Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov

December - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031



nenájdený žiadny zápas
Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
19.02.2017 15:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sarov 3:1 2:0,0:1,1:0
15:00 MHC Khimik - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 THC Tver - Neftyanik Almetievsk 2:1 0:0,1:1,1:0
15:00 Dynamo St.Petersburg - MHC Bars 8:0 2:0,3:0,3:0
13:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 6:2 2:2,0:0,4:0
13:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 1:1,0:0,0:2
13:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 4:1 1:0,2:1,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 4:3ppsn 2:0,0:2,1:1,1:0,1:0
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zvezda 3:1 0:0,1:0,2:1
12:00 HC Saryarka - HC VMF St.Petersburg 2:3 1:2,0:1,1:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Buran Voronezh 4:0 3:0,1:0,0:0
10:00 Yermak Angarsk - HC Ryazan 3:1 1:0,2:0,0:1
17.02.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 5:1 2:0,2:0,1:1
17:00 THC Tver - MHC Bars 2:1 0:0,1:0,1:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - Ariada-Akpars Volzhsk 6:2 2:0,4:1,0:1
16:30 MHC Khimik - HC Sarov 2:5 0:1,2:1,0:3
15:30 Izhstal Izhevsk - Dizel Penza 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 4:2 3:0,1:1,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
14:00 HC Saryarka - Zvezda 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC VMF St.Petersburg 2:5 1:1,0:1,1:3
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Ryazan 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
12:00 Yermak Angarsk - HC Buran Voronezh 6:2 2:0,1:0,3:2
15.02.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 3:0 1:0,0:0,2:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Neftyanik Almetievsk 2:1 0:0,0:0,2:1
17:00 THC Tver - HC Sarov 5:1 3:0,1:1,1:0
16:30 MHC Khimik - MHC Bars 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Dizel Penza 2:1 1:0,1:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Ryazan 5:2 1:1,3:1,1:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Zvezda 4:1 2:0,1:1,1:0
12:00 Yermak Angarsk - HC VMF St.Petersburg 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14.02.2017 15:30 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 3:2 2:1,1:1,0:0
14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:2 1:0,0:1,2:1
13.02.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg - HC Sarov 3:2 1:1,0:0,2:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - MHC Bars 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
17:00 THC Tver - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4 1:1,1:1,1:2
16:30 MHC Khimik - Neftyanik Almetievsk 1:4 0:0,0:1,1:3
15:00 Molot Prikamie Perm - Dizel Penza 4:2 1:0,0:2,3:0
14:00 HC Saryarka - HC Ryazan 3:1 1:0,0:0,2:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC VMF St.Petersburg 0:3 0:0,0:2,0:1
12:00 Yermak Angarsk - Zvezda 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:1
08.02.2017 17:00 MHC Bars - Toros Neftekamsk 0:3 0:1,0:1,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 2:1 0:0,2:1,0:0
07.02.2017 17:00 HC Buran Voronezh - HC Dynamo Balashiha 2:3 0:0,1:2,1:1
17:00 HC Ryazan - Dynamo St.Petersburg 6:1 1:0,3:1,2:0
06.02.2017 17:00 MHC Bars - Izhstal Izhevsk 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 2:3 1:1,0:2,1:0
05.02.2017 15:00 HC Ryazan - HC Dynamo Balashiha 3:1 0:0,2:1,1:0
15:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 3:4 1:1,2:2,0:1
15:00 HC Buran Voronezh - Dynamo St.Petersburg 1:2 0:1,0:0,1:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 6:2 3:0,2:1,1:1
12:00 HC Saryarka - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
04.02.2017 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 1:6 1:2,0:2,0:2
15:00 MHC Bars - Molot Prikamie Perm 5:4 3:1,1:1,1:2
15:00 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:0 1:0,1:0,1:0
15:00 HC Sarov - Izhstal Izhevsk 1:2 1:1,0:0,0:1
03.02.2017 17:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 1:3 0:1,1:1,0:1
17:00 Zvezda - Dynamo St.Petersburg 2:3 1:0,1:1,0:2
17:00 HC Buran Voronezh - MHC Khimik 2:0 0:0,0:0,2:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Dynamo Balashiha 1:3 1:0,0:1,0:2
14:00 HC Saryarka - Yermak Angarsk 3:0 1:0,1:0,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2 0:1,0:0,3:1
02.02.2017 17:00 MHC Bars - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 0:0,0:1,1:2
16:30 HC Sarov - Toros Neftekamsk 1:5 0:2,1:1,0:2
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 1:4 0:2,1:1,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 3:1 1:0,2:1,0:0
01.02.2017 17:00 Zvezda - HC Dynamo Balashiha 1:4 1:2,0:2,0:0
17:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 7:3 2:3,2:0,3:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - Dynamo St.Petersburg 4:3 1:1,1:2,2:0
17:00 HC Ryazan - MHC Khimik 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
31.01.2017 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 2:1 0:0,1:0,1:1
16:30 HC Sarov - Sputnik Nizhny Tagil 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
30.01.2017 17:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
17:00 Zvezda - MHC Khimik 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
29.01.2017 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:8 2:2,0:4,0:2
