Menu

To bude náladička pri lete domov! Slovan ťažký trip zakončil nádhernou výhrou

Slovan Bratislava
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Boj na ďalekom Východe o prvý triumf vonku v sezóne. Uspeje Slovan a uzavrie ťažký trip víťazne? Sledujte s nami online už od 11:30.

60' Koniec! Slovan v atraktívnom, na góly bohatom zápase plnom zvratov dokázal zaknihovať prvý tohtosezónny triumf vonku. Vo Vladivostoku vyhral tesne 5:4 a náročný trip na ďalekom Východe končí najlepším možným spôsobom. To bude nálada v lietadle na ceste domov.
60' Slovan je už na dosah prvému víťazstvu vonku v sezóne
60' 13 sekúnd do konca. Domáci kouč Svetlov si berie oddychový čas
60' Admiral už hrá bez brankára
59' Serebrjakov pripravený opustiť bránu, no domáci nemajú na power play šancu
59' Hlásateľ oznámil posledné dve minúty stretnutia, resp. riadneho času
58'
Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
58' Pohľady upreté na domáceho kouča Svetlova. Kedy siahne po odvolaní Serebrjakova?
57' Snaha domácich vyviezť puk končí jeho stratou, Slovan zaútočil
57' Slovan hrá tvrdo, bojuje o každý kúsok ľadu a Admiralu nedáva priestor zadarmo
56' Veľmi dramatický a pekný zápas. Dočkáme sa čoskoro power play?
56' Teraz sa hrá v pásme domácich, ktorým postupne ubúda čas na vyrovnanie.
55' Admiral v útoku, snaží sa znovu o vyrovnanie, no Štepánek drží tesný náskok
54' 3500 ľudí vo Fetisov Arene vidí dnes výborný hokej a fanúšikovia tlačia domácich za vyrovnaním
54' Už o tretí gól sa postaral prvý útok Slovana v zložení Řepík, Taffe a Virta. Zdá sa, že tréner Országh našiel tú správnu kombináciu
54' Mentálne odolný sú dnes hráči Slovana, nepoložia sa po inkasovanom góle, ba práve naopak, vždy vytiahnu tú najlepšiu odpoveď - a to gól
53' GÓL!!! Tak to je neuveriteľné, priatelia - Slovan znovu dokázal expresne rýchlo odpovedať na inkasovaný gól a opäť vyhráva - tentoraz 5:4. Výbornú formu potvrdil gólom Řepík
52'
52' Aká bude odpoveď Slovana?
52' GÓL!!! Domáci si asi povedali teraz alebo nikdy, usadili sa v pásme, využívajú presilovku a vyrovnávajú na 4:4. Autorom gólu Denis Vicharev. Zlé striedanie sa Slovanu kruto vypomstilo
50' Bude to ešte zaujímavé, v posledných minútach Admiral začal hrať lepšie v útoku, snaží sa o vyrovnanie a teraz mu do karát zahrá početná výhoda. Ako s tým naloží Slovan?
50' Nick Schaus odsedí na trestnej tímový trest
50' Priveľa hráčov Slovana na ľade, Admiral má výhodu presilovej hry
50' Slovan zbytočne nešpekuluje, nahadzuje puk do pásma, snaží sa presadzovať v osobných súbojoch
49' Admiral pridáva v rýchlosti útokov. Je čoraz nebezpečnejší, no málo strieľa a známa hokejová pravda hovorí, že keď chceš dávať góly, musíš strieľať
48' Spomínaný Jeff Taffe dnes mimoriadne aktívny, na konte má už sedem striel
48' Pokus Voronina, Štepánek kryje, rozmýšľal či rozohrať, no radšej zvolil istotu a puk prikryl
48'
48' Admiral zaútočil, no stroskotal na útočnej modrej a už sa aj museli domáci ponáhľať do obrany
47' Hráči domáceho tímu sa nedokážu presadiť cez pozične dobre hrajúcu defenzívu belasých
47' Admiral nahodením v snahe získať pásmo, no nepodarilo sa a v útoku Slovan
46' Jeff Taffe, dnešný dvojgólový hrdina, má zatiaľ parádnu vizitku v aktuálnej sezóne - 10 zápasov, 10 bodov (3+7). A čo tak ešte raz trafiť do čierneho a dosiahnuť hetrik?
