Menu

KHL Online prenos: Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3.12.2017

Online prenos

Online prenos zo zápasu Dinamo Riga - Slovan Bratislava. Zápas začína o 16:00.

60' Koniec zápasu, Slovan prehral v Rige vysoko 1:5
58' Po Indrašisovej strele zvonila konštrukcia brány Slovana. Bude sa telefonovať.
57' Indrašis pálil z dobrej pozície od ľavého kruhu, len tesne minul vinkeľ Štěpánkovej bránky. Bol navyše faulovaný a Riga bude hrať presilovku o dvoch hráčov
57' Šťastný a jeho nedovolené bránenie v predbránkovom priestore, Slovan hrá v oslabení
56' Strela Kašpara spoza kruhu bola pre Kalninša malinou
55' Vylúčenie na strane Rigy, Slovan má možnosť streliť druhý gól, vylúčeným hráčom Jerofejevs
54' Barkerova rana od modrej, Kalininš betónom puk zastavil, rozvalený na ľade, Sádecký sa zmocnil puku, manévruje, nedostal sa však k dorážke
53' Boychukov pokus z mierneho uhla, trafil však len bočnú sieť
51' V závere presilovky dobrá šanca McMillana, zblízka Štěpánka neprekonal
50' Hráčom Slovana začínajú viditeľne tiecť nervy, Meszárošov faul na Bičevskisa, Riga si zahrá presilovú hru. Následne ešte strkanica
49' Ebert si to rozdal vo férovke s Razgalsom, obaja vyfasovali tresty na 2+2 minúty
48' Kašpar sa vyrútil sám na Kalninša, puk po jeho zakončení gólman Rigy vytesnil nad hornú žrdku
46' Slovan oslabený o Boychuka, Riga hrá v početnej výhode
46' Kašpar v dobrej pozícii, mohol páliť, volil ešte prihrávku na Boychuka, jeho úmysel však obrana Rigy vystihla
45' Kašpar z uhla na bližšiu tyč, Kalninš ale zachoval koncentráciu
44' Slovan už hrá s piatimi hráčmi
43' Galvinš tvrdo napriahol od modrej, puk končí u Štěpánka
42' Réway podrazil protihráča, Slovan sa bude brániť vo štvorici
41' Zileho tvrdá strela od modrej, nemieril ale presne
41' Začiatok tretej tretiny
40' Koniec druhej tretiny - Slovan po nej prehráva v Rige vysoko 1:5
40' Viedenský dnes už druhýkrát na trestnej, Riga si zahrá v početnej výhode
38' GÓL!!! Slovan to už zjavne na dnes zabalil. Pustil Rigu do prečíslenia troch proti jednému, Indrašis pohodlne zvyšuje na 5:1
37'
Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
37' GÓL!!! Gól z kategórie smolných, nahodený puk od modrej absurdne tečovaný a bezmocný Štěpánek kapituloval. Riga zvyšuje na 4:1
35' GÓL!!! Meszároš si prebral puk od Řepíka, predviedol nádhernú akciu, prešiel obranou Rigy ako nôž maslom až sa ocitol sám pred Kalninšom a ten je po prvýkrát dnes prekonaný - Slovan znižuje na 1:3
33' Sersen si skvele nakorčuľoval na prihrávku Sherbatova, spoza kruhu ohrozil Kalninša
31' Po strele Jerofejevsa nepríjemná dorážka, následne aktivita hráčov Rigy pokračuje
29' Ani z tejto presilovky Slovan nič nedokázal vyťažiť
28' Indrašisova dôrazná práca viedla k šanci, natlačil sa do zakončenia, Štěpánek drží Slovan nad vodou
27' Ďalšia presilovková možnosť pre Slovan, chce to už každopádne gól, ak chce Slovan niečo spraviť so zápasom
27' Boychuk s Genowayom dôrazne pracovali v okolí bránkoviska, Boychuk chtiac-nechtiac uštedril lakeť do hlavy brániaceho Batnu, ten ho zápasníckym chvatom zložil na ľad a je vylúčený
25'
25' Po prihrávke Sherbatova to bekhendom skúsil Skalický
24' Nápor Slovana v presilovke, dve strely Sersena od modrej, ďalšia spoza kruhov od Eberta, nie a nie to tam padnúť
23' Strela Meszároša od modrej, Kalninš stále neprekonaný
23' Kašparova strela z mierneho uhla, Kalninš puk kryje, nedovolil žiadne dorážky
22' Alisauskas usadá na trestnú, presilovka pre Slovan
22' Nádherná prihrávka na našliapnutého Buchteleho, ten išiel sám na Kalninša, no jeho bekhendové zakončenie prvý gól Slovanu neprinieslo
