Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Pán rozhodca, toto by sa malo pískať! Štěpánka druhý gól od CSKA poriadne rozzúril

Jakub Štěpánek © TASR

Českého gólmana v službách Slovana Bratislava Jakuba Štěpánka poriadne naštvala situácia predchádzajúca druhému gólu CSKA.

Pán rozhodca, toto by sa malo pískať! Štěpánka druhý gól od CSKA poriadne rozzúril

Slovan Bratislava nastúpil pred vypredanou arénou v nedeľu proti CSKA Moskva. Druhý najlepší tím v KHL potvrdil svoju kvalitu, mal pasáže, kedy totálne dominoval. Na druhej strane však treba uznať, že belasí predviedli kvalitný výkon, bojovný, odhodlaný, chýbala však troška šťastia v zakončení a najmä priveľa minút odohrali zverenci trénera Eduarda Zankoveca v oslabení.

Gólmana Jakuba Štěpánka rozhnevala situácia pred druhým inkasovaným gólom. Jeden z hosťujúcich hráčov pred ním prudko zabrzdil, zasypal ho poriadnou dávkou snehu a brankár Slovana nič nevidel. Pri podobnej situácii by mal rozhodca prerušiť hru, no nestalo sa tak. Aj preto Štěpánek rozzúrene hodil prilbu o ľad.


„Prihrávka išla cez šírku tretiny a hráč predo mnou zabrzdil tak, že som dostal do očí poriadnu dávku snehu. Len som sa presunul a chytal som naslepo. Poriadne ma to naštvalo, nevedel som, či sa s tým môžem obrátiť na rozhodcov. Doslova som nevidel nič a prepadlo mi to," hovoril český gólman pre oficiálny klubový web.

Vyjadril sa i k výkonu arbitrov. „Nebudem tvrdiť, že som nezažil, aby môjmu tímu pískali všetko a súperovi takmer nič. Ale tak to je, môžeme sa rozčuľovať, ale čo nám to pomôže?"

Kanadský útočník Ryan Garbutt nechcel verdikty rozhodcov komentovať. Športovo priznal, že súper bol kvalitatívne lepší. „Boli jednoducho lepší. Mali lepší štart do zápasu a potom si to už ustrážili. Verdikty rozhodcov nechcem komentovať, zatiaľ som odohral za Slovan iba dva duely a nemám k tomu čo povedať. Snáď ďalší zápas bude úspešnejší."

Slovan sa musí naplno skoncentrovať na najbližší zápas. Už v utorok nastúpi proti ďalšiemu hviezdnemu celku - Metallurgu Magnitogorsk.

Krok na ktorý mnohí dlho čakali. V Slovane končí športový riaditeľ Štefl

Oldřich Štefl končí v pozícii športového riaditeľa Slovana Bratislava.

pred 4 hod.

0

Superhviezdne posily nečakajte, avizuje tréner Slovana Zankovec

Tréner Slovana Bratislava Eduard Zankovec avizuje, že super hviezdne posily do Slovana v lete neprídu.

pred 5 hod.

0

Vedenie KHL presunulo Slovan do inej divízie. Belasých čaká o šesť duelov viac

Slovan už nebude v Bobrovovej divízii.

Včera, 14:49

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
69.1 ms