Menu

KHL Online prenos: Slovan Bratislava - Magnitogorsk 9.1.2018

Online prenos

Online prenos zo zápasu Slovan Bratislava - Magnitogorsk. Zápas začína o 19:00.

60' Koniec zápasu! Slovan ustál obrovský tlak Metallurgu v závere, pripisuje si cenný triumf nad Magnitogorskom 4:3. Gratulujeme!
60' 30 sekúnd do konca, Samsonov už na striedačke, Metallurg hrá power play a teda 6 proti 4
60' 45 sekúnd do konca, Samsonov stále v bránke
60' Necelá minúta do konca, tlak hostí
59' Lee nahodil do chumľa pred Štěpánkom, puk zrazený a následne vyhodený cez všetky čiary - výborne!
59' Potrestaným hráčom Patrik Lamper. Pred Štěpánkom to bude zaiste vrieť. Dá sa očakávať power play hostí
59' Opäť sa vylučuje. Jeden z hosťujúcich hráčov sa odvážne pustil pomedzi dvoch Slovanistov, prepadol a Magnitka hrá presilovú hru
59' Začína záverečná dvojminútovka, hrá sa v rovnovážnom stave
58' V závere presilovky sa obtočil Després okolo bránky, vystrelil, no gólom to nekončí
58' Tvrdá strela Desprésa od modrej, puk zrazený do rohu
57' Dobré nahodenie Sersena od modrej, videl, že má pred Samsonovom dosť spoluhráčov
56' Wojtek Wolski dostal dvojku za nedovolené bránenie - Slovan má možnosť rozhodnúť o triumfe v presilovke
56' Obaja kohúti dostali dvojminútový trest
56' Viedenský sa pri mantineli pochytil s Ellisonom, rozhodcovia ich okamžite rozdelili
55' Stalo sa to čo sme nechceli - Magnitogorsk znižuje v závere na rozdiel jediného gólu a Slovan sa bude až do konca strachovať o výsledok
55' GÓL!!! Magnitka znižuje na 4:3, využíva presilovku. Moziakin na druhú stranu Wolskemu, ten medzi kruhy na Ellisona a ten prepálil Štěpánka
54' Slovan sa bude brániť v oslabení, vylúčeným hráčom Sherbatov
54' Magnitogorsk v týchto chvíľach dusí Slovan vo vlastnej obrannej zóne
52' Boychuk v ofsajde
51' GÓL!!! Magnitka znižuje na 2:4. Bobriašov nahodil puk od modrej, Štěpánek zjavne nič nevidel a puk mu zapadol do bránky
50' Magnitogorsk už hrá s piatimi hráčmi
50' Slovan v tlaku, roztržka pred Samsonovom
48' Wolski si v súboji pri mantineli nedovolene počínal voči Voráčkovi
48' Signalizované vylúčenie na strane hostí, Slovan si zahrá presilovú hru
47' Šanca Mozjakina, od mantinelu sa dostal do ideálnej pozície medzi kruhy, vystrelil, Štěpánek parádne zasiahol. Dnes už Mozjakinovi vychytal druhú tutovku
46' Sersen aj Ellison už sedia na trestnej lavici, hrať sa bude štyria proti štyrom
46' Strela hostí spoza kruhu, zasahoval Štěpánek. Sersen v ďalšej potýčke, tentoraz spacifikoval Ellisona
46' Menšia mela pred Štěpánkom, Sersen tvrdo odstrčil Kovářa
46' Slovan sa už nemá kam ponáhľať, v prvom rade sa sústredí na bránenie stredného pásma
45' Puk poskakoval pred bránkoviskom Slovana, Štěpánkov tigrí skok a puk prikryl - pásmo pre hostí
45' Slovanu sa darí základná vec a to nepúšťať hostí zbytočne do tlaku
43' Hráč hostí vyšiel s pukom spoza brány, zakončil k bližšej tyčke, Štěpánek priestor spoľahlivo vykryl
43'
Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
42' Buchtele už bol z uhla, napriek tomu vystrelil, no netrafil bránku
42' Ebertove slová sa potvrdzujú, na Magnitke od úvodu tretej tretiny vidieť, že sa nevzdáva a pôjde tvrdo za vyrovnaním
42' Puk opäť v moci gólmana Slovana, pásmo má hosťujúci tím
41' Metallurg začína zhurta, po strele od modrej puk do rohu zrazil Štěpánek
41' Slovan dnes jasne lepším tímom, je aktívnejší aj strelecky, vedie 32-26, na góly je to 4:1 pre tím vedený Eduardom Zankovecom
41' Začiatok 3. tretiny
