Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Presun Jakovleva do NHL sa zdá byť hotovou vecou

Jegor Jakovlev

Jeden z najlepších zadákov KHL posledných rokov sa vyjadril jasne, jeho ďalšou stanicou bude NHL.

Olympijský víťaz a účastník MS v Dánsku skrátka chce otestovať svoju kvalitu na najvyššej úrovni. Jeho novým zamestnávateľom by sa mali stať New Jersey Devils. Nič ešte nie je oficiálne, no z hráčových vyjadrení, ktoré poskytol reportérovi portálu sport-express.ru Igorovi Eronkovi je to viac ako jasné. Sám generálny manažér tímu Ray Shero povedal, že privedie obrancu rozmedzí 26 a 27 rokov, s ktorým počíta v hlavnom tíme. Dlhodobý záujem tímu z Newarku o Jakovleva je taktiež známy. K uzavretiu dohody má prísť po majstrovstvách sveta, kedy by mal hráč odcestovať do USA a dohodu spečatiť.

Jakovlev podľa vlastných slov chce ukázať, že na NHL má a je schopný naplniť všetky požiadavky, ktoré sú na hráčov NHL kladené. Podľa vlastných slov sa chystá do severnej Ameriky už v júli, ešte pred začiatkom tréningových kempov. Chce spoznať mesto a zlepšiť sa po jazykovej stránke.

Čo sa týka nového pôsobiska, tak organizácii plne dôveruje. „Devils ma sledovali tri roky. Naozaj ma chcú vidieť v hlavnom tíme. To je dôvod, prečo som si vybral New Jersey, budem šťastný, keď sa budem môcť pripojiť k tejto organizácii. Viem, že hrajú rýchly a chytrý hokej, aký mám rád."

Rodák z Magnitogorsku má za sebou vrátane play-off už niečo vyše 360 zápasov v Kontinentálnej hokejovej lige. S veľkým hokejom začínal v Lokomotive Jaroslavľ, posledné tri sezóny hral za SKA Petrohrad. Patrí k mimoriadne pohyblivým zadákom, je silný na puku a dokáže ho s ľahkosťou vyviesť z obrannej tretiny na polovicu súpera.

Novinky a prestupy z KHL: Víťaz Stanley Cupu sa v Minsku dlho neohrial

Aktuality z diania v KHL.

Včera, 09:54

0

Netrvalo to dlho. Prvý vyhodený tréner v novej sezóne KHL

KHL už pozná meno prvého vyhodeného trénera v aktuálnej sezóne.

18.09.18, 14:33

0

Výkony Minsku obrovským sklamaním, vedenie priviedlo novú posilu

Dinamo Minsk angažovalo novú posilu do ofenzívy.

16.09.18, 18:56

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
71.9 ms