Bakoš strelil víťazný gól Vladivostoku, jeho tím potvrdil výbornú formu

Martin Bakoš © hcadmiral.ru
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Slovenský útočník Martin Bakoš autorom víťazného gólu Admiralu Vladivostok.

Martin Bakoš v stretnutí Admiralu Vladivostok proti Neftechimiku Nižnekamsk (2:0) strelil víťazný gól. V 11. minúte sa slovenský reprezentačný útočník presadil v presilovej hre a otváral skóre stretnutia. V 24. minúte Petrov pridal druhý gól domácich a pečatil konečné skóre.

Admiral Vladivostok potvrdil výbornú formu, keď vyhral už štvrtý zápas z posledných piatich. Po 14 odohratých zápasoch je s bilanciou 8-6 a 16 bodmi na konte klub z ďalekého Východu v konferencii na siedmej priečke znamenajúcej postup do play off.

Admiral hrá defenzívny štýl hokeja, aj preto vo Východnej konferencii len dva tímy inkasovali menej gólov a výsledky Vladivostoku pripomínajú futbalové.

Bakoš v 13 zápasoch strelil tri góly a nazbieral päť bodov. Žiadne gigantické čísla to nie sú, napriek tomu je tretím najlepším strelcom tímu a štvrtý v bodovaní. Pravidelne nastupuje na krídle elitného útoku.