Menu

KHL Online Slovan Bratislava - Dinamo Riga (4.2.2019)

Slovan Bratislava
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Prekazí Slovan radosť ďalšiemu tímu bojujúcemu o play off? Sledujte súboj proti Rige s nami online od 18:30

60' Koniec! Slovan porazil Rigu 2:1
60' Biľalov opúšťal práve bránku, keď z diaľky pálil Liška, Biľalov sa ale vrátil a zachytil puk
58' Zlé striedanie hostí, rýchle nohy opäť ukazoval Sloboda, no napokon včas priskočili hráči Rigy a zabránili pohrome
56' Darzinš opäť raz zahrozil, skóre sa nemení
55' Riga začína byť čoraz nepríjemnejšia, čoraz viac sa tlačí do bránky
54' Obrovská šanca! Pred Darzinšom zívala už len prázdna bránka, našťastie pre Slovan bola jeho hokejka Klokom zblokovaná
51' Puk len tak presvišťal okolo bránky po dobrej strele Meiju spoza kruhov
47' Slovan presilovku nevyužil, hrá sa päť proti piatim
46' Štepánek vykorčuľoval za pukom až do polovice pásma, McMillan ho zachytil, našťastie jeden z belasých mu puk rýchlo zobral
46' Tvrdá strela Jánošíka od modrej, gólman mal ale čistý výhľad a v pohode chytá
45' Presilovka pre belasých, Dzierkals nedovolene atakoval Gélinasa pred Štepánkom
42' Švarný nahodil od modrej, trafil len klbko hráčov pred gólmanom hostí
42' Ališauskas poriadne tvrdo prišpendlil Kloka na mantinel, no obranca Slovana je OK
41' Začiatok 3. tretiny
40' Koniec 2. tretiny - Slovan po nej vedie proti Rige 2:1 a diváci môžu byť s doterajším priebehom stretnutia spokojní
39' Bailey bez prípravy napálil spoza kruhu, puk presvišťal okolo brány Biľalova
37' Šanca McMillana, zblízka ale Štepánka neprepálil a Slovan tak ustál prečíslenie troch proti jednému
37' Zile strieľal z ľavého kruhu, puk vytečovaný na ochrannú sieť
36' Bailey odstavený v rohu, podľa rozhodcov dovolene. Pred bránkou mal Buca, no puk sa na neho nedostal
36' Jánošík spoza kruhov propagačne nahodil na Biľalova
35' Gól!!! Pri signalizovanom vylúčení po peknej kombinácii z ostrého uhla bez prípravy pálil Bailey, od žrdky sa puk odrazil pred bránu kde stál pripravený Taffe a Slovan vyhráva 2:1
35' Taffe mal Chipchuru, volil strelu, mieril to hore, no gól z toho nie je
35' Hráči Dinama pridávajú postupne na dôraze i na tvrdosti
33' Jánošíkova delovka od modrej, pred bránkou to schytal Zile
32' Šanca Slovana, Liška a Červený v prečíslení, Liška to zobral na seba, Biľalov ho vychytal
31' Videll hľadal Darzinša pred bránkou, nebezpečná situácia pre Slovan dobre dopadla
31' Redlihs už je na ľade, ani druhú presilovku v krátkom časovom slede belasí nevyužili
30' Spoza brány smerujúca prihrávka išla priamo na Taffea, McMillan sa ale výborne vrátil a vypichol puk pred americkým útočníkom Slovana
28' Strelec vyrovnávajúceho gólu Mikelis Redlihs na trestnej lavici
27' Prvá presilovka Slovana je pasé, zostala bez gólového využitia
27' Jánošík ani na dvakrát neuspel, ešte sa snažil obkorčuľovať bránku, no jeho prihrávka adresáta nenašla
26' Taffe vystrelil od modrej, nebolo to ale presné
25' Odrazený puk od zadného mantinelu, pred Berzinšom zívala prázdna bránka, skvele ho odstavil Sersen - nepíska sa však faul obrancu belasých, ale filmovanie hráča Rigy
