Prihlásenie
Menu

Dávid Bondra sa začína rozbiehať! Prvým gólom v sezóne dorazil Magnitogorsk

Dávid Bondra © Twitter Kunlun Red Star

Dávid Bondra sa začína dostávať do formy. Strelil veľmi dôležitý gól Magnitogorsku.

Dávid Bondra si otvoril strelecký účet v aktuálnej sezóne KHL.

Strelil dôležitý gól pri domácom víťazstve Kunlunu proti Magnitogorsku (6:4).

Zápas mal divoký priebeh. Po 25 minútach vyhrával Metallurg 2:1. No Kunlun dokázal štyrmi gólmi otočiť na 5:2 vo svoj prospech.

Magnitogorsk sa nevzdal a dvoma presnými zásahmi dotiahol na 4:5. A v tom prišla hviezdna chvíľa slovenského reprezentačného útočníka, ktorý dal v 56. minúte gólovú bodku zápasu - 6:4.

Dávid Bondra odohral v tejto sezóne päť stretnutí, pripísal si v nich na konto jeden gól.

Dostáva sa do výbornej formy, v minulom zápase trafil konštrukciu bránky. Teraz mu to tam konečne padlo. A do výbornej formy sa dostáva aj celý jeho tím, ktorý vyhral už tretí zápas v rade.