46' Strelecká aktivita sa postupne vyrovnáva, už je to "len" 34-25 pre Slovan
46' Admiral sa snaží niečo s výsledkom urobiť, no Slovan hrá kvalitný hokej. Zostáva len veriť, že to dotiahne do zdarného konca. Viacero zápasov mal totiž dobre rozohratých a v záveroch zlyhal
45' Hrá sa v rovnovážnom stave, no Admiral zostáva v útoku, využíva výhodu krátko po presilovej hre
44' Admiral presilovku nevyužil, nefungovalo to, hostia dobre vykrývali priestor
44' Serebrjakov musí byť v strehu, ofenzívna aktivita Admiralu v tejto presilovej hre na bode nula
43' Admiral má problémy s prechodom do útočnej zóny, na druhej strane sa Slovanu podarilo zaútočiť aj v oslabení
42' Krosček Červeného, Slovan sa bude brániť v oslabení
42' Konkov v náznaku, no Štepánek ani nemusel zasahovať
41' Tribúny zdravia nastupujúcich miláčikov, ktorí stratili vedenie 2:0 a aktuálne prehrávajú 3:4
41' Začiatok 3. tretiny
40' Koniec 2. tretiny - Slovan vyhráva po 40 minútach 4:3, dvoma gólmi Taffea dokázal otočiť z 2:3 a zápas má dobre rozohratý. Na strely vyhráva 34-22 a konečne začal svoju prevahu zúročovať aj gólovo
40' Strela Butuzova od modrej, zblokovaná
40' Posledná minúta druhej tretiny, Admiral v útoku
38'
38' Strelcov a jeho snaha založiť útok stroskotáva, hráči Slovana akoby boli v týchto chvíľach všade!
38' Admiral absolútne zle zahral pri gólovej situácii, hráči akoby nestíhali reagovať na pohyb puku a toto je výsledok
38' Taffeovi na druhý gól asistovali jeho zámorskí kolegovia Gélinas a Rau. Nuž teória o tom, že úzke klzisko vo Vladivostoku zámorským borcom bude sedieť sa teraz potvrdila naplno
37' GÓL!!! Slovan využíva hneď svoju prvú presilovku v dnešnom zápase a prvýkrát ide do vedenia. Jeff Taffe strieľa svoj druhý gól a ukazuje, že ako Američanovi mu úzke klzisko vo Vladivostoku sedí dokonale - 4:3 pre Slovan
36' Vylúčenie na strane domácich, Nikita Sorokin za nebezpečnú hru vysokou hokejkou dostáva dve minúty na trestnej.
35' Beží 35. minúta a videli sme už poltucet gólov. Krásne hokejové doobedie na Slovensku. Čo poviete priatelia?
33' Pekná kombinácia belasých, ako z hokejovej učebnice, odmenou vyrovnávajúci gól. Čo dodať?