15:00 HC Sarov - Molot Prikamie Perm 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,0:1
13:00 Zauralie Kurgan - MHC Bars 3:0 0:0,1:0,2:0
13:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetievsk 2:1 0:1,2:0,0:0
28.01.2017 15:00 HC VMF St.Petersburg - MHC Khimik 3:1 1:0,2:0,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - HC Buran Voronezh 1:3 0:1,1:1,0:1
13:00 Toros Neftekamsk - HC Ryazan 3:1 2:0,0:0,1:1
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yermak Angarsk 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
27.01.2017 15:00 Rubin Tyumen - MHC Bars 3:4 0:1,2:0,1:3
14:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetievsk 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
26.01.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - HC Saryarka 3:0 1:0,0:0,2:0
15:30 Izhstal Izhevsk - HC Ryazan 1:4 1:0,0:3,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - HC Buran Voronezh 4:1 1:1,3:0,0:0
25.01.2017 15:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 1:0 0:0,1:0,0:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetievsk 4:1 1:0,1:0,2:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - MHC Bars 4:1 1:0,2:0,1:1
14:30 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars Volzhsk 6:2 1:0,2:1,3:1
24.01.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg - HC Saryarka 1:4 1:1,0:1,0:2
17:00 HC Dynamo Balashiha - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:5 2:3,1:2,1:0
15:30 Izhstal Izhevsk - Zvezda 2:4 2:1,0:2,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - HC VMF St.Petersburg 3:4 1:2,0:1,2:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Buran Voronezh 7:2 1:1,2:0,4:1
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Ryazan 3:0 1:0,2:0,0:0
23.01.2017 15:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4sn 3:2,1:1,0:1,0:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetievsk 1:2 0:0,1:1,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sarov 4:3 0:1,3:2,1:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - MHC Bars 6:5pp 1:2,2:1,2:2,1:0
22.01.2017 15:00 Dynamo St.Petersburg - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 HC Dynamo Balashiha - Yermak Angarsk 4:3ppsn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:0
15:00 MHC Khimik - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 THC Tver - HC Saryarka 2:4 0:1,0:2,2:1
14:00 Izhstal Izhevsk - HC VMF St.Petersburg 3:2 1:1,1:1,1:0
13:00 Toros Neftekamsk - Zvezda 5:2 2:1,3:1,0:0
13:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 5:2 1:0,2:1,2:1
21.01.2017 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:0 0:0,2:0,0:0
09:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Sarov 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
20.01.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg - Yermak Angarsk 1:3 0:1,1:1,0:1
17:00 THC Tver - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - HC Saryarka 1:4 0:2,1:0,0:2
15:00 Molot Prikamie Perm - Zvezda 4:2 4:1,0:1,0:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC VMF St.Petersburg 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sokol Krasnoyarsk 1:4 0:3,0:0,1:1
19.01.2017 14:30 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:4 1:0,1:2,0:2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov 1:0 0:0,0:0,1:0
18.01.2017 17:00 HC Buran Voronezh - Zauralie Kurgan 2:3 0:0,2:1,0:2
17:00 THC Tver - Yermak Angarsk 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 3:4 0:1,1:3,2:0
16:30 MHC Khimik - HC Sokol Krasnoyarsk 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Zvezda 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC VMF St.Petersburg 2:4 0:0,2:3,0:1
16.01.2017 17:00 HC Buran Voronezh - Rubin Tyumen 0:5 0:3,0:1,0:1
17:00 THC Tver - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2 0:0,1:1,2:1
17:00 HC Ryazan - Zauralie Kurgan 3:1 1:0,0:1,2:0
16:30 MHC Khimik - Yermak Angarsk 1:2 1:2,0:0,0:0
14:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 4:2 1:2,2:0,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Izhstal Izhevsk 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
15.01.2017 15:00 MHC Bars - Dizel Penza 3:0 1:0,1:0,1:0
14.01.2017 15:00 HC VMF St.Petersburg - Zauralie Kurgan 2:0 2:0,0:0,0:0
12:00 HC Saryarka - Izhstal Izhevsk 3:1 1:0,1:1,1:0
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 2:1 0:0,1:0,1:1
11:00 Zvezda - Rubin Tyumen 1:3 1:1,0:0,0:2
10:00 HC Dynamo Balashiha - MHC Khimik 1:3 0:0,0:1,1:2
13.01.2017 17:00 HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 0:2 0:1,0:0,0:1
17:00 HC Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 2:3 1:1,0:1,1:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
12.01.2017 17:00 HC VMF St.Petersburg - Rubin Tyumen 6:1 1:1,3:0,2:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - THC Tver 4:2 0:0,3:1,1:1
17:00 Zvezda - Zauralie Kurgan 6:4 1:0,2:3,3:1
14:00 HC Saryarka - Molot Prikamie Perm 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 5:3 0:0,2:2,3:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 3:2 0:1,2:0,1:1
12:00 Yermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.01.2017 17:00 HC Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 3:4 1:1,0:1,2:2
17:00 HC Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 2:0 1:0,1:0,0:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 2:4 0:3,1:1,1:0
