Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Patrik Ziman sa vrátil na Slovan

Patrik Ziman © hcslovan.sk

Návrat Patrika Zimana na štadión Slovana Bratislava.

Patrik Ziman pôsobil uplynulú sezónu v KHL na pozícii generálneho riaditeľa Slovana Bratislava. Snažil sa naštartovať určité ozdravné procesy na zlepšenie finančnej stability tímu. Svoju prácu však nechal nedokončenú. V lete zo svojej pozície abdikoval, nakoľko akcionári ho nepodržali v snahe vypovedať z funkcie športového riaditeľa Oldřicha Štefla. Zimana si obľúbili hráči aj fanúšikovia. Oficiálny fanklub Verní Slovanu po treniciach vo vedení zahájil bojkot, ktorý stále trvá.


Ziman sa nedávno vrátil na Slovan. 47-ročný manažér si nenechal ujsť domácu premiéru belasých, v ktorej podľahli Lokomotivu Jaroslavľ 1:4. Nehovel si však v žiadnych VIP priestoroch. Ako bežný človek si kúpil lístok na tribúnu a z pozície normálneho fanúšika si vychutnal zápas, ktorý síce pre Slovan nedopadol najlepšie, no bolo sa aj tak na čo pozerať. 

„Aj keď som odišiel, srdiečko zostalo belasé. Vždy som bol fanúšikom Slovana a na tom sa nič nezmení. Nevidím dôvod, aby som vysedával po VIP priestoroch, preto som si kúpil lístok. Nebol to žiadny truc podnik," uviedol Ziman pre portál šport24.sk.
Na všetkom zlom sa dá nájsť niečo dobré. Ziman po tom, ako skončil na pozícii GM Slovana Bratislava zrazu mal dostatok času a rozhodol sa využiť ho napríklad na cestovanie.

„Minulý rok som nestihol ísť na dovolenku, tak som si to teraz vynahradil. Oddýchol som si, venoval sa rodinke, na ktorú som nemal toľko času predtým a zrelaxoval som na Sicílii, kde bolo nádherne. A stihol som ešte aj rybačku v Nórsku s kamarátmi a so synom Marcom. Takže mal som perné leto."

Je to aktívny človek a oddychovať dlho nevydrží. Ako priznal, na stole už má nejaké nové pracovné ponuky, ktoré zvažuje.

„Mám nejaké ponuky už na stole, ale zatiaľ ich nechcem konkretizovať. Uvidím, čo si napokon vyberiem."

Keď chémia zafunguje. Slovan na ďalekom Východe našiel útok, ktorý dokáže veľké veci

Slovan na tripe na ďalekom Východe našiel zloženie elitného útoku, ktorý má potenciál dokázať naozaj veľké veci.

Včera, 14:56

0

Országh prvú z dvoch plánovaných posíl našiel

Slovan získal novú posilu do útoku.

21.09.18, 19:18

0

To bude náladička pri lete domov! Slovan ťažký trip zakončil nádhernou výhrou

Boj na ďalekom Východe o prvý triumf vonku v sezóne. Uspeje Slovan a uzavrie ťažký trip víťazne? Sledujte s nami online už od 11:30.

21.09.18, 08:17

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
64.6 ms