Menu

Dávid Bondra sa začína rozbiehať! Prvým gólom v sezóne dorazil Magnitogorsk

Dávid Bondra © Twitter Kunlun Red Star
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Dávid Bondra sa začína dostávať do formy. Strelil veľmi dôležitý gól Magnitogorsku.

Dávid Bondra si otvoril strelecký účet v aktuálnej sezóne KHL.

Strelil dôležitý gól pri domácom víťazstve Kunlunu proti Magnitogorsku (6:4).

Zápas mal divoký priebeh. Po 25 minútach vyhrával Metallurg 2:1. No Kunlun dokázal štyrmi gólmi otočiť na 5:2 vo svoj prospech.

Magnitogorsk sa nevzdal a dvoma presnými zásahmi dotiahol na 4:5. A v tom prišla hviezdna chvíľa slovenského reprezentačného útočníka, ktorý dal v 56. minúte gólovú bodku zápasu - 6:4.

Dávid Bondra odohral v tejto sezóne päť stretnutí, pripísal si v nich na konto jeden gól.

Dostáva sa do výbornej formy, v minulom zápase trafil konštrukciu bránky. Teraz mu to tam konečne padlo. A do výbornej formy sa dostáva aj celý jeho tím, ktorý vyhral už tretí zápas v rade.

Čajkovský o komplikovanom období v dobe Covidu: Karanténa bola moja dovolenka

Michal Čajkovský o komplikáciách v ťažkej dobe Covidu.

22.11.20, 14:04

0

Veľká pocta po famóznych výkonoch! Hudáček najlepším útočníkom týždňa v KHL

V drese trápiaceho sa Nižnekamsku žiari slovenská hviezda. Libor Hudáček najlepším útočníkom týždňa v KHL!

16.11.20, 13:08

0

Gólový expres Libora Hudáčka! Udrel 27 sekúnd po úvodnom buly, je najlepším strelcom

Len 27 sekúnd po úvodnom buly trvalo Liborovi Hudáčkovi, kým otvoril skóre. Je už najlepším strelcom tímu

15.11.20, 13:37