Prihlásenie
Menu

KHL Online prenos: Jekaterinburg - Slovan Bratislava 12.10.2017

Online prenos zo zápasu Jekaterinburg - Slovan Bratislava.

60' Koniec stretnutia. Slovan prehral v Jekaterinburgu 3:6
60' 10 sekúnd pred koncom domáci blízko ďalšieho gólu. Simakov a jeho únik po pravom krídle, prihrával na voľného Kinga pred bránkou, no Mazanec vytiahol bravúrny zákrok
59' Kašpar prepálil krajana Kovářa, puk ležal v bránkovisku a odpálil ho až jeden z domácich hráčov
59' GÓL!!! Slovan hral bez brankára, inkasuje gól na 6:3 a je rozhodnuté
57' Po Parého akcii zostal puk ležať pred Mazancom, zmocnil sa ho domáci hráč, z otočky a ťažkého uhla vypálil, puk končí v lapačke ležiaceho Mazanca
56' GÓL!!! Slovan využíva presilovku, znižuje na 3:5. Strela Smoleňáka, puk sa od zadného mantinelu odrazil opäť na jeho hokejku, ďalšia strela a Genoway upratal puk za Kovářa
56' Barker nahodil puk pred bránku, dobre tečoval Viedenský, no Kovář chytá spoľahlivo
56' Meszároš napriahol spoza kruhov, Kovář efektne chytá
55' Opäť sa vylučuje, dve minúty za držanie vyfasoval domáci Simakov
55' Presilová hra slovana skončila, vážnejšiu šancu si hostia vytvoriť nedokázali
53' Nádherná individuálna akcia smoleňáka, jeho slalom končí faulom domáceho hráča a Slovan bude hrať presilovku
52' GÓL!!! Česalin 5:2. Prihrávka od mantinelu do predbránkového priestoru, kde bol úplne voľný Česalin. Slovan dnes prepadáva v obrane, kde kopí obrovské hrúbky
52' Slovan oslabenie zvládol výborne
49' Zdalo sa, že Slovan by sa mohol po Švarného góle nadýchnuť k zvratu. Žiaľ Genoway vysokou hokejkou trafil do tváre protihráča a oslabuje svoj tím
49' GÓL!! Ivan Švarný napriahol z kruhu k vzdialenejšej tyči a krásnym gólom znižuje na 2:4
49' Hra v týchto chvíľach pomerne nesúrodá, domáci sa budú sústrediť na pozornú obranu stredného pásma
46' GÓL!!! Garejev sa presadil v predbránkovom priestore, zvyšuje na 4:1. Bolo to osem sekúnd pred koncom presilovky 5 na 3
45' Vzápätí protiútok domácich končiaci výbornou strelou Parého, po ktorej zvonila horná žrdka
45' Dobrú robotu odviedol Després, ktorý vyviezol puk a nastrelil ho na Kovářa
45' A vzápätí ďalší faul! Slovan bude takmer dve minúty hrať oslabený o dvoch hráčov. Previnilcom opäť kapitán Meszároš
44'
Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
44' Vylúčenie na strane Slovana, Genoway fauloval gólmana Kovářa a Slovan ide opäť do štyroch.
44' Švarného dobrá strela, Kovář puk vyrazil pred seba, dorážka Smoleňáka, aj s týmto pokusom si domáci gólman poradil
43' GÓL!! Milovzorov 3:1. Strela spoza kruhov, Mazanec puk vyrazil pred seba. Milovzorova neustrážil Ebert a jeho dorážka končí gólom.
43' Dobrá robota Skalického, ktorý zachytil rozohrávku súpera a dokonca aj ohrozil strelou Kovářa
42' Slovan veľká nedisciplinovanosť výrazne brzdí v snahe o vyrovnanie
42' Česalin sa odvážne rozhodol prebiť pomedzi dvoch brániacich protihráčov, Meszároš ho zastavil len za cenu faulu. A Slovan opäť bude hrať v oslabení
41' Začiatok tretej tretiny
40' Koniec druhej tretiny. Vidíme zaujímavý hokej s množstvom šancí na oboch stranách, o gólik viac však majú na svojom konte domáci hráči - 2:1
40' V záverečných sekundách Smoleňák nabil Genowayovi, jeho rana z prvej končí na výbornom Kovářovi
39' Strela Eberta spoza kruhov, no Kovář mal odkrytý výhľad a v pohode chytá
39' Dve minúty za hákovanie dostáva Kuljaš, Slovan má možnosť presilovej hry. Chce to vyrovnanie do šatne
38' Na druhej strane sa puk dostal až na Taylora Becka, ktorý naskočil z trestnej a rovno sa vyrútil do samostatného úniku. Fantastický Mazanec!
38' Boychuk vo výbornej šanci, Kovář puk vyrazil. Následne obrovská mela, hráči Slovana sa pokúšali puk dotlačiť za chrbát domáceho gólman, nepodarilo sa
37' 3/4 minúty si zahrá Slovan presilovú hru
36' A opäť pravica rozhodcu vyletela nahor. Na trestnú lavicu mieri Taylor Beck. Sily na ľade vyrovnané
36' Čajkovský pri streleckej chuti, puk po jeho strele od modrej skrotil Mazanec
35' Garejev sa predieral pomedzi dvoch Slovanistov do zakončenia, v poslednej chvíli ho za cenu faulu zastavil Meszároš. Slovan opäť v oslabení
35' Paré sa rútil do pásma, prihral ešte na Krikunova, rodila sa veľká šanca domácich, no Buchtele druhého menovaného protihráča výborne pozične vyblokoval
