Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Ďalšia hviezda KHL smeruje za more. Prichádza Mironov

Andrej Mironov

To o čom sa dlho špekulovalo je napokon tu. Hviezdny obranca Dynama Moskva Andrej Mironov podpísal nováčikovský kontrakt.

Ďalšia hviezda KHL smeruje za more. Prichádza Mironov

Colorado Avalanche sa nachádza v obrovských výkonnostných aj kvalitatívnych problémoch. Preto zháňajú posily kde sa dá. V roku 2015 draftovali vtedy takmer 21-ročného beka Andreja Mironova. Necelé dva roky nato s ním aj podpísali nováčikovský kontrakt.

Rodák z Moskvy je v KHL preslávený ako jeden z najtvrdších obrancov. Svoje schopnosti už svetu predviedol aj na dvoch svetových šampionátoch. Nechýba ani v súčasnom kádri Olega Znaroka, ktorý sa teraz bije o najvyššie priečky. Coloradu sa jeho služby celkom iste zídu, veď v tejto sezóne sa klub trápil prakticky na každom poste.

Mironov sa zíde v jednom kádri spolu s krajanom Nikitom Zadorovom. Práve Zadorov sa v tejto sezóne predviedol ako najtvrdší obranca a Avs a teraz mu z Dynama Moskva prichádza na pomoc jeho nemenej drsný krajan. 

Náhrada za Koskinena i Haláka? Islanders si vyhliadli Emila Garipova

Organizáciu New York Islanders čaká skutočne horúce leto. Okrem problémov s predlžením Tavaresa a slabučkou obranou treba riešiť aj obsadenie modrého polmesiaca.

Včera, 11:00

0

Dvaja fínski útočníci posilnia Nižnekamsk. Jeden z nich bojuje o MS

Neftechimik Nižnekamsk posilnia dvaja fínski útočníci.

Včera, 08:54

0

Koskinen čelí silnému záujmu z NHL, na stole vraj dvojročná zmluva

Dátum 30. apríl sa nám nezadržateľne blíži. Tento deň je pre generálnych manažérov významný, vtedy totiž vypršia kontrakty hráčov KHL a budú môcť rozhodnúť o svojej budúcnosti.

24.04.18, 13:00

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
68.9 ms