Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva Dynamo Riga HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA St. Petersburg Spartak Moskva Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

Január - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
      1
2345 6 7 8
9 10 11 12 1314 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31     




Dátum Čas Zápas
21.01.2017 09:00 Avto - Tumenski Legion
22.01.2017 07:00 Tolpar - Mamonty Jugry
09:00 Avto - Tumenski Legion
11:00 Sputnik Almetyevsk - Omskie Yastreby
11:00 Reaktor - Beliye Medvedi
14:00 Ladia - MHC Snezhnye Barsy
23.01.2017 11:00 Irbis Kazan - HC Altai Ust-Kamenogorsk
11:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy
12:30 Sibirskie Snaipery - Sarmaty
13:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry
14:30 Tolpar - Mamonty Jugry
15:00 Sputnik Almetyevsk - Omskie Yastreby
15:00 MHC Spartak - Tajfun
15:00 CSKA-Red Army - Loko
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC MVD
17:00 MHK Krylya Sovetov - Almaz
17:30 Mytischi Atlanti - Chaika
17:30 SK Riga - SKA-1946
24.01.2017 11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC MVD
11:00 Irbis Kazan - HC Altai Ust-Kamenogorsk
11:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy
12:00 Ladia - MHC Snezhnye Barsy
12:30 Sibirskie Snaipery - Sarmaty
15:00 MHC Spartak - Tajfun
15:00 CSKA-Red Army - Loko
16:00 Reaktor - Beliye Medvedi
17:00 MHK Krylya Sovetov - Almaz
17:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry
17:30 SK Riga - SKA-1946
17:30 Mytischi Atlanti - Chaika
25.01.2017 14:30 Tolpar - Tumenski Legion
26.01.2017 14:30 Tolpar - Tumenski Legion
27.01.2017 13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Kuznetskie Medvedi
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery
17:00 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti
28.01.2017 08:00 Omskie Yastreby - Irbis Kazan
10:00 Beliye Medvedi - Ladia
11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak
12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Kuznetskie Medvedi
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery
29.01.2017 08:00 Omskie Yastreby - Irbis Kazan
10:00 Beliye Medvedi - Ladia
30.01.2017 12:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army
15:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry
17:00 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov
31.01.2017 10:00 Amurskie Tigry - SK Riga
12:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army
13:00 Stalnye Lisy - Avto
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sibirskie Snaipery
14:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi
15:00 Sputnik Almetyevsk - Reaktor
15:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry
15:00 Sarmaty - Tolpar
17:00 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov
01.02.2017 10:00 Amurskie Tigry - SK Riga
10:00 Loko - Almaz
10:00 Omskie Yastreby - Ladia
15:00 Sputnik Almetyevsk - Reaktor
15:00 Sarmaty - Tolpar
02.02.2017 10:00 Chaika - Russkie Vityazi
13:00 Stalnye Lisy - Avto
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sibirskie Snaipery
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi
14:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan
17:00 MHC MVD - MHC Spartak
17:00 Loko - Almaz
03.02.2017 12:00 Serebrjanye Lvy - MHK Krylya Sovetov
12:00 Omskie Yastreby - Ladia
16:00 Chaika - Russkie Vityazi
17:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army
17:00 MHC MVD - MHC Spartak
17:30 Mytischi Atlanti - MHC Dinamo St.Petersburg
04.02.2017 05:00 Tajfun - SK Riga
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar
11:00 Mytischi Atlanti - MHC Dinamo St.Petersburg
11:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army
13:00 Sarmaty - Avto
15:00 Serebrjanye Lvy - MHK Krylya Sovetov