10.01.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg - THC Tver 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
14:00 HC Saryarka - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 1:1,0:0,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Molot Prikamie Perm 3:4sn 0:1,3:2,0:0,0:0,0:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
12:00 Yermak Angarsk - Toros Neftekamsk 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
09.01.2017 17:00 HC VMF St.Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 2:0 0:0,2:0,0:0
17:00 Zvezda - Chelmet Chelyabinsk 2:1 1:0,1:0,0:1
16:30 HC Sarov - Dizel Penza 3:2 1:1,1:1,1:0
08.01.2017 15:00 HC Ryazan - THC Tver 2:4 2:2,0:0,0:2
15:00 Dynamo St.Petersburg - MHC Khimik 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 MHC Bars - Neftyanik Almetievsk 1:0 0:0,1:0,0:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Molot Prikamie Perm 1:4 1:1,0:1,0:2
10:00 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
07.01.2017 15:00 HC VMF St.Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 8:3 1:1,3:0,4:2
11:00 Zvezda - Yuzhny Ural Orsk 4:2 1:0,1:1,2:1
06.01.2017 15:00 HC Buran Voronezh - THC Tver 2:4 2:1,0:2,0:1
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
10:00 Yermak Angarsk - Molot Prikamie Perm 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.12.2016 15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:3 0:2,1:0,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Saryarka 0:3 0:1,0:2,0:0
27.12.2016 15:30 Izhstal Izhevsk - HC Dynamo Balashiha 3:1 2:0,1:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Dynamo St.Petersburg 2:1 2:1,0:0,0:0
26.12.2016 17:00 Dizel Penza - HC Buran Voronezh 2:4 0:1,2:1,0:2
15:00 Rubin Tyumen - HC Saryarka 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:1 0:1,0:0,0:0
25.12.2016 15:00 MHC Bars - HC Sarov 2:3 0:2,1:1,1:0
15:00 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 5:1 3:1,2:0,0:0
14:00 Izhstal Izhevsk - Dynamo St.Petersburg 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
13:00 Toros Neftekamsk - HC Dynamo Balashiha 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
24.12.2016 15:00 Dizel Penza - HC Ryazan 5:2 1:0,3:2,1:0
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:5sn 2:0,2:4,0:0,0:0,0:1
13:00 Rubin Tyumen - HC Sokol Krasnoyarsk 4:1 0:0,1:0,3:1
13:00 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
09:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Saryarka 0:3 0:2,0:1,0:0
23.12.2016 17:00 MHC Bars - Ariada-Akpars Volzhsk 1:3 1:0,0:1,0:2
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 3:1 1:0,2:1,0:0
15:30 Izhstal Izhevsk - THC Tver 2:4 2:1,0:2,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Dynamo Balashiha 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Dynamo St.Petersburg 1:3 0:1,1:1,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - MHC Khimik 4:1 0:0,3:1,1:0
22.12.2016 17:00 Dizel Penza - Zvezda 1:3 0:1,1:1,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:8 0:2,0:3,0:3
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Saryarka 3:4 1:0,1:3,1:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sokol Krasnoyarsk 4:0 3:0,1:0,0:0
21.12.2016 15:30 Izhstal Izhevsk - MHC Khimik 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Dynamo St.Petersburg 5:4 2:2,0:0,3:2
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Dynamo Balashiha 3:2 2:0,1:1,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - THC Tver 9:3 1:1,4:1,4:1
20.12.2016 17:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 0:2 0:1,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sokol Krasnoyarsk 0:1 0:0,0:1,0:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 1:4 1:2,0:0,0:2
19.12.2016 15:00 Molot Prikamie Perm - THC Tver 5:3 1:2,2:1,2:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - MHC Khimik 4:2 2:0,1:1,1:1
18.12.2016 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
09:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Sokol Krasnoyarsk 6:2 2:1,3:1,1:0
17.12.2016 15:00 Dynamo St.Petersburg - Zauralie Kurgan 2:3 0:1,2:1,0:1
15:00 HC Dynamo Balashiha - Rubin Tyumen 5:1 1:0,2:1,2:0
15:00 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 4:0 0:0,1:0,3:0
13:00 Molot Prikamie Perm - MHC Khimik 4:1 1:0,2:1,1:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - THC Tver 2:1 1:0,1:1,0:0
16.12.2016 17:00 HC Ryazan - Neftyanik Almetievsk 0:3 0:1,0:1,0:1
17:00 HC Buran Voronezh - MHC Bars 3:6 0:2,2:2,1:2
15:00 HC VMF St.Petersburg - Zvezda 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
15.12.2016 17:00 HC Dynamo Balashiha - Zauralie Kurgan 2:1 1:0,1:0,0:1
16:00 Dynamo St.Petersburg - Rubin Tyumen 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
14:00 HC Saryarka - Dizel Penza 1:2 0:0,1:1,0:1
14.12.2016 17:00 HC Ryazan - MHC Bars 2:1 1:1,1:0,0:0
17:00 HC Buran Voronezh - Neftyanik Almetievsk 2:3 1:1,1:2,0:0
13.12.2016 17:30 Dynamo St.Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 2:3 0:2,1:0,1:1
17:00 THC Tver - Rubin Tyumen 2:5 2:1,0:3,0:1
16:30 MHC Khimik - Zauralie Kurgan 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 HC Dynamo Balashiha - Chelmet Chelyabinsk 5:2 4:0,0:0,1:2
12.12.2016 17:00 Zvezda - Neftyanik Almetievsk 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - MHC Bars 3:2ppsn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 4:2 1:1,2:1,1:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dizel Penza 4:0 1:0,2:0,1:0
