Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Pokúsi sa Vjačeslav Vojnov o návrat do NHL?

Vjačeslav Vojnov

Ruský obranca sa pripravuje na blížiace sa olympijské hry, no podľa zámorských zdrojov sa pokúša o návrat do NHL. Je to reálne?

Pokúsi sa Vjačeslav Vojnov o návrat do NHL?

Severnú Ameriku opustil počas zdĺhavého procesu, v ktorom bol obvinený z domáceho násilia. Kvôli súdnym prieťahom vynechal prakticky celú jednu sezónu. Znechutený sa napokon rozhodol Los Angeles opustiť a podpísal s SKA Petrohrad. Po sezóne mu ale jeho kontrakt vyprší a podľa TSN sa pokúsi o návrat. Bude to ale komplikované.

Bude to hlavne otázka právna, keďže naposledy nebol jeho proces uzavretý. Ruský obranca jednoducho zrušil svoje víza, čím bol z USA vyhostený. Vyjednávania s LA Kings, ktorí stále držia jeho práva môže začať až v máji, po vypršaní jeho súčasného kontraktu v KHL. Vojnov je z pohľadu NHL naďalej suspendovaným hráčom, takže klub by musel ligu presvedčiť k jej zrušeniu. Potom sa k slovu dostanú americké imigračné úrady, ktoré ako mnohí vieme, bývajú nekompromisné.

V každom prípade vôľa elitného obrancu vrátiť sa je akousi prvou lastovičkou, po ktorej bude nasledovať zdĺhavý a ostro sledovaný proces návratu.

Najproduktívnejší slovanista opúšťa KHL. Posilnil nemecký Kolín

V minulej sezóne bol lídrom belasých.

pred 77 min.

0

Hudáčkov Spartak získal bývalého hráča NHL

Spartak Moskva získal do svojho kádra bývalého hráča NHL.

pred 6 hod.

0

Potvrdené! Jegor Jakovlev podpísal zmluvu v NHL

To, o čom sme písali včera ako o formalite bolo dnes oficiálne potvrdené. Niekoľkoročné koketovanie medzi ruským obrancom Jegorom Jakovlevom a klubom New Jersey Devils bolo dnes spečatené...

Včera, 16:20

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
69.2 ms