Menu

KHL Online prenos: Slovan Bratislava - Čeljabinsk 11.1.2018

Online prenos

Online prenos zo zápasu Slovan Bratislava - Čeljabinsk. Zápas začína o 19:00.

60' Koniec zápasu! Slovan po bezkrvnom výkone prehral s Traktorom Čeljabinsk 0:3
60' Viedenský si to ešte chcel ísť rozdať s jedným z protihráčov, rozhodca ho ale rýchlo spacifikoval a odprevadil na trestnú lavicu
60' V závere sa ešte zbytočne priostrilo. Skalického zostrelil Petrov, nepáčilo sa to Viedenskému, ktorý išiel do roztržky, pridal sa aj Bailen, obaja dostali dvojminútový trest za hrubosť
58' Ani Ebertova strela od modrej čestný úspech Slovanu nepriniesla
55' Traktor kontroluje vývoj zápasu, nikam sa už neponáhľa
54' Řepík sa oprel do puku spoza kruhov, Francouzova lapačka opäť perfektná
54' Slovan nedokáže po celý zápas nájsť recept na dokonalý defenzívny systém Traktora
54' Skalický stál v bránkovisku, rozhodcovia hru prerušujú
53' Vyhraté buly Slovana, Bačík hneď po ňom vystrelil, ale nepresne
53' Garbuttov pokus z ľavého kruhu nenarobil Francouzovi žiadne problémy. Vhadzovať sa bude pred gólmanom hostí
52' Slovan sa na dlhšie usadil v pásme, Traktor však umne vykrýval priestor a nedovolil belasým ani priamu strelu na Francouza
50' Skončila presilovka hostí, Boychuk späť na ľade
49' Gyngeho pokus z mierneho uhla, Štěpánek musel zasahovať
48' Boychuk tvrdo narazil hlavou na mantinel Kravcova, Slovan bude hrať v oslabení
48' Petrovova strela od modrej, preveril koncentráciu Štěpánka, ten puk vyrazil späť do hry
45'
Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
45' Gól zostáva v platnosti, o víťazovi je tak už rozhodnuté. Traktor získa dôležité body v boji o playoff. Nutné dodať, že Slovan nenadviazal na výkon z utorňajšieho zápasu proti Magnitogorsku a hosťom cestu za výhrou výrazne uľahčil
45' Tréner Zankovec si zobral "challenge", situácia predchádzajúca gólu sa posudzuje na videu
45' GÓL!!! Traktor 3:0. Hostia v posledných sekundách presilovky skórovali, presadil sa obranca Nick Bailen strelou od modrej
45' Strela hostí spoza kruhov, snaha o dorážky, pred Štěpánkom je teraz riadne husto
44' Višnevskeho pokus od modrej na lapačku Štěpánka
43' Řepíkova vysoká hokejka posiela Slovan do oslabenia
43' Sersen bol na výlete v ofenzíve, chýbal potom vzadu, našťastie Traktor svoju akciu nevyužil
42' Mikúš pri snahe vyhodiť puk popri mantineli trafil do tváre Rjasenskeho, športovo sa mu bol ospravedlniť
41' Prienik Desprésa po ľavom krídle, nič vážnejšie z tejto akcie nebolo
41' Nechajme sa prekvapiť, či Slovan ešte zabojuje a pokúsi sa zvrátiť nepriaznivý stav dnešného zápasu. Musí však zlepšiť najmä hru v ofenzíve, nakoľko vpredu nie je vôbec nebezpečný
41' Začiatok 3. tretiny
40' Koniec 2. tretiny! Slovan inkasoval aj druhýkrát z hokejky Kručinina, prehráva s Traktorom 0:2. Domáci hrajú slabučko smerom dopredu, nedokážu sa presadzovať cez dobre brániaceho súpera a ten trestá zaváhania Slovana
39' Presilovka belasých zostala nevyužitá
39' Genoway sa snažil nájsť pred bránkou Kašpara, v publiku to len tak zahučalo, keby Lukáš usmernil puk, Francouz by bol bez šance
37' Borodkinov faul, Slovan si zahrá presilovú hru
34' Po Řepíkovej strele musel zasahovať jeho krajan Francouz, nuž ale Slovan je dnes v ofenzíve skutočne bezzubý
32' GÓL!!! Traktor 2:0. Prihrávka pozdĺž bránkovej čiary prešla až na Kručinina a ten z veľmi ťažkého uhla dáva svoj druhý dnešný gól
31' Presilová hra Slovana skončila, skóre sa žiaľ nemenilo
30' Nepresná prihrávka Slovana v útočnom pásme, vyčíhal ju Šarov, vyrútil sa smer Štěpánek a nielenže nazbieral cenné sekundy, ale ho i ohrozil
29' Tvrdá rana od modrej, bol tam aj cloniaci hráč, no Francouz napriek tomu puk vyrazil
29' Prvé vylúčenie na strane hostí, potrestaný je Šinin a Slovan dostáva možnosť v presilovke vyrovnať skóre
28' Prihrávku slovanistov vyčíhal Videll, vyrútil sa do pásma Slovana zakončil z ľavého kruhu po ľade, Štěpánek vyrazil pred seba - do dorážky sa dostal Szczechura, aj jeho však gólman Slovana zvládol
28' Sľubne vyzerajúcu akciu Slovana zastavil ofsajd. Blíži sa polovica zápasu, no Slovan smerom dopredu nevymyslel dokopy nič
27' Nikitin strieľal spoza kruhov, puk sa odrazil späť do hry, zmocnil sa ho Polygalov a po jeho strele musela zasahovať lapačka štěpánka
25' Pred bránkou číhajúci Videll sa zmocnil puku, Štěpánek ho vychytal!
25' Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