33' GÓL!!! Slovan vyrovnáva na 3:3 zásluhou amerického útočníka Jeffa Taffea. Na tripe na ďalekom Východe ukázal, že mu svedčí spolupráca s Michalom Řepíkom a práve český útočník mu servíroval na tento gól
33' Počas reklamného brejku ani jeden z trénerov svojim zverencom nedohováral, zdá sa, že sú s predvádzanou hrou spokojní
32' Tím Slovan v plnom počte hráčov. A poďme za vyrovnaním
31' Admiral väčšinu času presilovky v útočnom pásme, bez výraznejšieho výsledku
30' Admiral hrubé zaváhanie, Slovan v prečíslení dvoch proti jednému, fantastický Serebrjakov
30' Šanca pre Admiral v presilovke opäť odskočiť do dvojgólového vedenia. Tribúny si pýtajú gól
30' Prichádza prvé vylúčenie zápasu, až v 30. minúte vážení priatelia. Potrestaným hráčom Patrik Virta a Slovan čakajú horúce chvíle v oslabení
30' Gélinasova povestná rana od modrej, obetavý Alexander Strelcov sa hádže do strely
29' Vasilij Strelcov v príležitosti, ten dnes hrá dobrý zápas
28' Pochvalu si zaslúži nielen výborný Serebrjakov, ale aj obetavá defenzíva domácich, 11-2 na zblokované strely vedú hráči Admiralu
28' Zranenie domáceho Zajceva, ľad opúšťa len s dopomocou, dúfajme, že bude v poriadku
26' Slovan v posledných minútach extrémne nebezpečný, chce to len pretaviť aj gólovo
26' Nebezpečná strela od modrej, opäť Serebrjakov drží svoj tím
26' Videli sme hru ako na hojdačke, útoky sa prelievali zo strany na stranu
26' Hrdina Serebrjakov! To ani nie je možné, akým spôsobom dokázal zastaviť puk, neuveriteľné - len vďaka nemu Admiral stále vo vedení
25' Ajajaj! Teraz bol Slovan na dosah vyrovnaniu, hráči na lavičke si už pomaly podávali ruky
24' Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
24' Hráči Admiralu evidentne po treťom zásahu povolili v koncentrácii, čo sa im nevyplatilo a Sukeľ ich vytrestal
24' GÓL!!! Okamžitá odpoveď Slovana, Matúš Sukeľ triafa do čierneho, odklial bránu Serebrjakova a opäť je to už len o gól - 2:3 z pohľadu belasých
23' Lekciu z efektivity dnes dostávajú zverenci V.Országha. Viesť 22-11 na strely a pritom prehrávať 1-3 na góly je dosť silná káva
23' GÓL!!! Slovan rovnako ako v prvej tretine aj v tej druhej zaspal úvod. Admiral po zásahu Sergeja Konkova zvyšuje už na 3:1. Admiral získal pásmo, Štěpánek zneškodnil pokus Butuzova, no na opakoavčku Konkova nestačil
22' Voroninov prienik z ľavej strany, podarilo sa mu vystreliť
22' Zaujímavosť na okraj - Admiral hrá dnes s čisto ruským tímom, no angažoval dve legionárske posily z Česko-Slovenska a to útočníkov Vojtecha Poláka a Mareka Hovorku. Ale k tomu sa ešte dostaneme
21' Tréner Sergej Svetlov určite vyčistil svojim hráčom hlavy, aj keď vedú, no herný prejav mal ďaleko od dobrého. Od Admiralu sa dá po prestávke očakávať expresívnejší prejav
21' Začiatok 2. tretiny
20' Koniec 1. tretiny - videli sme v nej veľa zaujímavých momentov, Slovan zaspal úvod. V piatej minúte prehrával už 0:2. Po time-oute sa však rozbehol a mal výraznú prevahu, ktorú však pretavil len na kontaktný gól. Výborným výkonom sa prezentuje domáci gólman Serebrjakov. Slovan vedie na strely 20:8, no Serebrjakov má na konte 19 úspešných zákrokov
20' Admiral v snahe zaútočiť stráca puk na červenej. Okamžite protiútok belasých, no famózny Serebrjakov je dnes ťažkým orieškom
20' Posledná minúta prvej tretiny
19' Glazačev sa dokázal presadiť a ohroziť Štěpánka, no jeho vyrážačka zabránila gólovému vzruchu
19' Slovan s ďalším pokusom od modrej čiary, pre Serebrjakova sa však všetky puky zdajú ako lahodná malina
18' Azda najväčšia šanca Admiralu, tribúny už-už chceli kričať gól, no Štěpánek vytiahol veľký zákrok, výborne!
