Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Hráči Slovana chýbajú na olympiáde. Budú absentovať aj na MS v Dánsku?

Slovan Bratislava © hcslovan.sk

Hráči Slovana Bratislava chýbajú na olympiáde v Pjongčangu. Budú to však mať ťažké aj v boji o miestenky na MS v Dánsku.

Hráči Slovana chýbajú na olympiáde. Budú absentovať aj na MS v Dánsku?

Hráči Slovana Bratislava chýbajú na olympiáde v Pjongčangu. Andrej Meszároš mal v pláne pod piatimi kruhmi v Kóreji ukončiť reprezentačnú kariéru. Prekvapilo aj nezaradenie Mareka Viedenského, najproduktívnejšieho Slováka v KHL, teda v najkvalitnejšej súťaži z ktorej mohli byť hráči pri absencii hviezd NHL nominovaní.

"Belasí" však budú mať poriadne sťaženú pozíciu aj v boji o miestenky na MS v Dánsku. Olympiáda je premiérový ostrý turnaj pod vedením Craiga Ramsayho. Slovanisti na ňom chýbajú a tak si Ramsay nebude môcť o nich spraviť obraz, ako hrajú pod jeho vedením v súťažnom stretnutí. Hráči z olympijského kádra si u neho môžu spraviť meno a je jasné, že majú lepšiu štartovaciu pozíciu.


Slovan už odohrá len dva zápasy v sezóne - v závere mesiaca sa predstaví na ľade Viťaza Podoľsk a začiatkom marca ukončí ročník doma proti Dinamu Minsk. Do šampionátu v Dánsku zostanú dva mesiace a to je skutočne dlhá absencia. Vypadnúť na dva mesiace zo súťažného kolotoča, stratiť zápasovú prax a istotu, to nie je to pravé orechové, čo by si hokejista bojujúci o miestenku na MS želal.

Viedenský mal ponuku z Třinca, no klub ho odmietol uvoľniť, nakoľko Slovan potrebuje mať aspoň desať slovenských hokejistov na súpiske, aby mohol regulérne ukončiť sezónu v KHL. V tíme zostali aj ďalší potenciálni reprezentanti ako Sersen, Meszároš, Švarný či Šťastný. Je pravdepodobné, že Ramsay im dá šancu zabojovať v príprave o miestenky na MS v Dánsku. A bude záležať už len na výkonoch samotných hráčov. Jedno je však isté, ľahké to mať po dlhom výpadku nebudú.

Slovan chce získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zažiaril na MS

Vedenie Slovana Bratislava má údajne snahu získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zanechal na MS v Dánsku veľmi pozitívny dojem.

19.05.18, 08:41

0

Slovan prichádza o veľkú oporu. Odchádza účastník MS v Dánsku

Slovenský reprezentačný útočník, ktorý sa predstavil aj na MS v Dánsku, opúšťa Slovan.

18.05.18, 14:14

0

GM Slovana Ziman: Nechceme mať guláš hráčov, ale káder, ktorý si sadne

Skladať káder inak, ako tomu bolo po iné roky. To je cieľ vedenia Slovana Bratislava.

10.05.18, 08:41

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
75.8 ms