Menu

KHL Online Dinamo Minsk - Slovan Bratislava (8.1.2019)

Slovan Bratislava - logo
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Duel o prvú tohtoročnú výhru, bude sa tešiť Slovan alebo domáci Minsk? Sledujte s nami online od 17.30.

60' Koniec zápasu, Slovan prehral v Minsku 3:5
60' GÓL!!! Prehraté buly Taffea v útočnom pásme, vyhodený puk, Gélinas bol príliš pomalý, Stepanov sa okolo neho rútil ako rýchlik a pohodlne triafa do prázdnej bránky - 5:3
59' Skrumáž pred Enrothom, škoda, že puk nedostal Taffe, pred ktorým zívala prázdna bránka
59' Slovan hrá power play
55' Dinamo už hrá s piatimi hráčmi, musí sa však strachovať o výsledok, vedie už len o gól
54' Slovan pokračuje v presilovke o jedného hráča
54' GÓL!!! Bailey posunul puk Taffeovi, ten prakticky z nulového uhla vystrelil, puk sa odrazil od brániaceho hráča a končí za Enrothom - Slovan využíva presilovku 5 na 3 a znižuje na 3:4
53' Gotovec fauloval Baileyho ,Slovan si zahrá presilovku o dvoch hráčov v trvaní 65 sekúnd
52' Švarný vysunul Jegliča, ten sa krásne uvoľnil pomedzi dvoch brániacich protihráčov, bol hákovaný, Slovan si zahrá presilovku
48' Po strele z úrovne kruhov zasahoval Čiliak, puk vyletel vysoko nad, Volkov sa všetkými možnými prostriedkami snažil dostať ho do bránky, nepodarilo sa
46' Taffeov výborný prienik, peknou kľučkou sa zbavil brániaceho protihráča, na úrovni bránkoviska prihrával Klokovi, Enroth zachránil svoj tím
45' Následne sa A.Kosticyn dostal do menšej roztržky s Jánošíkom, obaja už sedia na trestnej
45' Lunter odviedol dobrú prácu, priťukol pred bránku voľnému Sukeľovi, ten spracoval puk, mal to na bekhend a Enrotha v skvelej príležitosti neprekonal
41' Začiatok 3. tretiny
40' Koniec 2. tretiny - Minsk vedie nad Slovanom 4:2, hrdinom stretnutia domáci Howden, ktorý zaznamenal hetrik
40' Rana Gélinasa od modrej, puk zblokovaný
39' Slovan si zahrá presilovku, dve minúty za držanie inkasuje domáci Osipov
39' Sersen pálil od modrej, Enroth puk prikryl pred o dorážku sa snažiacim Sukeľom
37' Sukeľ strelou z ľavého kruhu mieril k bližšej tyči, tesne minul
35' Grman z pravej strany zblízka, ani na dvakrát puk neprepasíroval cez výborného Enrotha
33' Lamperova strela z ľavej strany, trafil len do pripraveného Enrotha
31' GÓL!!! Howden kompletizuje hetrik v polovici stretnutia a posiela Minsk do vedenia 4:2. Prihrávka spoza brány ho našla pripraveného v medzikruží a nekompromisne prepálil Čiliaka
30' Pulkkinen sa vyrútil po pravej strane, ani na dvakrát Čiliaka neprekonal
29' Taffe zoči-voči Enrothovi - nedal! Väčšiu šancu Slovan ani nemohol chcieť
29' GÓL!!! Howden priviezol puk do pásma, nepáral sa s tým, spoza kruhov pomedzi dvoch brániacich protihráčov vystrelil a zaskočený Čiliak sa len obzrel za seba - 3:2 vo vedení opäť Minsk
28' Kosticyn si výborne kryl puk telom pri zadnom mantineli, fauloval ho Sukeľ a je z toho presilová hra Minsku
27' Zdalo sa, že vyhodený puk z pásma vysunie Hrnku do úniku, no bol tam ešte Blum, ktorý útočníka Slovana vytlačil z dobrej pozície do rohu
25' Podobne chybná rozohrávka domácich ako pri Hrnkovom góle, puk zachytil Sukeľ, z úrovne kruhov ale Enrotha neprepálil
24' Jánošík po vyhranom buly pálil od modrej, tesne minul pravú tyč
24' Bačíkova strela od modrej, Enroth puk prikryl, nepovolil žiadne dorážky
23' GÓL!!! Slovan gólovo vstupuje do druhej tretiny rovnako ako do prvej. Hrnka zachytil chybnú rozohrávku domácich, prestrelil Enrotha a vďaka jeho 1. gólu v sezóne je stav vyrovnaný 2:2
21' Začiatok 2. tretiny
20' Koniec 1. tretiny - Slovan prehráva v Minsku 1:2
20' Bačík strieľal, pred Enrothom bolo husto, tesne pred ním ešte šikovný teč Sukeľa, no švédsky gólman neprekonaný v tejto situácii
17' Slovan zaútočil, Enroth situáciu vyriešil a následne prečíslenie Dinama tri na dva, strelu z kruhu Čiliak riešil, na dvakrát sa mu podarilo puk skrotiť
15' A.Kosticyn pálil švihom z pravého kruhu, Čiliak bol pozorný
12' Hrnka strieľal z pravého kruhu cez obrancu, Enroth puk vyrazil späť do hry
11' Wiercioch pálil z ľavého kruhu, Čiliak puk chytá
10' Minútová presilovka Minska začína
9' Je po presilovke belasých, Jeglič sa previnil proti pravidlám
9' Chenkelova šanca, využil chybnú rozohrávku Gélinasa, všetko zachraňoval fantastickým zákrokom Čiliak
8' Prvá presilovka v zápase bude patriť Slovanu, nebezpečná hra vysokou hokejkou Gotovca proti Rauovi
8' Booth posunul na Howdena, ten pálil z dobrej pozície, tentoraz to gólom nekončí
7' Červený dôrazný pred bránkou, po jeho zakončení Enroth prekonaný, zachránila ho však tyčka!
5' GÓL!!! Čiliak rozohral do rohu na Švarného ,ten pokazil prihrávku, k puku sa dostal Howden a pohodlne zasunul puk za rozhodeného gólmana Slovana - Minsk otáča na 2:1
1' GÓL!!! Slovan sa dlho neradoval, najproduktívnejší hráč Dinama Andrej Kosticyn nebol dobre pokrytý pred bránou, dostal prihrávku spoza brány a prekonáva Čiliaka - 1:1
1' GÓL!!! Kyle Chipchura hneď v 1. minúte strelou švihom cez brániaceho Bluma prestrelil Enrotha - 1:0 pre Slovan
1' Začiatok zápasu
- SLOVAN: Čiliak (Štěpánek) – Jánošík, Sersen, Grman, Klok, Bačik, Gelinas, Švarný – Sukel', Lunter, Červený – Rau, Taffe, Chipchura – Lamper, Hrnka, Buc – Jeglič, C. Bailey, Baranov – M. Sloboda
- MINSK: Enroth (M. Karnauchov) – Blum, Wiercioch, Lisovec, Chenkeľ, Gotovec, D. Osipov – A. Těreščenko, A. Kosticyn, Stepanov – Pulkkinen, Booth, Q. Howden – Kogaljov, S. Kosticyn, Kovyršin – Litvinov, Kitarov, A. Volkov – Gavrus.
- Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní online prenosu stretnutia KHL medzi Dinamom Minsk a Slovanom Bratislava. Oba tímy zabojujú o svoje prvé víťazstvo v roku 2019.