34' V jej závere ešte dobrá strela Voráčka od modrej a pokus o teč Smoleňáka. Škoda, že letiaci puk vo vzduchu nezasiahol, Kovář by mal podstatne ťažšiu úlohu...
34' Presilovka Slovana sa skončila
34' Niekoľko zaujímavých striel a príležitostí si v presilovke vypracoval Slovan, nič z nich však nepretavil vo vyrovnávajúci gól
33' Perfektná krížna prihrávka Genowaya na nabiehajúceho Smoleňáka. Ten spálil sám pred Kovářom obrovskú tutovku!
32' Pri avizovanom vylúčení mal veľkú šancu Hrnka, Kovář však puk po jeho strele z medzikružia vyrazil
32' Ofenzívny výpad Desprésa, ktorý preštrikoval cez niekoľkých hráčov, bol faulovaný a vybojoval pre svoj tím presilovú hru
29' Krikunov sa rútil sám na Mazanca, dostihol ho ale Kašpar a navyše ho výborne dokázal obrať o puk!
28' Strelu Jegorševa obetavo zblokoval Mikúš, Slovan zvládol oslabenie
27' Do dobrej pozície sa dostával Pestunov pred Mazancom, ale na ľad ho zložil Švarný
26'
26' Vylúčený Després, Slovan bude hrať ďalšie oslabenie, dnes je ich akosi priveľa
26' Čajkovský trafil žrď Mazancovej bránky! Bol blízko k tomu, aby skóroval i v treťom súboji v rade
25' Michnov pálil hneď po vhadzovaní, Mazanec ale pozorný
22' Presilovka domácich skončila, Slovan mohol v jej závere inkasovať, no na keby sa nehrá
22' Hrubé zaváhanie Voráčka za vlastnou bránkou. Rezultovala z toho obrovská šanca Michnova, ktorý bol sám pred Mazancom, ten ale predviedol bravúrny zákrok lapačkou
21' Začiatok druhej tretiny
20' Koniec prvej tretiny, Jekaterinburg po nej vyhráva 2:1 a do druhej časti hry vstúpi v početnej výhode
20' 20 sekúnd pred koncom prvej tretiny prichádza faul Boychuka a Slovan opäť pôjde do štyroch
19' GÓL!!! Využitá presilovka domácich, ktorí idú do vedenia 2:1. Timašov posiela svoj tím do vedenia.
18' Presilová hra Jekaterinburgu. Na trestnú lavicu zasadá Tomáš Hrnka
18' Jekaterinburg zatlačil Slovan, situáciu komplikovala strata hokejky Barkera, všetko však rieši kvalitným zákrokom Mazanec
16' Až v záverečnej 30-sekundovke presilovky Slovan dokázal zamknúť domácich v pásme. Nič z tohto tlaku ale nevyťažil. Buďme však radi aspoň za vyrovnávajúci gól
13' Navyše Slovan ešte zhruba tri minúty bude pokračovať v početnej výhode
13' GÓL!!! Smoleňák vyrovnáva na 1:1. Genoway spoza brány našiel výborne Boychuka, ten posunul v predbránkovom priestore Smoleňákovi a najproduktívnejší hráč Slovana sa nemýlil
13' Slovanu zatiaľ päťminútová presilovka nevychádza vôbec podľa predstáv
13' Genowayova rana od modrej, tvrdo zostrelil obrovitého Triamkina
11' Vasiljevskij dostáva 5+do konca zápasu! Obranca ruského tímu tvrdo narazil Sádeckého na zadný mantinel. Tvrdo ho zasiahol ramenom do hlavy. Sádecký zostal hodnú chvíľu ležať na ľade, odchádza však po svojich na striedačku
10'
10' Jekaterinburg v prečíslení dvoch proti jednému! Milovzorov prihrával Parému, no bývalému hráčovi Slovana puk preskočil čepeľ hokejky
9' Slovan úvodné oslabenie zvládol
8' Úplne voľný hráč Jekaterinburgu pred Mazancom, gólman Slovana výborne zasiahol!
6' Bačík prvým vylúčeným hráčom, Slovan sa bude brániť v oslabení
6' Črtajúca sa príležitosť Slovana, Meszároš však zaváhal, prišiel o puk, pričom mal úplne voľného Mikúša v predbránkovom priestore
4' Obrovská šanca Boychuka po prihrávke Genowaya! Boychuk po strele z medzikružia bol blízko prvého gólu v drese Slovana
2' GÓL!!! Pestunov otvára skóre 1:0. Strela od modrej, k puku sa dostal pred bránkou Beck, nádherne zadovkou posunul puk na úplne voľného Pestunova a pre toho nebol problém trafiť do prázdnej bránky
1' Prihrávka na Kašpara medzi kruhy, ten strelou z prvej preveril Kovářa
1' Začiatok zápasu
- Predstavme si zostavy oboch celkov:

JEKATERINBURG: Kovář (Sochatskij) – Timašov, Kuľaš, Vasilievskij, Triamkin, Jegoršev, Čajkovský, Sevosťanov – King, Chripunov, Simakov– Krikunov, Paré, Milovzorov – Garejev, Torčeňuk, Michnov – Česalin, Pestunov, Beck – Obidin

SLOVAN:
Mazanec (Štepánek) – Després, Ebert, Barker, Meszároš (C), Švarný (A), Voráček, Bačík – Kašpar (A), Viedenský, Řepík – Smoleňák, J. Mikúš, Buchtele – Boychuk, Hrnka, Co. Genoway – Šťastný, Sádecký, Skalický
- Vítame vás pri sledovaní nášho online prenosu stretnutia Jekaterinburg - Slovan!

KHL Online prenos: Nižněkamsk - Slovan Bratislava 23.1.2018

Online prenos zo zápasu: Nižněkamsk - Slovan Bratislava. Zápas začína o 17:00.

23.01.18, 10:23