Fatálne zlyhanie Hudáčkovho konkurenta! Sám si hodil puk do bránky + VIDEO

Július Hudáček © championat.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Šokujúce zlyhanie brankára Chomčenka v predĺžení.

Nepochopiteľné zaváhanie brankára Pavla Chomčenka v úvode predĺženia stálo Spartak Moskva dobre rozohratý zápas. S Avangardom Omsk prehral moskovský tím 2:3. Zverenci trénera Olega Znaroka majú bilanciu 1-4, aspoň čiastočne ich môže tešiť, že tri zo štyroch prehier boli po predĺžení.

Chomčenko si po 28 sekundách predĺženia nepochopiteľne sám hodil puk do bránky pomedzi vlastné nohy v snahe prikryť puk na ľade. Pritom nebol ani atakovaný či tiesnený protihráčom.

Trénerský štáb Spartaka Moskva pred štartom sezóny KHL vyhlasoval, že pozícia jednotky v bránke patrí Júliusovi Hudáčkovi, ten však zatiaľ nenastúpil ani na jeden zápas. Nie sú zatiaľ známe žiadne informácie pre čo je tomu tak, no je možné, že za tým stojí zranenie.

Spartak na absenciu Hudáčka citeľne dopláca. Brankári moskovský tím zatiaľ nepodržali. Chomčenko dostal šancu v dvoch zápasoch, má priemer inkasovaných gólov 2,72 a úspešnosť zásahov 89,2 %. Nikita Bespalov na tom je ešte horšie. Chytal v štyroch súbojoch, úspešnosť má len 88,5 % a priemerne inkasoval 3,10 gólu na zápas.

Jakovlev: Prísny platový strop nebude mať zmysel, ak budú triky na jeho obchádzanie

Od budúcej sezóny sa chystá vedenie KHL zaviesť prísny platový strop. Či prinesie nejaký efekt nie je celkom isté..

19.09.19, 15:55

0

Hráč, z ktorého Slovan spravil brankára, zabojuje o miesto v NHL

Casey Bailey po bizarnom pôsobení v Slovane zabojuje o miesto vo Washingtone Capitals.

17.09.19, 09:13