovan Bratislava © hcslovan.sk

Vstup nového akcionára do Slovana Bratislava je na spadnutie. Pomôže vyriešiť finančnú situáciu v klube?

Už skôr sa špekulovalo o tom, že manažment Slovana Bratislava je naklonený myšlienke vstupu nového akcionára do klubu. Javí sa to ako jedno z možných riešení nepriaznivej finančnej situácie. Nie je isté, či má ísť o väčšinového akcionára. Isté je však, že už aj ľudia z manažmentu belasých potvrdzujú, že rokovania prebiehajú.


„V relevantných ekonomických kruhoch je už niekoľko mesiacov všeobecne známe, že súčasní akcionári HC Slovan Bratislava sú otvorení vstupu ďalšieho akcionára, resp. akvizícii strategického partnera, ktorý by zdieľal ich víziu trvalejšieho udržania a stabilizovania klubu v Kontinentálnej hokejovej lige," uviedol pre šport.sk marketingový riaditeľ Slovana Bratislava Milan Vajda.

V minulosti sa o hokejový Slovan zaujímal Red Bull, ktorý je silnou značkou na športovom trhu - v nemeckej futbalovej Bundeslige "tlačí" klub z Lipska, Red Bull vlastní tiež hokejový i futbalový klub v Salzburgu. Slovan však v dohľadnom čase do portfólia tejto silnej spoločnosti nepribudne. 
„Podľa našich aktuálnych informácií sa to našej spoločnosti netýka," uviedla riaditeľka pre komunikáciu v Red Bulle Dominika Gadušová pre šport.sk.

Slovan má v pláne pritiahnuť nového strategického partnera do konca kalendárneho roka 2018 s cieľom stabilizácie klubu. Portál šport.sk informuje, že najhorúcejším adeptom má byť istá francúszka spoločnosť pohybujúca sa v oblasti energetiky.

Keď chémia zafunguje. Slovan na ďalekom Východe našiel útok, ktorý dokáže veľké veci

Slovan na tripe na ďalekom Východe našiel zloženie elitného útoku, ktorý má potenciál dokázať naozaj veľké veci.

Včera, 14:56

0

Országh prvú z dvoch plánovaných posíl našiel

Slovan získal novú posilu do útoku.

21.09.18, 19:18

0

To bude náladička pri lete domov! Slovan ťažký trip zakončil nádhernou výhrou

Boj na ďalekom Východe o prvý triumf vonku v sezóne. Uspeje Slovan a uzavrie ťažký trip víťazne? Sledujte s nami online už od 11:30.

21.09.18, 08:17

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
68.6 ms