Marek Ďaloga skóroval v rekordnom zápase

Dinamo Riga © twitter Dinamo Riga
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Slovenský reprezentant skóroval v rekordnom zápase tejto sezóny KHL

Slovenský reprezentačný obranca Marek Ďaloga bol priamym aktérom rekordného zápasu sezóny KHL.

V stretnutí Dinamo Riga verzus Dinamo Moskva padlo až 13 gólov. Domáci vyhrávali po 1. tretine 5:2, no trojgólový náskok neudržali a napokon prehrali 6:7 po predĺžení.

30-ročný slovenský reprezentant strelil jeden gól. Po prestupe zo Sparty Praha odohral za Dinamo Riga 17 zápasov, strelil v nich dva góly a pridal jednu asistenciu.

Tréner víťazného Dinama Moskva Vladimir Krikunov nezažil takýto divoký zápas v celej svojej 35-ročnej kariére.

„Poviem vám, pracujem už 35. rok, ale ešte som neprehral prvú tretinu 2:5. Toto je prvýkrát v mojom živote," priznal skúsený kouč na pozápasovej tlačovej konferencii.

Bakošov tím končí v KHL. Obeťou krízy vyvolanej koronavírusom sa môžu stať aj ďalšie tímy

KHL bude mať v dôsledku krízy vyvolanej pandémiou koronavírusu v budúcej sezóne minimálne o jedného účastníka menej

01.04.20, 13:31

0

Čajkovský: V Rusku koronavírus až tak neriešia. Spoluhráči boli chorí, testy im nerobili