24' Gól!!! Mathew Maione spoza kruhov vystrelil, puk bol pred Štepánkom ešte tečovaný M.Redlihsom a končí za jeho chrbtom. Po využitej presilovke Riga vyrovnáva na 1:1
24' Gélinas fauloval v rohu protihráča, Riga si zahrá presilovku
23' Na hráčoch Rigy vôbec nie je vidieť, že sú v priamom ohni bojov o play off a potrebujú dnes tri body
21' Riga zahrozila McMillanom, nič z toho ale nebolo
21' Začiatok 2. tretiny
20' Koniec 1. tretiny - Slovan odohral kvalitných 20 minút, po peknom góle Slobodu vedie proti Rige 1:0
17' Taffe si podržal puk, priblížil sa bránke Rigy, Biľalova ale neprekonal
15' Švarný pálil od modrej, gólman Rigy zmenšil uhol a puk ukryl
15' Gól!!! Zaváhanie hráča Rigy pri mantineli, puku sa zmocnil Sloboda, mladík ukázal rýchle nohy a rutinérsky premenil samostatný únik - 1:0
14' Darzinš dostal parádnu prihrávku spoza bránky, pálil z prvej a bravúrny zákrok korčuľou vytiahol Štepánek
14' McMillan z ľavej strany nebezpečne strieľal, Štepánek chytá no s obrovskými problémami
12' Gélinas pálil od modrej, len do brániaceho hráča Rigy
11' Jegličova prihrávka spoza bránky, Sukeľ to mal ale na bekhend a nevystrelil, následne ešte z druhej vlny strieľal Jánošík
9' Hráči Rigy usadení v pásme Slovana, točia to však najmä po rohoch
7' Klok z ľavej strany servíroval pred bránu Rigy, Chipchura puk ale netečoval
6' Nádherná individuálna akcia Červeného, krásnou kľučkou sa presadil cez obrancu, natlačil sa pred Biľalova, ten ho vychytal
6' Myttynen zasekol protihráča, dobre vystrelil, dokonca zvonila konštrukcia bránky Štepánka
5' Videll bekhendom prihrával pred bránku Štepánka, puk bol stečovaný korčuľou jedného z belasých, našťastie prešiel popri tyčke
5' Dobrá strela z medzikružia Buca, napálil ale len pred bránkou Slobodu
2' Džerinš strieľal od modrej, mieril ale privysoko
1' Slovan hneď v úvode obrovská šanca! Adam Liška mal možnosť zblízka otvoriť skóre stretnutia, skrumáž ešte pokračuje
1' Začiatok zápasu
- RIGA: Biľalov (Gudlevskis) – Ališauskas, Zile, Gimajev, Zanetti, Sotnieks (A), Maione – Pavlovs, batna, Meija – McMillan, Videll, Darzinš (C) – Lipsbergs, Džerinš, Redlihs (A) – Marenis, Myttynen, Dzierkals – Gegeris, Berzinš
- SLOVAN: Štěpánek (Vojvoda) – Sersen (C), Jánošík, Klok, Gélinas, Bačík, Švarný, Boldižár – Jeglič, Sukeľ, Liška – Červený (A), Taffe (A), Chipchura – Bailey, Buc, Sloboda – Baranov
- Vážení športoví priatelia, hokejisti Slovana v poslednom zápase pred reprezentačnou prestávkou privítajú o play off bojujúci tím Dinamo Riga. Prekazia hosťom radosť?

Slovanu a Kunlunu odpustia to, za čo vyhodili Novokuzneck a Togliatti, nechápe uznávaný ruský tréner

Rusi by Slovan najradšej v KHL nevideli.

pred 4 hod.

0

Nočná mora každého brankára! Tínedžer v bráne Slovana inkasoval kuriózne cez celé klzisko + VIDEO

Mladý gólman Slovana Bratislava Michal Vojvoda v oboch svojich zápasoch v KHL inkasoval kuriózny gól.

Dnes, 10:46

0

Slovan v Helsinkách poriadne "nakúpil", dostal sedmičku. Čestný úspech zaznamenal Liška

Slovan v predposlednom stretnutí sezóny prehral na ľade Jokeritu Helsinki vysoko 1:7.