Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Boychuk hviezdou sociálnych sietí: Pre TOTO to robím!

Zach Boychuk © hcslovan.sk

Útočník Slovana Zach Boychuk hviezdou nielen na ľade, ale i na sociálnych sieťach.

Boychuk hviezdou sociálnych sietí: Pre TOTO to robím!

V novembri bol najlepším hráčom KHL. Kanadský útočník Zach Boychuk so skúsenosťami z NHL bol od svojho príchodu jedným z lídrov Slovana Bratislava. V 33 dueloch strelil 11 gólov a nazbieral 23 bodov. Za Kanadu si v závere roku 2017 zahral na Spengler Cupe, kde sa mu taktiež darilo. V troch dueloch strelil tri góly a zaknihoval štyri body. O to prekvapujúcejšie je, že sa napokon nedostal do kanadskej olympijskej nominácie.

Boychuk je však hviezdou nielen na ľade, ale i na sociálnych sieťach. Na Twitteri má vyše 800 000 sledovateľov. „Baví ma hrať sa so sociálnymi médiami ako Twitter, Instagram, Snapchat ... Tým, že dám fanúšikom spätnú väzbu v podobe sledovania, ich urobím šťastnými. Nie raz mi už prišla správa ´Ach Bože, sleduje ma Zach Boychuk, hráč NHL´, neverili by ste akí sú nadšení, najmä mladí hokejisti. Robím to pre zábavu, ale tiež im chcem povedať viac o KHL, pretože je tu stále mnoho hráčov, ktorí by našli uplatnenie aj v niektorom z tímov NHL," vysvetľoval pre šport.sk svoj záujem o sociálne siete.

Otázne stále zostáva, či Boychuk dohrá sezónu v Slovane. Generálny manažér Patrik Ziman avizoval, že klub sa bude snažiť odľahčiť rozpočet tým, že uvoľní najlepšie platených hráčov a medzi nich patrí aj kanadský útočník.

Slovan chce získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zažiaril na MS

Vedenie Slovana Bratislava má údajne snahu získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zanechal na MS v Dánsku veľmi pozitívny dojem.

19.05.18, 08:41

0

Slovan prichádza o veľkú oporu. Odchádza účastník MS v Dánsku

Slovenský reprezentačný útočník, ktorý sa predstavil aj na MS v Dánsku, opúšťa Slovan.

18.05.18, 14:14

0

GM Slovana Ziman: Nechceme mať guláš hráčov, ale káder, ktorý si sadne

Skladať káder inak, ako tomu bolo po iné roky. To je cieľ vedenia Slovana Bratislava.

10.05.18, 08:41

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
69.0 ms