11.12.2016 15:00 MHC Khimik - Rubin Tyumen 2:3 1:1,0:1,1:1
15:00 HC Ryazan - Ariada-Akpars Volzhsk 6:3 2:0,1:1,3:2
15:00 Dynamo St.Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
15:00 HC Buran Voronezh - HC Sarov 2:5 0:0,1:2,1:3
15:00 HC Dynamo Balashiha - Yuzhny Ural Orsk 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
15:00 THC Tver - Zauralie Kurgan 5:1 2:0,2:0,1:1
10.12.2016 15:00 HC VMF St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 3:2 0:1,1:1,2:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 4:1 3:1,0:0,1:0
13:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 0:3 0:0,0:0,0:3
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 4:3sn 2:0,1:1,0:2,0:0,1:0
11:00 Zvezda - MHC Bars 3:0 2:0,0:0,1:0
09.12.2016 17:00 HC Ryazan - HC Sarov 2:0 0:0,2:0,0:0
17:00 HC Buran Voronezh - Ariada-Akpars Volzhsk 2:6 1:2,0:2,1:2
17:00 THC Tver - Chelmet Chelyabinsk 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - Yuzhny Ural Orsk 1:0 0:0,1:0,0:0
08.12.2016 12:00 Yermak Angarsk - Dizel Penza 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
07.12.2016 17:00 THC Tver - Yuzhny Ural Orsk 0:3 0:1,0:2,0:0
17:00 Zvezda - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 6:4 1:1,5:1,0:2
16:30 MHC Khimik - Chelmet Chelyabinsk 2:1 0:0,1:0,1:1
05.12.2016 17:00 Zvezda - HC Sarov 2:4 0:0,1:0,1:4
17:00 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 4:2 0:1,2:0,2:1
04.12.2016 15:00 HC Ryazan - HC Buran Voronezh 5:4sn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
15:00 Neftyanik Almetievsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 2:0,0:3,0:0
15:00 MHC Bars - HC Saryarka 0:2 0:0,0:1,0:1
03.12.2016 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 3:2 1:0,1:2,1:0
13:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 1:2 1:1,0:0,0:1
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 1:3 1:1,0:2,0:0
02.12.2016 17:00 MHC Bars - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:1 0:0,0:0,0:1
17:00 Zvezda - THC Tver 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0
17:00 Dizel Penza - Dynamo St.Petersburg 2:4 2:2,0:1,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Saryarka 1:3 1:1,0:1,0:1
01.12.2016 15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 0:2 0:1,0:0,0:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 2:1 1:0,0:0,1:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 2:3 0:1,0:1,2:1
14:30 Zauralie Kurgan - Molot Prikamie Perm 2:1 1:0,0:1,1:0
30.11.2016 17:00 MHC Bars - Yermak Angarsk 3:2 1:0,1:2,1:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 2:3 0:0,1:0,1:3
17:00 Dizel Penza - HC Dynamo Balashiha 7:2 2:1,3:1,2:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Saryarka 1:4 0:2,1:2,0:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sokol Krasnoyarsk 1:4 0:2,0:1,1:1
16:30 HC Sarov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:6 1:4,1:2,1:0
29.11.2016 15:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 3:4 2:2,0:1,1:1
14:30 Zauralie Kurgan - Izhstal Izhevsk 4:1 2:0,0:0,2:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 0:1 0:0,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
28.11.2016 17:00 MHC Bars - HC Sokol Krasnoyarsk 3:0 2:0,1:0,0:0
17:00 Dizel Penza - THC Tver 4:0 1:0,1:0,2:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:3 1:1,0:1,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Yermak Angarsk 4:3 2:2,2:1,0:0
16:30 HC Sarov - HC Saryarka 1:0 1:0,0:0,0:0
27.11.2016 13:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 2:4 1:2,0:1,1:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
13:00 Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 2:0 0:0,0:0,2:0
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 0:3 0:0,0:1,0:2
26.11.2016 15:00 HC Dynamo Balashiha - Dynamo St.Petersburg 2:3 0:1,2:1,0:1
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Yermak Angarsk 1:4 0:2,0:1,1:1
15:00 Dizel Penza - MHC Khimik 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
15:00 HC Sarov - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3ppsn 2:2,0:0,0:0,0:0,0:1
25.11.2016 17:00 HC Buran Voronezh - HC VMF St.Petersburg 0:2 0:1,0:0,0:1
17:00 HC Ryazan - Zvezda 7:3 2:2,1:1,4:0
24.11.2016 16:30 HC Sarov - Yermak Angarsk 2:1 0:0,2:0,0:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sokol Krasnoyarsk 1:5 0:0,0:5,1:0
14:00 HC Saryarka - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
23.11.2016 17:00 HC Buran Voronezh - Zvezda 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 4:2 0:1,0:0,4:1
15:30 Izhstal Izhevsk - Zauralie Kurgan 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 1:3 0:1,1:1,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 5:4sn 0:0,3:2,1:2,0:0,1:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
22.11.2016 17:30 Dynamo St.Petersburg - HC Dynamo Balashiha 0:4 0:0,0:2,0:2
16:30 Neftyanik Almetievsk - MHC Bars 4:1 1:0,2:0,1:1
21.11.2016 17:00 THC Tver - Kristall Saratov 11:0 2:0,5:0,4:0
16:30 MHC Khimik - Dizel Penza 5:1 2:0,1:1,2:0
15:30 Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen 3:2 0:1,1:1,2:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 5:2 2:0,2:2,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 5:1 2:1,1:0,2:0
20.11.2016 15:00 Dynamo St.Petersburg - HC VMF St.Petersburg 2:4 1:1,1:1,0:2
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Saryarka 3:2 0:0,1:2,2:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 2:1,1:1,0:0
