Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Libor Hudáček chcel do KHL, nie však do Slovana. O peniaze však nešlo

Libor Hudáček

Po skončení angažmánu vo Švédsku bola pre neho prioritou KHL. Táto možnosť nevyšla a tak zamieril Libor Hudáček do Česka.

Sezónu ako z najhoršieho sna prežil Libor Hudáček. Dokonca netajil, že musel vyhľadať pomoc mentálneho kouča. Po celý ročník ho sprevádzali problémy s ramenom. V rámci švédskej SHL prestúpil počas sezóny z Orebra do Färjestadu. Po piatich zápasoch však jeho angažmán predčasne ukončil hlúpy faul. Po sekere na Ludviga Elvenesa z Rogle dostal od disciplinárky päťzápasový trest a to pred štartom play off vedenie Färjestadu nenechalo bez povšimnutia. Okamžite ukončilo s Hudáčkom spoluprácu.

Po troch rokoch vo Švédsku sa Hudáček rozhodol pre zmenu. Jeho prioritou bol návrat do KHL, nechcel však comeback do Slovana Bratislava. „Športovec potrebuje raz za čas tiež zmenu a cítil som, že už ju potrebujem aj ja," hovoril Libor Hudáček pre portál hokej.sk. „Chcel som ísť do KHL, ale v nej má na mňa stále práva Slovan Bratislava. Tam som nechcel, musel som si teda vybrať inú krajinu. Veľkú rolu zohral fakt, že mi zavolal tréner Pešán a chcel ma do svojho tímu."

Hudáček sa napokon dohodol na spolupráci s Libercom. "Bielych tigrov" pred "belasými" však neuprednostnil z dôvodu medializovaných finančných ťažkostí Slovana. „Nebolo to kvôli tomu. Ja som tam hral šesť sezón a chcel som skúsiť niečo iné. Česká extraliga patrí medzi najlepšie ligy v Európe a myslím, že som sa rozhodol dobre."A možno si konečne splní sen o NHL. Veď z českej extraligy nie je do zámorskej profiligy až tak ďaleko. Svoje o tom vie Martin Bakoš, ktorý práve z Liberca prestúpil do Bostonu.

Keď chémia zafunguje. Slovan na ďalekom Východe našiel útok, ktorý dokáže veľké veci

Slovan na tripe na ďalekom Východe našiel zloženie elitného útoku, ktorý má potenciál dokázať naozaj veľké veci.

Včera, 14:56

0

Országh prvú z dvoch plánovaných posíl našiel

Slovan získal novú posilu do útoku.

21.09.18, 19:18

0

To bude náladička pri lete domov! Slovan ťažký trip zakončil nádhernou výhrou

Boj na ďalekom Východe o prvý triumf vonku v sezóne. Uspeje Slovan a uzavrie ťažký trip víťazne? Sledujte s nami online už od 11:30.

21.09.18, 08:17

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
63.1 ms