Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Návrat Janusa do Slovana na spadnutie?

Jaroslav Janus © TASR

Jaroslav Janus by sa mohol podľa všetkého vrátiť do Slovana.

Návrat Janusa do Slovana na spadnutie?

Tréner Slovana Bratislava Miloš Říha tesne po skončení sezóny prezradil, že v kádri chce mať výraznejšie slovenské zastúpenie a aj ku kanadskému gólmanovi Barrymu Brustovi hľadá Slováka. Podľa všetkého sa ním stane Jaroslav Janus, ktorý už svojho času "belasý" dres v KHL obliekal.

Janus odchytal uplynulý ročník v českom extraligovom Litvínove. Patril medzi najlepších brankárov v lige. V % úspesnosti zásahov bol tretí (93,05). V priemernom počte inkasovaných gólov (2,02) mu pripadla štvrtá priečka. V základnej časti vychytal päť núl, v tomto ohľade boli od neho lepší len traja gólmani. S 25 vychytanými víťazstvami bol po Šimonovi Hrubcovi z Třinca (28) druhý.


Výbornými výkonmi v drese Litvínova upútal pozornosť aj v reprezentácii. Prebojoval sa na MS do Nemecka a Francúzska. Na svoju šancu si musel počkať až do záverečného slovenského vystúpenia na turnaji. V utorok nastúpil proti Švédsku, keď v 26. minúte vystriedal Júliusa Hudáčka. Janus predviedol famózny výkon, zlikvidoval 26 striel a udržal si čistý štít. Blysol sa viacerými fantastickými zákrokmi.

Už pred šampionátom bolo jasné, že v Litvínove nebude pokračovať. Ako informuje Šport, Janus by mal mať v Slovane pripravenú ponuku na kontrakt. Janus podľa vlastných slov zatiaľ o ničom nevie, no netají, že by ho záujem zo strany "belasých" potešil. „Nemám zatiaľ nič, neviem, čo bude. Idem si oddýchnuť na dovolenku. Bolo to náročné obdobie. Keby sa Slovan ozval, bol by som veľmi rád," uviedol.Tak to by ste na neho nepovedali! GM Slovana dosiahol obrovský úspech v bojovom športe

Bojovník telom aj dušou. Taký je generálny manažér Slovana Bratislava Patrik Ziman. A tieto atribúty prenáša aj do svojej práce. Je odhodlaný vybojovať Slovanu stabilnejšiu pozíciu.

22.04.18, 08:59

0

Patrik Rybár reagoval na šumy ohľadom záujmu Slovana Bratislava

Pred istým časom sa špekulovalo o záujme Slovana Bratislava o reprezentačného gólmana Patrika Rybára.

18.04.18, 08:09

0

Slovan má záujem o reprezentanta, ktorý hral na olympiáde a bojuje o MS

Slovan má v hľadáčiku zaujímavú posilu z radov slovenských reprezentantov.

16.04.18, 09:36

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
3,263.4 ms