10:00 Yermak Angarsk - HC Sarov 1:0 0:0,0:0,1:0
19.11.2016 15:00 THC Tver - Dizel Penza 4:0 1:0,2:0,1:0
15:00 MHC Khimik - Kristall Saratov 3:1 0:0,3:0,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 2:4 2:2,0:1,0:1
13:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 0:1 0:0,0:0,0:1
13:00 Molot Prikamie Perm - Zauralie Kurgan 1:3 0:0,1:2,0:1
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 2:1 0:0,2:1,0:0
18.11.2016 17:00 Zvezda - HC Ryazan 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Buran Voronezh 6:0 2:0,3:0,1:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Sarov 4:3 1:0,1:3,2:0
12:00 Yermak Angarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:0 0:0,2:0,0:0
17.11.2016 17:30 Dynamo St.Petersburg - Dizel Penza 3:1 1:1,1:0,1:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Kristall Saratov 5:1 2:1,2:0,1:0
15:30 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 1:2 0:1,0:1,1:0
16.11.2016 17:00 Zvezda - HC Buran Voronezh 4:1 2:0,2:0,0:1
17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 2:1 1:0,0:0,1:1
14:00 HC Saryarka - Ariada-Akpars Volzhsk 3:0 0:0,3:0,0:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sarov 5:1 1:0,1:1,3:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - MHC Bars 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
12:00 Yermak Angarsk - Neftyanik Almetievsk 3:1 0:1,2:0,1:0
15.11.2016 17:30 Dynamo St.Petersburg - Kristall Saratov 5:2 1:0,3:1,1:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - Dizel Penza 3:1 0:0,1:1,2:0
14.11.2016 14:00 HC Saryarka - HC Sarov 1:2 1:1,0:1,0:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Ariada-Akpars Volzhsk 6:1 1:1,4:0,1:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetievsk 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
12:00 Yermak Angarsk - MHC Bars 3:0 1:0,1:0,1:0
13.11.2016 13:00 Yuzhny Ural Orsk - THC Tver 0:1 0:0,0:1,0:0
09:00 Chelmet Chelyabinsk - MHC Khimik 4:2 0:0,1:2,3:0
12.11.2016 13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Neftyanik Almetievsk 2:1 0:1,1:0,1:0
12:00 HC Saryarka - MHC Bars 0:1 0:0,0:0,0:1
11.11.2016 14:30 Yuzhny Ural Orsk - MHC Khimik 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - THC Tver 5:1 0:0,2:1,3:0
10.11.2016 14:00 HC Saryarka - Neftyanik Almetievsk 0:1 0:0,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - MHC Bars 3:0 2:0,0:0,1:0
09.11.2016 17:00 Kristall Saratov - Yermak Angarsk 3:4 1:2,1:2,1:0
17:00 Dizel Penza - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 1:0,0:1,1:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 2:4 0:1,0:2,2:1
16:30 HC Sarov - Zvezda 0:2 0:0,0:2,0:0
15:30 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 6:5 0:1,4:2,2:2
15:00 Rubin Tyumen - THC Tver 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - MHC Khimik 2:1 1:0,0:0,1:1
08.11.2016 17:00 HC Buran Voronezh - HC Ryazan 1:3 0:2,0:0,1:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dynamo St.Petersburg 1:2 1:1,0:1,0:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Dynamo Balashiha 2:6 1:3,0:2,1:1
07.11.2016 17:00 Kristall Saratov - HC Sokol Krasnoyarsk 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 Dizel Penza - Yermak Angarsk 6:1 3:1,1:0,2:0
16:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 0:2 0:0,0:1,0:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Zvezda 3:6 0:3,0:3,3:0
15:30 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:3sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 5:3 4:1,0:1,1:1
15:00 Rubin Tyumen - MHC Khimik 1:2 0:2,0:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - THC Tver 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
06.11.2016 13:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Dynamo Balashiha 0:2 0:1,0:0,0:1
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Dynamo St.Petersburg 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
05.11.2016 15:00 Neftyanik Almetievsk - Zvezda 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
15:00 Dizel Penza - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:3 1:1,0:1,0:1
15:00 MHC Bars - HC VMF St.Petersburg 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Kristall Saratov - HC Saryarka 0:5 0:1,0:3,0:1
04.11.2016 13:00 Zauralie Kurgan - HC Dynamo Balashiha 4:2 2:1,0:0,2:1
13:00 Rubin Tyumen - Dynamo St.Petersburg 1:3 0:1,1:0,0:2
03.11.2016 17:00 Dizel Penza - HC Saryarka 2:1 0:0,1:0,1:1
17:00 MHC Bars - Zvezda 1:3 1:1,0:1,0:1
17:00 Kristall Saratov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:8 0:2,1:5,0:1
16:30 HC Sarov - HC Buran Voronezh 2:1 0:0,1:0,1:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Ryazan 1:3 0:1,1:0,0:2
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC VMF St.Petersburg 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
02.11.2016 15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 3:1 2:1,1:0,0:0
15:00 Rubin Tyumen - HC Dynamo Balashiha 5:6 3:0,0:3,2:3
14:30 Zauralie Kurgan - Dynamo St.Petersburg 3:2 1:0,2:1,0:1
01.11.2016 16:30 HC Sarov - HC Ryazan 3:1 0:0,0:1,3:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Buran Voronezh 1:3 1:3,0:0,0:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 2:1 0:1,1:0,1:0
12:00 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 1:2 1:0,0:1,0:1
31.10.2016 17:00 THC Tver - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 3:1,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - Molot Prikamie Perm 2:3 0:1,0:0,2:2