05.02.2017 05:00 Tajfun - SK Riga
07:00 Kuznetskie Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk
07:00 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar
13:00 Sarmaty - Avto
06.02.2017 11:00 Kuznetskie Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk
12:30 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy
15:00 Irbis Kazan - Mamonty Jugry
15:30 Ladia - Tumenski Legion
16:00 Chaika - MHC Spartak
17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi
07.02.2017 15:00 Irbis Kazan - Mamonty Jugry
15:30 Ladia - Tumenski Legion
16:00 Chaika - MHC Spartak
17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi
08.02.2017 16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy
17:00 Loko - SKA-1946
17:30 SK Riga - Tajfun
09.02.2017 11:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy
12:30 Sibirskie Snaipery - HC Altai Ust-Kamenogorsk
15:00 Irbis Kazan - Tumenski Legion
15:30 Ladia - Mamonty Jugry
16:00 SK Riga - Tajfun
16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy
17:00 Loko - SKA-1946
10.02.2017 11:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy
12:30 Sibirskie Snaipery - HC Altai Ust-Kamenogorsk
15:00 Irbis Kazan - Tumenski Legion
15:30 Ladia - Mamonty Jugry
11.02.2017 11:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry
15:00 MHK Krylya Sovetov - Tajfun
12.02.2017 11:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry
12:00 Almaz - SKA-1946
15:00 MHK Krylya Sovetov - Tajfun
13.02.2017 14:30 Almaz - SKA-1946
14:30 Tolpar - HC Altai Ust-Kamenogorsk
14:30 Avto - MHC Snezhnye Barsy
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti
15:00 Tumenski Legion - Sarmaty
15:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy
16:00 Loko - Serebrjanye Lvy
17:00 Russkie Vityazi - MHC Dinamo St.Petersburg
17:30 SK Riga - MHC MVD
14.02.2017 09:00 Avto - MHC Snezhnye Barsy
11:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy
15:00 Tumenski Legion - Sarmaty
20.02.2017 15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak
22.02.2017 15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak
16:30 Almaz - Mytischi Atlanti
Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
20.01.2017 17:30 Mytischi Atlanti - MHC MVD 2:9 2:5,0:3,0:1
17:30 SK Riga - Serebrjanye Lvy 3:2 1:2,1:0,1:0
17:00 Russkie Vityazi - Tajfun 4:1 0:0,3:0,1:1
17:00 MHK Krylya Sovetov - Loko 1:6 0:1,0:2,1:3
16:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:4sn 1:3,2:0,0:0,0:0,0:1
15:30 Ladia - HC Altai Ust-Kamenogorsk 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
15:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 5:4pp 3:1,1:3,0:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Almaz 4:2 2:1,2:1,0:0
15:00 Irbis Kazan - MHC Snezhnye Barsy 5:4pp 1:1,2:1,1:2,1:0
13:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Chaika 5:1 2:0,2:0,1:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 1:2 0:1,0:1,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
19.01.2017 17:30 SK Riga - Serebrjanye Lvy 1:10 0:2,1:4,0:4
17:30 Mytischi Atlanti - MHC MVD 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 MHK Krylya Sovetov - Loko 2:6 0:3,2:0,0:3
17:00 Russkie Vityazi - Tajfun 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Chaika 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
15:30 Ladia - HC Altai Ust-Kamenogorsk 7:2 5:1,2:0,0:1
15:00 Irbis Kazan - MHC Snezhnye Barsy 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 CSKA-Red Army - Almaz 3:1 0:0,0:1,3:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Beliye Medvedi 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 0:3 0:0,0:2,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:5 2:1,1:0,0:4
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
10:00 Avto - Mamonty Jugry 4:1 0:1,3:0,1:0