24' Dobrý prienik Skalického, pred Francouzom už však bol tiesnený a do zakončenia sa nedostal
23' Aj po skončení presilovky pokračujú hostia v útočnej aktivite a hra sa odohráva v pásme Slovana
22' Do štatistík značíme druhé úspešne zvládnuté oslabenie belasých
21' Tvrdá strela hostí od modrej, našťastie nepresná
21' Začiatok 2. tretiny
20' Colby Genoway upozorňoval v prestávkovom rozhovore na kvalitu súpera - je to rýchly a šikovný tím. Podľa jeho názoru potrebuje Slovan naďalej bojovať a dávať si pozor na rýchlosť hosťujúcich hráčov.
20' Koniec 1. tretiny. Slovan v jej samotnom závere inkasoval z hokejky Kručinina a prehráva 0:1. Začiatok druhej tretiny sa bude niesť v duchu presilovej hry hostí
20' Predošlá akcia pokračovala, Kravcova tvrdo zrazil k ľadu Garbutt a Slovan sa bude brániť v oslabení
20' Krásna individuálna akcia Kravcova, elegantne sa zbavil Voráčka, vystrelil z medzikružia, Štěpánek vyrazil puk pred seba betónom. Kravcov sa snažil ešte o dorážku, puk sa mu odrazil ale na korčuľu
19' GÓL!!! Traktor dostal puk z rohu na stred na Jakucenju, ten našiel pred bránkou trestuhodne voľného Kručinina a ten efektne z otočky bekhendom prekonáva Štěpánka - hostia vyhrávajú 1:0
18' Predtým ešte črtajúca sa šanca Slovana, Viedenský hľadal pred bránkou spoluhráča, ten však nedočiahol na puk
18' Zakončenie Rybakova zblízka, Štěpánek výborný!
17' Zatiaľ vidíme najmä pozorné bránenie z oboch strán s minimom šancí. Jasne badať, že hosťom ide o veľa
17' Presilovka Traktora skončila
16' A opäť puk letel cez všetky čiary
16' Prvá polovica oslabenia zvládnutá výborne, Slovan protihráčov k ničomu nepustil
15' Bačíkove držanie, Slovan sa bude brániť vo štvorici
14' Najväčšia doterajšia šanca zápasu! Hostia doslova milimetre od gólu. Puk sa dostal cez Štepánka a kotúľal sa za bránkovú čiaru, Mezsároš ho v poslednej chvíli odpálil
14' Strela hostí z ľavého kruhu na vzdialenejšiu tyčku, Štěpánek skvele zasiahol betónom a puk vyrazil
13' Zaujímavý Garbuttov prienik, bol to taký poloúnik, bol však tiesnený a brániaci protihráč mu znemožnil presne zakončiť
13'
13' Francouz si s nahodeným pukom od modrej hravo poradil, Slovan má však opäť pásmo. Zatiaľ sa hrá bez výraznejších šancí na oboch stranách
12' Zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať sa bude pred Francouzom
11' S pribúdajúcimi minútkami však môže nervozita a tlak na hostí narastať
11' Na hosťoch vidno aktivitu, badať, že ich motivácia v boji o playoff je obrovská
10' Gyngeho dravý prienik, po zákroku Štěpánka sa dostal k odrazenému puku, spoza brány ešte nahadzoval späť do predbránkového priestoru
10' Boychuk strieľal z prvej z ľavého kruhu, tesne minul
9' Hostia nahadzovali puk od modrej, bol tečovaný a nebezpečne zaplachtil vo vzduchu, Štěpánek sa však "prelobovať" nenechal a ukryl puk v lapačke
7' Kravcov sa zbavil brániaceho Desprésa, naservíroval medzi kruhy Šarovovi, s jeho strelou si poradil Štěpánek
6' Mezsároš videl, že pred Francouzom je husto, nahodil puk od modrej, no český gólman puk prikryl
5' Gólman Slovana opäť zasahoval, tentoraz po tvrdej strele od modrej
5' Strela hostí z vrcholu kruhov, Štěpánek puk vyrazil späť do hry
4' Dobrá prihrávka na Boychuka, mal pred sebou otvorený priestor, jeho strelu z ľavej strany zneškodnil Francouz
3' Prvýkrát v útočnej aktivite Slovan, v pásme hostí však hral len popri mantineloch. Na prvú vážnejšiu šancu stále čakáme
2' Hostia opäť nasťahovaní v pásme Slovana
1' V úvode aktivita hosťujúcich hráčov, strela z medzikružia ale nebola presná
1' Začiatok zápasu
1' Štadiónom v Bratislave znejú tóny slovenskej hymny
- TRAKTOR: Francouz (Demčenko) – Višnevskij, Nikitin, Bailen, Riasenskij, Borodkin, Šinin (C),, A. Petrov – Jakuceňa (A), Polygalov, Videll – Gynge, Szczechura (A), Kručinin – Kravcov, Rybakov, Šarov – Senťurin, J. Petrov, Černikov – Šolochov
- SLOVAN: Štepánek (Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Ebert, Després, Bačík, Voráček, Černý – Řepík, Viedenský, Boychuk – Mikúš, Genoway, Kašpar (A) – Lamper, Hrnka, Garbutt – Sloboda, Šerbatov, Skalický
- Predposledný domáci zápas Slovana v sezóne! V Bratislave sa dnes predstaví o playoff bojujúci Traktor Čeljabinsk. Vítame vás pri sledovaní nášho online prenosu.

KHL Online prenos: Nižněkamsk - Slovan Bratislava 23.1.2018

Online prenos zo zápasu: Nižněkamsk - Slovan Bratislava. Zápas začína o 17:00.

23.01.18, 10:23