30.10.2016 15:00 MHC Bars - HC Ryazan 1:3 0:2,0:0,1:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC Buran Voronezh 4:3 0:1,1:1,3:1
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 2:1 2:0,0:1,0:0
10:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
29.10.2016 16:00 MHC Khimik - Sputnik Nizhny Tagil 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
16:00 THC Tver - Molot Prikamie Perm 3:4 2:1,0:1,1:2
28.10.2016 18:00 Zvezda - Kristall Saratov 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
18:00 MHC Bars - HC Buran Voronezh 4:3 1:2,1:0,2:1
18:00 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 3:4 2:3,1:0,0:1
17:30 Neftyanik Almetievsk - HC Ryazan 3:0 1:0,1:0,1:0
15:00 HC Saryarka - Chelmet Chelyabinsk 3:0 0:0,2:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 3:4sn 2:1,0:0,1:2,0:0,0:1
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 0:1 0:1,0:0,0:0
13:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 7:2 2:1,2:0,3:1
27.10.2016 18:30 Dynamo St.Petersburg - Molot Prikamie Perm 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
18:00 THC Tver - Izhstal Izhevsk 3:2 2:1,0:1,1:0
18:00 HC Dynamo Balashiha - Sputnik Nizhny Tagil 5:1 3:1,1:0,1:0
17:30 MHC Khimik - Toros Neftekamsk 1:4 0:0,0:4,1:0
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
26.10.2016 18:00 Zvezda - Dizel Penza 4:2 2:0,1:1,1:1
18:00 HC VMF St.Petersburg - Kristall Saratov 7:0 2:0,3:0,2:0
15:00 HC Saryarka - Yuzhny Ural Orsk 5:1 2:0,2:0,1:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 3:4pp 1:2,0:1,2:0,0:1
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
13:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 0:3 0:1,0:1,0:1
25.10.2016 18:30 Dynamo St.Petersburg - Sputnik Nizhny Tagil 1:0 1:0,0:0,0:0
18:00 HC Dynamo Balashiha - Molot Prikamie Perm 1:2 1:0,0:0,0:2
18:00 THC Tver - Toros Neftekamsk 5:4 2:0,2:2,1:2
17:30 MHC Khimik - Izhstal Izhevsk 1:2 0:1,1:0,0:1
24.10.2016 18:00 HC Buran Voronezh - Dizel Penza 6:4 1:0,3:2,2:2
18:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 4:2 0:0,3:1,1:1
15:00 HC Saryarka - Zauralie Kurgan 7:1 2:0,2:1,3:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 4:5pp 0:0,3:1,1:3,0:1
23.10.2016 16:00 Dynamo St.Petersburg - Toros Neftekamsk 1:2 1:0,0:1,0:1
16:00 HC Dynamo Balashiha - Izhstal Izhevsk 1:4 1:2,0:1,0:1
22.10.2016 16:00 HC Sarov - MHC Bars 0:2 0:0,0:1,0:1
16:00 HC Ryazan - Dizel Penza 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
16:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 2:5 0:0,1:4,1:1
16:00 HC Buran Voronezh - Kristall Saratov 5:2 0:0,4:0,1:2
14:00 Yuzhny Ural Orsk - HC VMF St.Petersburg 2:5 1:1,0:2,1:2
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 3:2 1:0,0:1,2:1
13:00 HC Saryarka - Rubin Tyumen 3:1 1:0,0:1,2:0
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Zvezda 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
21.10.2016 18:30 Dynamo St.Petersburg - Izhstal Izhevsk 4:0 2:0,1:0,1:0
18:00 THC Tver - MHC Khimik 2:0 1:0,1:0,0:0
18:00 HC Dynamo Balashiha - Toros Neftekamsk 2:3 0:1,2:0,0:2
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
16:00 Molot Prikamie Perm - HC Sokol Krasnoyarsk 2:0 1:0,1:0,0:0
20.10.2016 17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - MHC Bars 5:3 3:2,1:0,1:1
17:30 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 4:0 2:0,0:0,2:0
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Zvezda 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
15:30 Chelmet Chelyabinsk - HC VMF St.Petersburg 2:4 1:1,1:1,0:2
19.10.2016 16:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sokol Krasnoyarsk 3:4 2:0,0:0,1:4
16:00 Molot Prikamie Perm - Yermak Angarsk 7:1 3:0,3:1,1:0
18.10.2016 16:00 Rubin Tyumen - Zvezda 3:1 0:0,2:1,1:0
15:30 Zauralie Kurgan - HC VMF St.Petersburg 1:0 0:0,1:0,0:0
17.10.2016 18:00 THC Tver - HC Dynamo Balashiha 4:2 4:0,0:0,0:2
17:30 MHC Khimik - Dynamo St.Petersburg 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
16:30 Izhstal Izhevsk - Yermak Angarsk 3:1 0:0,2:1,1:0
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Saryarka 1:2 1:1,0:1,0:0
16:00 Toros Neftekamsk - HC Sokol Krasnoyarsk 1:3 0:0,1:1,0:2
16:00 Molot Prikamie Perm - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:5 2:0,1:4,0:1
15:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan 0:3 0:1,0:0,0:2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Buran Voronezh 11:3 5:0,5:2,1:1
16.10.2016 16:00 Kristall Saratov - HC Sarov 5:3 1:1,2:2,2:0
16:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 6:4 1:2,4:1,1:1
14:00 Rubin Tyumen - HC VMF St.Petersburg 3:0 2:0,1:0,0:0
14:00 Zauralie Kurgan - Zvezda 0:2 0:0,0:1,0:1
15.10.2016 16:00 MHC Khimik - HC Dynamo Balashiha 0:4 0:2,0:0,0:2
16:00 THC Tver - Dynamo St.Petersburg 2:1 0:1,0:0,2:0
15:00 Izhstal Izhevsk - HC Sokol Krasnoyarsk 0:4 0:1,0:2,0:1
14:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Buran Voronezh 5:0 3:0,1:0,1:0
14:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 2:0,0:0,2:1
14:00 Toros Neftekamsk - Yermak Angarsk 2:0 1:0,1:0,0:0
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Saryarka 0:4 0:1,0:0,0:3
10:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Ryazan 3:2 1:2,1:0,1:0
14.10.2016 18:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
18:00 Dizel Penza - HC Sarov 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