18.01.2017 16:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Beliye Medvedi 3:0 0:0,0:0,3:0
14:30 Avto - Mamonty Jugry 1:5 1:1,0:0,0:4
17.01.2017 17:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 3:2 0:0,1:1,2:1
16.01.2017 16:00 Loko - Mytischi Atlanti 6:1 2:0,3:1,1:0
15.01.2017 11:00 Loko - Mytischi Atlanti 8:2 3:1,2:0,3:1
13.01.2017 16:00 Loko - SK Riga 1:0 0:0,1:0,0:0
12.01.2017 16:00 Loko - SK Riga 7:1 2:0,3:1,2:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Sputnik Almetyevsk 4:0 1:0,2:0,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 7:0 1:0,2:0,4:0
08:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Reaktor 2:4 0:0,1:3,1:1
11.01.2017 17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
15:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 0:5 0:1,0:3,0:1
15:00 Sarmaty - Irbis Kazan 0:2 0:1,0:0,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Sputnik Almetyevsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Reaktor 1:2 0:0,1:2,0:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 3:4 1:1,1:2,1:1
10:00 Tajfun - Mytischi Atlanti 1:2 1:0,0:1,0:1
10:00 Amurskie Tigry - MHC Dinamo St.Petersburg 6:7sn 2:2,3:1,1:3,0:0,0:1
10.01.2017 17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
15:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 1:4 0:0,0:2,1:2
15:00 Sarmaty - Irbis Kazan 4:2 1:1,1:0,2:1
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 5:0 0:0,4:0,1:0
12:00 Almaz - SK Riga 2:1 0:0,2:0,0:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 1:3 0:0,0:1,1:2
10:00 Tajfun - Mytischi Atlanti 3:4 1:2,1:0,1:2
10:00 Amurskie Tigry - MHC Dinamo St.Petersburg 4:5 2:2,2:2,0:1
09.01.2017 14:30 Tolpar - Avto 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor 3:5 1:0,1:4,1:1
12:00 Almaz - SK Riga 4:1 0:1,1:0,3:0
11:00 Chaika - MHC MVD 3:5 1:0,0:4,2:1
10:30 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 6:7 2:2,1:3,3:2
08.01.2017 12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sputnik Almetyevsk 6:2 1:1,4:0,1:1
11:00 Chaika - MHC MVD 4:1 1:0,1:0,2:1
10:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 2:0 0:0,1:0,1:0
09:00 Tolpar - Avto 4:3 3:1,0:1,1:1
07.01.2017 15:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 2:4 0:0,0:2,2:2
13:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
13:00 Sarmaty - Ladia 4:2 1:1,3:1,0:0
12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sputnik Almetyevsk 5:2 0:1,3:0,2:1
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor 1:7 0:2,0:2,1:3
11:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 0:1 0:1,0:0,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 1:4 0:1,0:3,1:0
08:00 Tajfun - MHC Dinamo St.Petersburg 4:3pp 1:2,2:1,0:0,1:0
04:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 4:2 1:0,0:1,3:1
06.01.2017 15:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 2:0 2:0,0:0,0:0
13:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 2:6 0:2,1:2,1:2
13:00 Sarmaty - Ladia 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
11:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
09:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 0:4 0:0,0:2,0:2
09:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 3:5 2:1,1:3,0:1
08:00 Tajfun - MHC Dinamo St.Petersburg 1:2 1:1,0:1,0:0
04:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 4:0 2:0,0:0,2:0
28.12.2016 16:00 Reaktor - Sarmaty 7:6pp 1:3,1:0,4:3,1:0
27.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - SKA-1946 2:9 0:5,1:3,1:1
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
16:00 Chaika - Amurskie Tigry 4:1 2:0,1:0,1:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Stalnye Lisy 4:0 1:0,2:0,1:0
26.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - SKA-1946 0:4 0:1,0:0,0:3
17:00 MHC MVD - Tajfun 3:2 1:0,1:1,1:1
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 2:1 1:0,1:1,0:0