22' Slovan začal presilovkovým obliehaním, je to však také nemastné-neslané, bez striel a bez šancí
21' Začiatok druhej tretiny
20' Koniec prvej tretiny, Slovanu vôbec nevyšla, na ľade Rigy prehráva 0:3 a bude mať čo robiť, ak sa chce vrátiť do zápasu
20' Bičevskis to však s aktivitou zjavne prehnal a odchádza na trestnú lavicu, Slovan si zahrá prvú presilovku
20' Bičevskis dostal dobrú prihrávku spoza brány, v čistej šanci ho vychytal Štěpánek
20' Slovan v závere tretiny zvyšuje aktivitu, treba v tomto trende pokračovať aj v druhej časti zápasu
20' Meszárošova strela spoza protihráča, Kalninš si pripisuje ďalší zákrok.
18' Voráčkova strela spoza kruhu mal priestor si to pripraviť, Kalninš zasahuje
17' Kalninš výborne zasahuje aj po šanci Réwaya. Slovan zvyšuje aktivitu
17' Kašpar vystihol rozohrávku súpera, vyrútil sa do úniku, nabiehal mu Řepík, Kašpar krajanovi adresoval prihrávku, no ten zblízka trafil len do pripraveného Kalninša
16' GÓL!!! Riga zvyšuje na 3:0. Indrašis zadovkou prenechal Darzinšovi, nakorčuľoval si pred Štěpánka, Darzinš mu okamžite prihrával, od korčule Barkera puk tečovaný za Štěpánka
14' Nahodený puk od modrej, Štěpánek vyrazil betónom, do dorážky sa tlačil jeden z domácich, našťastie ho brániaci hráč Slovana pokryl
14'
14' GÓL!!! Riga zvyšuje na 2:0, opäť sa presadila v presilovej hre. Prihrávka na pravý kruh, Indrašis strelou do proti pohybu prekonáva Štěpánka
13' Po Stollaryho strele vyrazil puk Štěpánek pred seba, nasledovalo niekoľko dobrých šancí Rigy, gól doslova visel vo vzduchu
13' Pre Slovan bude ešte horšie, dve minúty za podrazenie inkasuje Šťastný. Viac ako pol minúty sa belasí budú brániť v trojici
12' Hneď v úvode presilovky obrovská šanca Darzinša, výborne však zasiahol Štěpánek
12' Viedenského hákovanie, Slovan bude brániť druhé oslabenie
11' Stolleryho nepríjemná strana od modrej, jeden z hráčov Slovana puk dobre zblokoval
9' Slovan v prečíslení dvoch proti jednému, Genoway hľadal Boychuka, ten však už bol z uhla
9' Po Réwayovej strate puku rodiaca sa šanca Rigy, peknú kombináciu ale obrana slovana zastavila
8' Veľa hokejovej kvality či šikovných akcií sme dnes nevideli, v podstate až na gól Rigy sa nič zaujímavé zatiaľ ani neudialo
7' Hrnkov pokus z kruhu vyrovnanie nepriniesol, Kalnins puk s prehľadom chytá
6' Galvinsov gól zostáva v platnosti, Riga vyhráva so Slovanom 1:0
6' Situácia predchádzajúca gólu sa ešte posudzuje na videu, rieši sa údajný ofsajd
6' GÓL!!! Riga využíva presilovú hru, ujíma sa vedenia 1:0. Galvins dostal puk na modrú, peknou strelou prestrelil Štěpánka
4' Vylúčený Zach Boychuk, Slovan sa bude brániť v oslabení
4' Rodila sa dobrá šanca Slovana, Sherbatov chcel ešte prihrávať jednému zo spoluhráčov do vyloženej pozície, jeho úmysel vystihol brániaci protihráč
3' Tvrdý bodyček dostal Martin Réway
2' Pokus Skvorcovsa, Štěpánek sa nedal nachytať
2' Rozpačitý úvod z oboch strán, niekoľko nepresností, vážnejšie šance sme nevideli
1'
1' Začiatok zápasu
- SLOVAN: Štepánek (Kožiak) – Ebert, Sersen (A), Meszároš (C), Bačík, Després, Barker, Voráček – Skalický, Šťastný, Šerbatov – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Genoway, Boychuk, Réway – Buchtele, Sádecký, Hrnka
- RIGA: Kalniņš (Armalis) – Jerofejevs, Stollery, Galviņš, Pujacs (A), Zile, Ališauskas, Svars – Indrašis (C), Daržins, M. Rēdlihs – Žerdev, McMillan, Skvorcovs – Razgals, Batņa, Pavlovs – Bukarts, Bičevskis, Ģēģeris – Lipsbergs
- Vítame vás pri sledovaní nášho online prenosu stretnutia KHL medzi Dinamom Riga a Slovanom Bratislava.

KHL Online prenos: Nižněkamsk - Slovan Bratislava 23.1.2018

Online prenos zo zápasu: Nižněkamsk - Slovan Bratislava. Zápas začína o 17:00.

23.01.18, 10:23