17' V prvej tretine je obrana Admiralu extrémne vyťažená, ba povedal by som až preťažená
16' Slovan nepoľavuje v útočnej aktivite, obrana Admiralu vyhadzuje všetko von
15' Slovan stále nebezpečný, Serebrjakov si teraz vyslúžil potlesk z tribún. Nutné dodať, že dnes je zatiaľ ústrednou postavou zápasu
14' Strelcov pálil od modrej, obrana belasých ale všetko vyčistila
14' Admiral na chvíľu prevzal aktivitu, no tomu je koniec, Slovan sa vrátil do útočného pásma
13' 18-4! Strelecká prevaha Slovana je enormná, chcelo by to však lepšie zakončenie, ako napríklad pri tejto bekhendovej záležitosti Schausa
12' Admiral sa snaží zastaviť Slovan v rozlete, aby nezískali hostia momentum zápasu na svoju stranu
11' Domáci v ofenzíve, no prichádza protiútok Slovana a výborný zákrok Serebrjakova
11' Len za cenu vyhadzovania puku sa bráni domáci tím ofenzívnej snahe belasých
10' Slovan má v tíme niekoľkých zámorských hráčov a tak mu evidentne vyhovujú užšie rozmery klziska vo Vladivostoku
9' Serebrjakov pod paľbou projektilov hosťujúcich hráčov, zatiaľ odoláva
9' Prevaha Slovana je zdrvujúca, jasne vyjadrená aj počtom striel na bránku: 14-3 pre belasých!
8' Admiral v útlme, Slovan to poriadne roztáča a ide naproti vyrovnaniu. Obrana hostí sa akoby vytratila
8' Slovan pri chuti, hrá ako pokropený živou vodou. Strela Sersena od modrej, parádny zákrok Serebrjakova, ktorý predviedol "bejzbalový" zákrok
7' Slovan dokázal využiť chyby hráčov Admiralu a vyústilo do kontaktného gólu Nicka Schaus, ktorý si otvoril gólový účet v KHL
7' GÓL!!! Tak oddychový čas bol správnym ťahom trénera Országha. Slovan vybehol na ľad ako svorka hladných vlkov a okamžite koriguje skóre na 1:2. Autorom gólu Nick Schaus Dnes nás asi čaká poriadna divočina
5'
5' Paradoxom je, že Slovan vyhráva na strely 6-3. No Štěpánek z troch striel dvakrát pustil puk za svoj chrbát
5' Uvidíme, či sa mladému trénerovi podarí ukočírovať momentálne veľmi rozbúrenú belasú loď
5' Tréner Vladimír Országh na hororový úvod reaguje oddychovým časom
5' GÓL!!! Alexander Černikov autorom druhého gólu domácich, Slovan dostáva jednu facku za druhou a úvod dnešného zápasu doslova prespal. 2:0 pre Vladivostok
3' Admiral povzbudený streleným gólom pri ofenzívnej chuti
2' GÓL!!! Horší úvod si Slovan ani nemohol predstaviť, Kirill Djakov posiela domáci Admiral do vedenia 1:0
1' Začiatok zápasu
- Slovan: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gelinas, Grman, Klok, Schaus, Bačik, Baranov, Jánošík – Řepík, Taffe, Virta – Sukel', Rau, Červený – Lamper, Chipchura, Lunter – Liška, Šimun, Hrnka
- Admiral: Serebrjakov (Krasotkin) – Miščenko, Antropov, Ugolnikov, Taratunin, Tatalin, Ďjakov, Karmaškov – Koňkov, Vicharev, Butuzov – K. Voronin, , V. Strelcov – Strelcov, Glazačev, Zajcev – Sirotkin
- Vážení športoví priatelia, vitajte pri sledovaní nášho ďalšieho online prenosu stretnutia Slovana Bratislava. Belasí dnes zakončia náročný trip na ďalekom Východe zápasom na ľade Admiralu Vladivostok. Otázka znie - podarí sa zverencom V.Országha dosiahnuť konečne prvú výhru v sezóne vonku?

Slovan sa topí, no ON žiari. Letná posila, ktorá vedeniu belasých skutočne vyšla!

Je najsvetlejším zjavom v drese topiaceho sa Slovana. Táto posila vedeniu v lete naozaj vyšla!