16:00 Reaktor - Sarmaty 1:2 0:1,1:0,0:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Stalnye Lisy 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 6:5 2:2,4:0,0:3
07:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
25.12.2016 15:00 MHC MVD - Tajfun 0:4 0:1,0:2,0:1
11:00 MHC Spartak - Loko 1:5 0:3,0:0,1:2
11:00 Chaika - Amurskie Tigry 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
11:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 1:2 0:1,1:1,0:0
11:00 Russkie Vityazi - Almaz 5:0 3:0,1:0,1:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 5:1 1:1,1:0,3:0
07:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
24.12.2016 11:00 Russkie Vityazi - Almaz 4:3 1:0,1:3,2:0
11:00 MHC Spartak - Loko 0:3 0:1,0:2,0:0
11:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 4:1 1:1,2:0,1:0
23.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 4:3 1:2,2:1,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - SKA-1946 1:2 1:1,0:0,0:1
16:00 Chaika - Tajfun 4:1 1:0,1:0,2:1
16:00 Reaktor - Stalnye Lisy 4:1 1:1,2:0,1:0
22.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Sarmaty 2:4 0:2,0:0,2:2
14:30 MHC Dinamo St.Petersburg - SKA-1946 4:2 1:1,2:0,1:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Avto 1:4 1:0,0:2,0:2
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 4:3 1:1,1:1,2:1
21.12.2016 17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 2:3 0:1,1:0,1:2
17:00 Russkie Vityazi - Loko 2:5 0:2,1:0,1:3
16:00 Chaika - Tajfun 5:1 1:0,3:0,1:1
16:00 Reaktor - Stalnye Lisy 2:4 0:1,1:2,1:1
15:00 MHC Spartak - Almaz 1:2 1:1,0:0,0:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Sarmaty 0:3 0:1,0:0,0:2
20.12.2016 17:00 Russkie Vityazi - Loko 0:3 0:1,0:0,0:2
15:00 MHC Spartak - Almaz 0:3 0:1,0:1,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Avto 2:1 0:0,1:1,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 6:5pp 2:2,2:1,1:2,1:0
17.12.2016 15:00 Serebrjanye Lvy - Chaika 2:4 0:0,1:2,1:2
13:00 Tumenski Legion - Reaktor 0:1 0:1,0:0,0:0
13:00 Mamonty Jugry - Sputnik Almetyevsk 6:1 0:0,2:0,4:1
12:00 Almaz - MHC Dinamo St.Petersburg 4:2 2:0,1:0,1:2
11:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 5:2 0:0,3:0,2:2
11:00 SKA-1946 - MHC MVD 3:1 1:0,2:1,0:0
11:00 Sarmaty - Omskie Yastreby 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 0:2 0:0,0:2,0:0
09:00 Avto - Ladia 1:4 0:1,1:1,0:2
09:00 Tolpar - Irbis Kazan 4:2 1:1,1:1,2:0
16.12.2016 17:00 SKA-1946 - MHC MVD 3:1 1:1,1:0,1:0
16:30 Almaz - MHC Dinamo St.Petersburg 4:2 1:1,1:1,2:0
15:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 4:1 0:0,2:0,2:1
15:00 Tumenski Legion - Reaktor 1:3 1:1,0:2,0:0
15:00 Mamonty Jugry - Sputnik Almetyevsk 2:1 0:0,2:1,0:0
15:00 Sarmaty - Omskie Yastreby 2:0 1:0,0:0,1:0
14:30 Tolpar - Irbis Kazan 2:3 0:1,1:2,1:0
14:30 Avto - Ladia 4:3sn 0:0,1:2,2:1,0:0,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 4:6 1:1,1:3,2:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Chaika 6:4 1:1,3:1,2:2
15.12.2016 11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 7:2 2:1,3:0,2:1
05:00 Amurskie Tigry - Tajfun 4:0 2:0,1:0,1:0
14.12.2016 11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 5:4pp 1:1,1:3,2:0,1:0
10:00 Amurskie Tigry - Tajfun 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
13.12.2016 17:00 Loko - MHC Dinamo St.Petersburg 7:4 3:1,2:3,2:0
17:00 SKA-1946 - Chaika 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 Tumenski Legion - Sputnik Almetyevsk 3:4 0:1,3:1,0:2
15:00 Mamonty Jugry - Reaktor 2:3 1:0,0:1,1:2
15:00 Sarmaty - Beliye Medvedi 5:1 1:0,1:1,3:0
14:30 Tolpar - Ladia 4:0 1:0,2:0,1:0
14:30 Avto - Irbis Kazan 0:3 0:2,0:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 6:5pp 0:3,4:2,1:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