40' Nick Ebert hovoril, že zápas si užíva, pochvaľuje si výkon svojho tímu, Slovanu sa podľa jeho slov darí plniť maličkosti. Zároveň dodal, že Slovan musí byť pripravený na obrovský tlak Magnitogorsku v tretej tretine, nakoľko favorit prehráva o tri góly
40' Koniec 2. tretiny! Slovan pokračuje v skvelom výkone a s Magnitogorskom vyhráva na prekvapenie mnohých už 4:1. Len nepoľaviť.
40' Nahodený puk zo stredu klziska, Samsonov ho pred dobiedzajúcim Slobodom podržal a Slovan tak získal pásmo
39' Po tvrdej rane od modrej zvonila konštrukcia Štěpánkovej bránky!
38' GÓL!!! Slovan 4:1, využitá presilovka. Boychuk dostal medzi kruhy parádnu prihrávku spoza brány a v obklopení troch protihráčov strelou z prvej prekonáva Samsonova
37' Potrestaným hráčom Čibisov (držanie)
37' Belasí ešte dlho držali puk na svojich hokejkách a tak si predĺžili presilovku o niekoľko sekúnd
36' Avizované vylúčenie na strane hostí, Slovan bude hrať presilovku
36' Strela hostí od modrej, štěpánek puk chytil do lapačky a rýchlo rozohral
35' Za bránou hostí sa strhla šarvátka, Skalický sa pochytil s Bobriašovom, obaja kohúti už sedia na trestnej a hrá sa štyria proti štyrom
35' Musíme pochváliť mladého Slobodu za dnešný výkon
35' Marek Sloboda v samostatnom úniku, puk mu trošku ušiel a tak nemohol na Samsonova nič poriadne vymyslieť.
34' Slovan už v plnom počte
34' Záverečné sekundy presilovky sa dohrávajú ďaleko od brány Slovana
34' S veľmi nepríjemnou strelou z medzikružia si poradil Štěpánek
33' Vyhodený puk cez všetky čiary, presilovka hostí ide do druhej polky
32' Na fauly by si belasí mali dávať väčší pozor, videli sme ako dopadla naposledy presilovka Magnitky
32' Garbutt krosčekoval protihráča, Slovan sa opäť bude brániť v oslabení
32' Po troch góloch v rozpätí troch minút sa nám hra trochu ukľudnila
30' Slovan pri chuti, rútil sa v prečíslení dva na jedného, napokon sa stihol vrátiť aj ďalší hráč hostí a prihrávka domáceho hráča neprešla
29' Sloboda strelil svoj premiérový gól v KHL a vyháňa ním skúseného gólmana Košečkina z bránky, strieda ho Iľja Samsonov
29' GÓL!!! Okamžitá odpoveď Slovana - 3:1. Ebert v rohu pomedzi nohy protihráča posunul puk Slobodovi, ten strelou z pravého kruhu prekonáva Košečkina
28' GÓL!!! Magnitogorsk v presilovke znižuje na 1:2. Expresne rýchlo využívajú hostia presilovku, Wolski z pravého kruhu nekompromisne prepálil Štěpánka
28' Kokarev sa dral do šance, Genoway ho zastavil za cenu faulu a Slovan si zahrá opäť v oslabení - divákom sa to nepáči a svoj nesúhlas dávajú najavo mohutným piskotom
27' Boychuka tvrdo odstavil Timkin, útočník Slovana sa bolestivo zviechal z ľadu a pomaly odchádza na striedačku
27' GÓL!!! Slovan zvyšuje na 2:0. Ebert prevzal puk v strednom pásme, vnikol do útočnej zóny, spoza kruhov vystrelil a krásne povymetal Košečkinovi pavučinky vo vinkli
27' Rezultovala z toho príležitosť pre Wolskeho, všetko však opäť riešil výborný Štěpánek
27' Nepresná rozohrávka Viedenského priamo na hokejku protihráča
25' Puk po nahodení Igoševa skryl Štěpánek v lapačke, vhadzuje sa v pásme Slovana
24' Slovan to ustál, hrá s piatimi hráčmi, v závere presilovky ešte super šanca Mozjakina, bol sám pred Štěpánkom, ten ale v mikrosúboji vyhral
23' Hostia si skvele menia miesta, motajú hlavy Slovanu, nebezpečná strela Kovářa z ľavej strany, Štěpánek vyrazil.
23' Hostia však rýchlo nasťahovaní späť v útočnom pásme
22' Výborne, puk letí cez všetky čiary, Slovan začal oslabenie skvele
22' Prebieha menšia úprava ľadovej plochy, o chvíľu pokračujeme.
22' Prenikajúceho Timkina nedovolene zastavil Barker, Slovan bude hrať v oslabení
22'
