Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Do konca mája Slovan zverejní do desať nových hráčov

HC Slovan Bratislava © TASR

Do konca mája zostávajú dva týždne a v ich priebehu by mal začať Slovan informovať o nových tvárach, ktoré sa objavia na budúcosezónnej súpiske.

Do konca mája Slovan zverejní do desať nových hráčov

Tímy KHL informujú o nových tvárach, výnimkou je bratislavský Slovan. Fanúšikovia "belasých" netrpezlivo čakajú na informácie o nových posilách, či predĺžení kontraktov s hráčmi z minulosezónneho kádra. Okrem podpisu nového kontraktu s kapitánom Andrejom Meszárošom sa však nedozvedeli zatiaľ nič.

Dôvodom je nový zákon o športe a administratívne naťahovačky. „Okrem iného sa v nich mení postavenie hráča zo samostatne zárobkovo činnej osoby na zamestnanca klubu. Proces úpravy príslušných ustanovení zmlúv, ich preklad do ruštiny a schválenie na hráčskej matrike v Moskve bol napokon o čosi dlhší, ako sa pôvodne predpokladalo," informuje Slovan na oficiálnom klubovom webe.


„Verili sme, že celý administratívny proces úpravy zmlúv stihneme skôr a v tomto čase už budeme mať zverejnených osem-deväť mien hráčov s novými kontraktmi. V tejto chvíli máme meškanie približne dva týždne a preto predlžujeme prvú vlnu predpredaja permanentiek do konca mája. Dovtedy na aktuálnu súpisku Slovana pribudne do desať nových hráčov," priznal marketingový riaditeľ Slovana Milan Vajda

Tak to by ste na neho nepovedali! GM Slovana dosiahol obrovský úspech v bojovom športe

Bojovník telom aj dušou. Taký je generálny manažér Slovana Bratislava Patrik Ziman. A tieto atribúty prenáša aj do svojej práce. Je odhodlaný vybojovať Slovanu stabilnejšiu pozíciu.

22.04.18, 08:59

0

Patrik Rybár reagoval na šumy ohľadom záujmu Slovana Bratislava

Pred istým časom sa špekulovalo o záujme Slovana Bratislava o reprezentačného gólmana Patrika Rybára.

18.04.18, 08:09

0

Slovan má záujem o reprezentanta, ktorý hral na olympiáde a bojuje o MS

Slovan má v hľadáčiku zaujímavú posilu z radov slovenských reprezentantov.

16.04.18, 09:36

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
620.6 ms