12.12.2016 17:00 Loko - MHC Dinamo St.Petersburg 4:7 2:2,1:2,1:3
17:00 SKA-1946 - Chaika 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 Mamonty Jugry - Reaktor 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:0
15:00 Sarmaty - Beliye Medvedi 1:3 1:0,0:1,0:2
15:00 Tumenski Legion - Sputnik Almetyevsk 3:1 0:0,1:0,2:1
14:30 Tolpar - Ladia 5:3 1:1,3:2,1:0
14:30 Avto - Irbis Kazan 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 9:3 2:1,4:0,3:2
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 3:1 2:0,1:0,0:1
09.12.2016 15:30 Ladia - Sibirskie Snaipery 7:4 2:1,2:2,3:1
15:00 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
08.12.2016 16:00 Reaktor - Tolpar 0:2 0:1,0:0,0:1
15:30 Ladia - Sibirskie Snaipery 3:2 0:1,2:0,1:1
15:00 MHC Spartak - SK Riga 3:2 1:0,1:1,1:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Avto 1:4 0:1,0:1,1:2
15:00 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 4:0 2:0,0:0,2:0
07.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 3:5 1:1,1:1,1:3
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 2:4 1:0,1:3,0:1
16:00 Reaktor - Tolpar 3:2 0:0,2:1,1:1
15:00 MHC Spartak - SK Riga 4:3pp 2:2,0:0,1:1,1:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Avto 2:3 1:0,1:3,0:0
14:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 4:2 0:2,2:0,2:0
10:00 Tajfun - Serebrjanye Lvy 2:3 0:1,2:2,0:0
10:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 3:4pp 0:2,3:1,0:0,0:1
06.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 4:2 1:0,0:2,3:0
17:00 MHC MVD - Loko 1:3 0:0,0:3,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 3:1 1:0,1:1,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 2:3 0:0,0:2,2:1
12:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 6:0 3:0,2:0,1:0
10:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 1:5 0:1,0:2,1:2
10:00 Tajfun - Serebrjanye Lvy 1:5 0:1,0:0,1:4
05.12.2016 17:00 MHC MVD - Loko 5:2 1:0,3:1,1:1
16:00 Chaika - Almaz 3:0 1:0,2:0,0:0
16:00 Reaktor - Avto 1:0 0:0,1:0,0:0
15:30 Ladia - Kuznetskie Medvedi 0:4 0:1,0:1,0:2
15:00 Sputnik Almetyevsk - Tolpar 4:1 2:1,1:0,1:0
15:00 Irbis Kazan - Sibirskie Snaipery 3:5 0:1,1:1,2:3
04.12.2016 14:00 Ladia - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:1,2:1,1:0
13:00 Sarmaty - Stalnye Lisy 2:1 1:0,1:1,0:0
11:00 Reaktor - Avto 3:1 0:0,2:0,1:1
11:00 Irbis Kazan - Sibirskie Snaipery 1:5 0:2,1:1,0:2
11:00 Chaika - Almaz 5:1 2:0,2:0,1:1
11:00 Russkie Vityazi - SK Riga 5:0 0:0,3:0,2:0
05:00 Tajfun - SKA-1946 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
04:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 4:7 0:2,1:4,3:1
03.12.2016 13:00 Sarmaty - Stalnye Lisy 2:1 1:0,1:1,0:0
11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - MHK Krylya Sovetov 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
11:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 1:2 1:1,0:0,0:1
11:00 Russkie Vityazi - SK Riga 2:1 1:0,0:0,1:1
11:00 Sputnik Almetyevsk - Tolpar 1:0 1:0,0:0,0:0
10:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 12:0 7:0,2:0,3:0
08:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:0
02.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 6:2 2:1,4:0,0:1
17:00 MHC MVD - Almaz 4:0 1:0,2:0,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - MHK Krylya Sovetov 7:2 4:1,2:0,1:1
16:00 Chaika - Loko 2:0 1:0,0:0,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 6:1 2:0,1:0,3:1
12:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 6:5pp 3:2,0:2,2:1,1:0
10:00 Tajfun - SKA-1946 3:4ppsn 0:0,0:1,3:2,0:0,0:1
10:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 0:4 0:2,0:0,0:2
01.12.2016 17:00 MHC MVD - Almaz 2:3 0:1,1:2,1:0
16:00 Chaika - Loko 3:2 0:1,2:1,1:0
29.11.2016 12:30 Sibirskie Snaipery - Sputnik Almetyevsk 2:1 0:1,1:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 1:4 1:3,0:1,0:0