22' Lamperov pokus z ľavého kruhu, puk našiel pripraveného Košečkina
21' Začiatok druhej tretiny!
20' Zach Boychuk si pochvaľuje doterajší výkon Slovana, verí, že v druhej a tretej tretine naň dokáže nadviazať. Páčilo sa mu, ako tím zvládol hru v oslabení, ako hráči blokovali strely. Potešilo ho aj, že si Slovan dokázal vybojovať nejaké presilovky
20' Skončila 1. tretina, videli sme v nej kvalitný výkon zo strany Slovana, ktorý po góle Mikúša vyhráva nad favorizovaným Magnitogorskom 1:0
20' Sherbatov v záverečných sekundách z pravého kruhu vystrelil, no nemieril presne
19' Kaletnik evidentne fauloval Voráčka, píšťalka však zostala nemá
17' Skončila skrátená presilovka Magnitky
16' Wolski pri ďalšom pokuse o strelu zlomil hokejku
16' Strela Wolskeho, trafil však len spoluhráča cloniaceho Štěpánkovi
15' 1,5-minútová presilovka hostí práve začala
15' Hra pokračuje vo formáte štyroch proti štyrom, prvé vylúčenie na strane Slovana
15' Strela Slovana z medzikružia bez prípravy, belasí hrajú presilovku dobre
14' Ebertova strela, Košečkin vyrazil pred seba, škoda, že nik z hráčov Slovana sa nedostal k dorážke
13' Za "sekeru" na Mikúša vylúčený Lee, druhá presilovka pre Slovan
13' Slovan v týchto chvíľach lepším tímom, prihrávka z rohu našla pred bránkou Lampera, ani táto šanca gólom nekončí
12' Obrovská šanca! Buchtele získal puk a rútil sa sám na Košečkina, ale gólmana hostí nedokázal v čistej šanci prekonať
11' Strela Kovářa z pravého kruhu nenarobila jeho krajanovi Štěpánkovi výraznejšie ťažkosti, hostia ale získali pásmo
11' Skalický šikovne spoza brány na Sherbatova, toho v poslednej chvíli zblokoval obranca
10' GÓL!!! Slovan vyhráva 1:0, strela od modrej, Košečkin vyrazil puk späť do hry, zmocnil sa ho v medzikruží Mikúš a presnou strelou otvára skóre
9'
9' Nádherná akcia jedného z hosťujúcich hráčov, ktorí sa presadil individuálne cez obranu Slovana a dostal sa pred Štěpánka, ten ho výborne vychytal
8' Po buly strela Slovana od modrej, Košečkin zrazil betóny včas
8' Zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať sa bude v útočnom pásme Slovana
7' Ešte k Slobodovi - v drese prvoligového HC Bratislava zbiera takmer bod na zápas (14 duelov, 13 bodov)
7' Na ľade vidíme 20-ročného mladíka Mareka Slobodu, ktorý dnes dostal šancu vo svojom 18. tohtosezónnom súboji KHL. Na premiérový bod stále čaká
7' Presilovka Slovana skončila
6' Ani teraz sa mu to nepodarilo a Metallurg sa s prehľadom bráni
6' Slovan nehrá presilovku dobre, má problém usadiť sa v pásme
5' Bomba Sersena od modrej, Košečkin puk vyrazil. V hľadisku to len tak zahučalo
4' Presilovka pre Slovan, vylúčený Timkin
2' Osalov pokus z kruhu nenarobil Štěpánkovi vážnejšie starosti
1' Strela Sersena od modrej, Košečkin vyrazil puk
1' Začiatok zápasu
- METALLURG: Košečkin (Samsonov) – Lee, Biriukov (A), Tereščenko, Bobriašov, Bereglazov, Denisov, Igošev – Wolski, Kovář (A), Moziakin (C) – Timkin, Ellison, Kokarev – Čibisov, Osala, Šenfeld – Boltanov, Kaletnik, Platonov – Švyriov
- SLOVAN: Štepánek (Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Ebert, Després, Bačík, Barker, Voráček – Řepík, Viedenský, Boychuk – Mikúš, Genoway, Buchtele – Lamper, Šťastný (A), Garbutt – Sloboda, Šerbatov, Skalický
- Ďalší atraktívny súper v Bratislave! Po stretnutí s CSKA Moskva (0:3) sa dnes Slovan predstaví doma proti Metallurgu Magnitogorsk. Vitajte pri sledovaní nášho online prenosu.

KHL Online prenos: Nižněkamsk - Slovan Bratislava 23.1.2018

Online prenos zo zápasu: Nižněkamsk - Slovan Bratislava. Zápas začína o 17:00.

23.01.18, 10:23