Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Hetrik mladého prospektu Minnesoty poslal Slovan do kolien, je už streleckým lídrom KHL

Kirill Kaprizov © tsn.ca
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Autor zlatého olympijského gólu z Pjongčangu a mladý prospekt Minnesoty Wild ústrednou postavou stretnutia Slovanu proti CSKA Moskva.

Dve tretiny držal Slovan Bratislava krok s favorizovaným CSKA Moskva, lídrom KHL. V 37. minúte Baranov poslal belasých do vedenia, no už v 38. minúte vyrovnával Andronov. Pred záverečnou tretinou hrali zverenci Vladimíra Országha proti CSKA nerozhodne 1:1. Potom však hviezdny tím, ktorý pricestoval po reprezentačnej pauze do Bratislavy bez oddychujúcich reprezentantov, zapol na vyšší rýchlostný stupeň. Hetrik Kirilla Kaprizova v tretej tretine sa ukázal ako rozhodujúci v tomto súboji.

Dvadsaťjedenročný mladík je autorom zlatého gólu ruského tímu z vlaňajšej olympiády v Pjongčangu. Najlepším strelcom a bronzovým medailistom MSJ 2017. Účastníkom Zápasu hviezd KHL v posledných štyroch rokoch. Nádejným prospektom Minnesoty Wild, ktorá si ho vybrala v roku 2015 až v piatom kole. Kaprizov sa v Bratislave prestrieľal do čela poradia kanonierov KHL. Na konte má na prvej priečke zhodný počet gólov ako Nigel Dawes - 27.

Najbližšie sa Slovan Bratislava predstaví v stredu proti Dinamu Minsk. Pôjde o posledný domáci súboj belasých v sezóne. Základnú časť ukončí Slovan štvorzápasovým tripom.

Slovanu a Kunlunu odpustia to, za čo vyhodili Novokuzneck a Togliatti, nechápe uznávaný ruský tréner

Rusi by Slovan najradšej v KHL nevideli.

pred 4 hod.

0

Nočná mora každého brankára! Tínedžer v bráne Slovana inkasoval kuriózne cez celé klzisko + VIDEO

Mladý gólman Slovana Bratislava Michal Vojvoda v oboch svojich zápasoch v KHL inkasoval kuriózny gól.

Dnes, 10:46

0

Slovan v Helsinkách poriadne "nakúpil", dostal sedmičku. Čestný úspech zaznamenal Liška

Slovan v predposlednom stretnutí sezóny prehral na ľade Jokeritu Helsinki vysoko 1:7.