Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Čajkovský gólom naštartoval Din.Moskva za výhrou. Liška bodoval pri vydretom triumfe Čerepovca

Michal Čajkovský © Getty Images
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Slovákom sa dnes v KHL darilo

Michal Čajkovský otváral gólom v 10. minúte skóre duelu Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Moskva. Naštartoval svoj tím za triumfom 4:0. Dinamo tak zabránilo tretej prehre v rade. Čajkovský je s 22 bodmi na konte (6+16) piaty v bodovaní obrancov KHL. Nazbieral ich v 35 stretnutiach. Na najproduktívnejšieho zadáka ligy a zároveň spoluhráča z obrany Juusa Hietanena stráca tri body.

Adam Liška nastúpil v prvom útoku tímu Severstaľ Čerepovec a jednou asistenciou sa podieľal na víťazstve na ľade Dinama Minsk 4:3 po nájazdoch. Čerepovec takmer premárnil vedenie 3:0 po prvej tretine. Čerepovec vyhral tretí z posledných štyroch duelov, Minsk prehral piatykrát v rade. Liška v 35 zápasoch strelil 8 gólov a drží si pozíciu najlepšieho strelca tímu. Dvadsaťročný slovenský reprezentant je s 11 bodmi na konte štvrtý v bodovaní Severstaľu.