13.10.2016 16:30 Izhstal Izhevsk - HC Saryarka 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
16:00 Rubin Tyumen - HC Buran Voronezh 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
16:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 1:0,2:0,0:2
15:30 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 4:2 0:1,2:1,2:0
12.10.2016 18:00 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 0:2 0:0,0:1,0:1
18:00 Dizel Penza - MHC Bars 3:1 1:0,2:1,0:0
11.10.2016 18:00 Zvezda - Sputnik Nizhny Tagil 4:5pp 2:1,1:0,1:3,0:1
17:00 HC VMF St.Petersburg - Molot Prikamie Perm 2:0 1:0,1:0,0:0
16:30 Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 0:0,1:2,2:0
16:00 Rubin Tyumen - HC Ryazan 1:3 0:0,0:0,1:3
15:30 Zauralie Kurgan - HC Buran Voronezh 3:0 0:0,3:0,0:0
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - THC Tver 1:3 0:1,1:2,0:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Saryarka 4:2 1:1,2:1,1:0
13:00 Yermak Angarsk - MHC Khimik 4:3pp 0:1,1:0,2:2,1:0
10.10.2016 18:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 3:4 1:1,1:0,1:3
18:00 Kristall Saratov - MHC Bars 5:2 0:1,3:0,2:1
09.10.2016 16:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Chelmet Chelyabinsk 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
16:00 HC VMF St.Petersburg - Sputnik Nizhny Tagil 4:3sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:0
16:00 HC Sarov - Yuzhny Ural Orsk 2:3 0:1,0:2,2:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - MHC Khimik 4:2 1:1,1:0,2:1
12:00 Zvezda - Molot Prikamie Perm 5:2 2:1,2:1,1:0
11:00 Yermak Angarsk - THC Tver 2:1 1:0,1:1,0:0
07.10.2016 18:00 HC Ryazan - Sputnik Nizhny Tagil 7:2 2:0,4:1,1:1
18:00 Zvezda - Izhstal Izhevsk 5:3 2:0,2:1,1:2
18:00 HC Buran Voronezh - Molot Prikamie Perm 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
17:30 HC Sarov - Chelmet Chelyabinsk 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 3:2 0:2,2:0,1:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - Toros Neftekamsk 3:2 2:0,0:1,1:1
15:00 HC Saryarka - THC Tver 4:2 0:1,2:0,2:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - MHC Khimik 4:2 1:1,1:0,2:1
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Dynamo St.Petersburg 4:0 2:0,2:0,0:0
13:00 Yermak Angarsk - HC Dynamo Balashiha 1:3 1:1,0:1,0:1
05.10.2016 18:00 HC VMF St.Petersburg - Izhstal Izhevsk 6:1 1:0,4:0,1:1
18:00 MHC Bars - Chelmet Chelyabinsk 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0
18:00 HC Ryazan - Molot Prikamie Perm 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
18:00 Zvezda - Toros Neftekamsk 3:1 1:0,2:1,0:0
18:00 HC Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 2:5 1:0,1:4,0:1
17:30 HC Sarov - Zauralie Kurgan 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 0:3 0:1,0:1,0:1
17:30 Neftyanik Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
15:00 HC Saryarka - MHC Khimik 3:1 2:0,0:1,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - THC Tver 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Dynamo Balashiha 2:4 1:0,1:2,0:2
13:00 Yermak Angarsk - Dynamo St.Petersburg 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
04.10.2016 18:00 Kristall Saratov - Dizel Penza 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.2016 18:00 HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 1:3 1:1,0:0,0:2
18:00 HC Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 2:5 1:3,1:1,0:1
18:00 MHC Bars - Yuzhny Ural Orsk 2:4 1:1,0:3,1:0
17:30 Neftyanik Almetievsk - Chelmet Chelyabinsk 3:4 1:0,2:2,0:2
17:30 HC Sarov - Rubin Tyumen 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Zauralie Kurgan 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
15:00 HC Saryarka - Dynamo St.Petersburg 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Dynamo Balashiha 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
01.10.2016 16:00 HC Ryazan - Toros Neftekamsk 7:0 3:0,3:0,1:0
16:00 MHC Khimik - Zvezda 2:5 0:3,1:2,1:0
16:00 HC Buran Voronezh - Izhstal Izhevsk 2:5 1:2,1:3,0:0
16:00 MHC Bars - Rubin Tyumen 0:6 0:2,0:3,0:1
16:00 THC Tver - HC VMF St.Petersburg 4:2 0:1,2:0,2:1
16:00 Neftyanik Almetievsk - Zauralie Kurgan 3:4 1:0,2:2,0:2
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dynamo St.Petersburg 7:1 1:0,4:1,2:0
13:00 HC Saryarka - HC Dynamo Balashiha 3:1 1:0,1:0,1:1
29.09.2016 18:00 MHC Bars - Zauralie Kurgan 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
18:00 THC Tver - Zvezda 2:4 1:2,0:1,1:1
17:30 MHC Khimik - HC VMF St.Petersburg 2:5 1:1,1:2,0:2
17:30 Neftyanik Almetievsk - Rubin Tyumen 4:2 1:0,2:1,1:1
16:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 0:0,2:2,0:1
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sarov 1:0 0:0,1:0,0:0
28.09.2016 15:30 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 7:4 1:1,5:2,1:1
27.09.2016 18:00 HC Dynamo Balashiha - HC VMF St.Petersburg 2:3 1:1,1:1,0:1
18:00 THC Tver - HC Ryazan 4:3 1:1,2:1,1:1
17:30 MHC Khimik - HC Buran Voronezh 3:1 1:1,2:0,0:0
17:30 Dynamo St.Petersburg - Zvezda 3:1 0:0,2:0,1:1
16:00 Molot Prikamie Perm - HC Sarov 3:4 0:2,2:1,1:1
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
14:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Saryarka 5:4 1:1,3:0,1:3
13:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 0:1,1:0,3:0
26.09.2016 15:30 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 3:2 0:1,1:1,2:0
