Hrdina zápasu! Liška dvoma gólmi v prvej tretine vystrelil Čerepovcu výhru

Adam Liška © severstalclub.ru
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Jeho prvé dva zásahy v sezóne mali cenu zlata.

Slovenský útočník Adam Liška odohral svoj najvydarenejší zápas v sezóne. Dvoma gólmi v prvej tretine zariadil víťazstvo Čerepovca na ľade Barysu 3:2.

Severstaľ vyhral prvú tretinu 3:0, no skomplikoval si situáciu a o výhru sa triasol až do záveru stretnutia.

Dvadsaťročný mladík strelil svoje prvé dva góly v sezóne. V dvanástich zápasoch nazbieral tri body.

V Čerepovci pôsobí druhý rok. Takmer celú minulú sezónu odohral v elitnom útoku a patril k najlepším hráčom tímu. U trénera Andreja Razina si získal veľkú dôveru a klub so slovenským reprezentantom predĺžil zmluvu o rok.

Nie je tajomstvom, že o Lišku mali záujem aj v zámorskej NHL.

Český spoluhráč sypal chvály na Jula Hudáčka

Stal sa hrdinom Spartaku! Veľké slová chvály českého spoluhráča na adresu Jula Hudáčka

19.10.20, 12:17

0

Deň Hudáčkovcov! Jeden vychytal shutout, druhý skóroval

Bratia Hudáčkovci dnes v KHL mali svoj deň.

18.10.20, 20:25

1

Hokejový expert poukazuje na problém Spartaka Moskva s brankárom. Hudáček v najhoršej forme kariéry

Hokejový expert Leonid Weisfeld poukázal na problém Spartaka Moskva s brankármi. Július Hudáček v najhoršej forme kariéry

10.10.20, 13:37

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.

Perkg

12.10.20, 11:00

0 0

A hlavne si updajtujte horný panel s tým Vladivostokom a Cirkusom Bratislava :D

Perkg

0 0

Chcelo by to viac správ z KHL ako len pár noviniek o Slovákoch ;)

BetBoss

12.10.20, 13:37

0 0

Trošku nestíhačka :) Na úkor NHL. Ale budeme sa do budúcnosti snažiť. Nový majiteľ Slovana chce späť do KHL v najbližších rokoch, tak možno uvidíme znova aj belasých. Len pri tých výkonoch čo zatiaľ predvádza v našej lige, dosť o tom pochybujem :)

Perkg

12.10.20, 15:50

1 0

Priateľu, keď v Detve dostaneš 6:7 tak do Jokeritu ani Moskvy ani cestovať nemusíš :D :D