Menu

KHL Online Slovan Bratislava - CSKA Moskva (11.2.2019)

HC Slovan Bratislava - logo
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Sledujte náš online prenos stretnutia Slovana Bratislava proti aktuálnemu lídrovi KHL od 18:30

60' Koniec zápasu - prekvapenie sa nekonalo, CSKA vyhrala na ľade Slovanu 4:1
60' Priťuknutie na Kaprizova na pravý kruh, strela z prvej, Štepánek chytá
57' Strela z ľavého kruhu, Štepánek predviedol krásny zákrok
55' Skončila presilovka CSKA, tentoraz bez gólového využitia
55' Grigorenko pálil z pravého kruhu, Štepánek chytá
55' Hráči CSKA vyučujú, točia slovanistov v obrannom pásme
53' Vylúčenie Grmana a CSKA má ďalšiu presilovkovú možnosť
51' Gól!!! Po vyhratom buly strela, Štepánek len zrazil puk pred seba, dôrazný Kaprizov sa presadil a zavŕšil hetrik - 4:1 pre CSKA
51' CSKA strieda, Slepyšev de facto jediný aktívny hráč na ľade, napriek tomu ho Sersen odstavil od puku len za cenu faulu - prvá presilovka pre hostí
45' Gól!!! Súboj pri mantineli, puk na hokejku Grigorenka, nahodil na bránu a skvelý teč Kaprizova po ktorom CSKA vyhráva už 3:1
42' Gól!!! Kaprizov ukázal svoje majstrovstvo, za bránou zasekol Grmana, vytiahol puk pred bránku a bekhendom nedal šancu Štepánkovi - svojim 25. gólom v sezóne posiela CSKA do vedenia 2:1
41' Začiatok 3. tretiny
40' Koniec 2. tretiny - Slovan hrá proti CSKA nerozhodne 1:1
39' Karnauchov sa predral až pred Štepánka, puk po jeho bekhendovom zakončení tesne minul bránu
38' Gól!!! Radosť belasých ale dlho netrvala. Nahodený puk pozdĺž mantinela za bránu, okamžitá prihrávka na Andronova a ten z prvej prestrelil Štepánka - vyrovnané 1:1
37' Gól!!! Nádherná krížna prihrávka Chipchuru z rohu klziska medzi kruhy presne na hokejku Baranova a ten strelou z prvej prekonal Johanssona - Slovan vyhráva 1:0, skóroval už pri hre piatich proti piatim
34' Kalinin na trestnej, štvrtá presilovka pre Slovan, chcelo by to už ale úspešné využitie
32' Štepánek a jeho dva skvelé zákroky pri veľkých šanciach Grigorenka
28' Jánošík sám medzi kruhmi, dostal puk, vystrelil, nie je to gól! Zatiaľ najväčšia šanca belasých v zápase
26' Pašninova tutovka okamžite po návrate z trestnej, pred Štepánkom v tesnej blízkosti ale neuspel
24' Pašnin vyhodil puk na tribúny, dve minúty ho neminuli a je tu tretia presilovka Orszáhovej družiny
21' Slovan nevyužil ani druhú presilovku v zápase
21' Začiatok 2. tretiny
20' Koniec 1. tretiny - Slovan hrá proti lídrovi KHL zatiaľ bez gólov, do 2. tretiny vstúpi ešte v početnej výhode
20' Slovan si zahrá druhú presilovku, bude pravdepodobne rozdelená prestávkou, sekanie Mamina na Bačíka spravodlivo potrestané
17' Solídne vyzerajúca akcia belasých, no Sukeľ nechal za sebou puk a nevyšla mu tak snaha o prihrávku
15' Andronov strieľal z pravej strany, Štepánek mal zakrytý výhľad, dokázal však chytiť
15' Tvrdá strela Švarného od modrej, Johansson puk zrazil do rohu
13' Hráči CSKA si hrajú svoju hru úplne v pohodičke, prihrávajú si, sú v pohybe, sú presní, nikam sa neponáhľajú, kontrolujú dianie na ľade
9' Presilovka Slovana bola bezzubá, CSKA v plnom počte hráčov
7' Kalinin tvrdo narazil na mantinel Buca, odsedí si dúfajme, že nie kompletný dvojminútový trest
7' Vyhrané buly hostí v pásme Slovana, okamžite puk na modrú a tvrdá strela, našťastie pre Slovan puk zblokovaný
6' CSKA hrá dnes v Bratislave bez reprezentantov, ktorí dostali po náročnom víkendovom programe oddych
5' Strela na Štepánka, nepríjemne mu clonil Šalunov..tlak hráčov CSKA pokračuje
5' Bailey mal priestor, z pravého kruhu preveril pozornosť Johanssona, tá bola výborná
4' Slovan zaútočil vo formáte traja proti dvom, Taffe vystrelil stredu, Johansson v pohode chytá
4' Úvodné minúty výraznejší vzruch nepriniesli, hrá sa zatiaľ bez šancí i vylúčení
1' Začiatok stretnutia
- CSKA: Johansson (Tretiak) – Blažijevskij, Nesterov (A), Robinson, Pašnin, Marčenko, Naumenkov, Romanov – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Kalinin, Andronov (C), Scott (A) – Telegin, Šalunov, Slepyšev – Tolčinskij, Karnauchov, Mamin
- Slovan: Štěpánek (Vojvoda) – Sersen (C), Jánošík, Klok, Grman, Bačik, Švarný, Boldižár – Jeglič, Sukeľ, Liška – Červený (A), Taffe (A), Chipchura – Bailey, Buc, Sloboda – Baranov
- Vážení športoví priatelia! Po reprezentačnej prestávke sa kolotoč zápasov KHL opäť naplno rozbieha. Slovan nabudený dvoma víťazstvami v rade bude stáť pred najťažšou možnou výzvou v podobe konfrontácie s aktuálnym lídrom súťaže CSKA Moskva

Mesto vyšlo Slovanu v ústrety. Klub dostal viac času na získanie sponzora a vyrovnanie dlhu

Vedenie hlavného mesta vyšlo Slovanu Bratislava v ústrety.

18.04.19, 15:08

0

Česť jeho pamiatke. Zomrel člen legendárneho útoku Slovana Bratislava

Legenda Slovana Bratislava aj československého hokeja nás navždy opustila. Česť jeho pamiatke

14.04.19, 08:39

0

Konkurenti šprintujú, zatiaľčo Slovan sa ešte ani nepostavil na štartovaciu čiaru

Toto nie je rozhodne cesta, ako byť v budúcej sezóne KHL konkurencieschopným tímom

06.04.19, 09:05