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 4:2 0:0,1:1,3:1
25.09.2016 16:00 THC Tver - HC Buran Voronezh 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
16:00 Dynamo St.Petersburg - HC Ryazan 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 HC Dynamo Balashiha - Zvezda 4:0 3:0,0:0,1:0
15:00 Izhstal Izhevsk - HC Sarov 1:5 0:1,0:2,1:2
14:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 4:1 1:1,2:0,1:0
14:00 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 4:1 2:0,0:0,2:1
14:00 Molot Prikamie Perm - MHC Bars 0:4 0:1,0:2,0:1
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
11:00 Yermak Angarsk - HC Saryarka 1:4 0:2,1:0,0:2
24.09.2016 14:00 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 1:2 0:1,0:1,1:0
14:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 5:3 3:2,2:0,0:1
23.09.2016 18:00 HC Dynamo Balashiha - HC Buran Voronezh 3:2 2:1,1:1,0:0
17:30 MHC Khimik - HC Ryazan 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
16:30 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 1:1,0:2,1:0
16:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 1:4 1:1,0:1,0:2
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - MHC Bars 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
16:00 Toros Neftekamsk - HC Sarov 5:3 2:2,2:1,1:0
22.09.2016 16:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 1:2 0:0,1:1,0:1
15:30 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 4:2 1:1,3:0,0:1
21.09.2016 18:00 HC Dynamo Balashiha - HC Ryazan 2:1 0:0,2:0,0:1
17:30 Dynamo St.Petersburg - HC Buran Voronezh 4:1 2:0,1:1,1:0
16:30 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Toros Neftekamsk - MHC Bars 4:5sn 1:1,1:0,2:3,0:0,0:1
20.09.2016 18:00 HC VMF St.Petersburg - Yermak Angarsk 5:6pp 0:2,2:2,3:1,0:1
17:30 MHC Khimik - THC Tver 0:4 0:1,0:2,0:1
16:00 Zvezda - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3 0:1,0:1,2:1
19.09.2016 16:30 Izhstal Izhevsk - MHC Bars 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 5:1 3:0,2:1,0:0
18.09.2016 16:00 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 3:2 1:0,2:1,0:1
16:00 Dizel Penza - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 1:2,2:0,0:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sokol Krasnoyarsk 1:2 1:0,0:1,0:1
12:00 Zvezda - Yermak Angarsk 1:2 0:0,1:1,0:1
17.09.2016 14:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 3:2 3:0,0:0,0:2
16.09.2016 18:00 Zvezda - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:2 0:0,0:1,0:1
18:00 HC Ryazan - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
18:00 Kristall Saratov - Sputnik Nizhny Tagil 1:2 0:1,0:1,1:0
18:00 HC Buran Voronezh - Yermak Angarsk 0:6 0:3,0:0,0:3
18:00 Dizel Penza - Molot Prikamie Perm 2:3 0:2,2:1,0:0
18:00 HC VMF St.Petersburg - HC Saryarka 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
18:00 MHC Bars - HC Dynamo Balashiha 2:3 1:0,0:2,1:1
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dynamo St.Petersburg 0:6 0:2,0:4,0:0
17:30 HC Sarov - MHC Khimik 3:0 1:0,1:0,1:0
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 4:1 2:0,0:1,2:0
14.09.2016 18:00 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 4:3 2:0,2:2,0:1
18:00 HC Ryazan - Yermak Angarsk 3:2 1:1,2:1,0:0
18:00 Dizel Penza - Izhstal Izhevsk 3:1 1:1,2:0,0:0
18:00 HC Buran Voronezh - HC Sokol Krasnoyarsk 1:3 1:1,0:0,0:2
18:00 Zvezda - HC Saryarka 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
18:00 HC VMF St.Petersburg - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
18:00 MHC Bars - Dynamo St.Petersburg 4:3 1:2,1:0,2:1
17:30 Neftyanik Almetievsk - HC Dynamo Balashiha 3:4 1:1,1:2,1:1
17:30 HC Sarov - THC Tver 1:4 0:1,0:2,1:1
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - MHC Khimik 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:0
13.09.2016 15:30 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 2:3 1:2,0:1,1:0
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 3:6 0:0,3:3,0:3
12.09.2016 18:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 3:2 1:1,1:1,1:0
18:00 HC Ryazan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18:00 HC Buran Voronezh - HC Saryarka 1:4 0:0,1:2,0:2
18:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 1:3 0:1,1:0,0:2
17:30 Ariada-Akpars Volzhsk - THC Tver 1:5 1:2,0:3,0:0
17:30 HC Sarov - HC Dynamo Balashiha 4:3 1:0,3:2,0:1
16:00 Neftyanik Almetievsk - Dynamo St.Petersburg 4:0 3:0,1:0,0:0
12:00 MHC Bars - MHC Khimik 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
11.09.2016 14:00 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 1:3 1:0,0:1,0:2
14:00 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 4:3 2:0,1:1,1:2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 3:2 1:0,1:1,1:1
10.09.2016 16:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Dynamo Balashiha 6:5 1:2,1:2,4:1
16:00 Neftyanik Almetievsk - MHC Khimik 4:2 2:0,1:1,1:1
16:00 HC Buran Voronezh - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:6 0:2,0:3,0:1
16:00 HC Sarov - Dynamo St.Petersburg 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 HC Ryazan - HC Saryarka 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
12:00 MHC Bars - THC Tver 0:3 0:1,0:1,0:1
09.09.2016 18:00 Zvezda - HC VMF St.Petersburg 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13:00 Yermak Angarsk - HC Sokol Krasnoyarsk 3:1 0:0,3:1,0:0
08.09.2016 17:30 Neftyanik Almetievsk - THC Tver 1:0 0:0,1:0,0:0