28.11.2016 16:30 Almaz - Tajfun 5:4 1:0,2:4,2:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Sputnik Almetyevsk 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 2:4 0:2,2:0,0:2
10:00 Avto - Beliye Medvedi 2:4 2:1,0:1,0:2
27.11.2016 12:00 SK Riga - MHC Dinamo St.Petersburg 3:1 0:0,1:1,2:0
11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 1:3 0:1,1:0,0:2
11:00 CSKA-Red Army - Chaika 4:2 0:1,2:1,2:0
11:00 Loko - Amurskie Tigry 4:3 1:1,2:1,1:1
09:00 Tolpar - Omskie Yastreby 6:4 1:0,2:1,3:3
09:00 Avto - Beliye Medvedi 3:1 2:1,1:0,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Sarmaty 3:2 0:0,0:1,3:1
26.11.2016 12:00 Almaz - Tajfun 2:0 1:0,1:0,0:0
12:00 SK Riga - MHC Dinamo St.Petersburg 5:3 3:1,1:1,1:1
11:00 Loko - Amurskie Tigry 1:2 0:0,1:1,0:1
11:00 Irbis Kazan - Ladia 2:1 1:0,1:0,0:1
11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 2:10 1:1,1:4,0:5
11:00 CSKA-Red Army - Chaika 0:1 0:0,0:0,0:1
09:00 Stalnye Lisy - Sarmaty 4:1 0:0,1:0,3:1
09:00 Tolpar - Omskie Yastreby 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,0:1
25.11.2016 15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 1:3 0:1,0:2,1:0
15:00 Irbis Kazan - Ladia 4:2 3:0,0:0,1:2
15:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Reaktor 3:2 0:0,2:2,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sputnik Almetyevsk 1:2 0:1,0:0,1:1
11:00 Mamonty Jugry - HC Altai Ust-Kamenogorsk 7:2 2:0,4:0,1:2
24.11.2016 15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 6:3 1:1,2:0,3:2
15:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 0:4 0:0,0:3,0:1
15:00 Mamonty Jugry - HC Altai Ust-Kamenogorsk 10:2 0:0,4:1,6:1
23.11.2016 17:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 2:5 1:0,1:2,0:3
17:00 MHK Krylya Sovetov - Chaika 0:2 0:1,0:0,0:1
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 2:3 0:0,1:1,1:2
16:00 Loko - Tajfun 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 5:2 2:0,1:2,2:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Reaktor 1:3 0:1,0:2,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sputnik Almetyevsk 6:0 1:0,4:0,1:0
11:00 Tolpar - Beliye Medvedi 3:2 0:0,2:1,1:1
22.11.2016 17:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 MHK Krylya Sovetov - Chaika 4:1 0:1,2:0,2:0
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 2:1 0:0,2:0,0:1
16:00 Loko - Tajfun 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 4:1 1:0,3:0,0:1
15:00 Tumenski Legion - HC Altai Ust-Kamenogorsk 4:1 0:0,2:1,2:0
15:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 2:1 0:1,2:0,0:0
14:30 Tolpar - Beliye Medvedi 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
14:30 Avto - Omskie Yastreby 4:6 2:2,1:2,1:2
21.11.2016 15:00 Tumenski Legion - HC Altai Ust-Kamenogorsk 6:2 2:1,3:0,1:1
15:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 3:1 1:0,1:0,1:1
19.11.2016 15:00 Serebrjanye Lvy - Loko 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
18.11.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 0:4 0:0,0:3,0:1
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC Spartak 4:5 2:0,1:2,1:3
15:00 Sarmaty - Mamonty Jugry 1:2 1:0,0:0,0:2
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 5:2 1:0,2:2,2:0
13:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 6:3 1:0,1:1,4:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Loko 0:3 0:0,0:2,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 6:2 2:1,3:0,1:1
17.11.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Reaktor - Ladia 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Irbis Kazan 5:6 3:1,0:4,2:1
15:00 Sarmaty - Mamonty Jugry 1:3 0:1,1:0,0:2
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Tolpar 2:3 0:1,0:2,2:0
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 5:2 0:1,3:0,2:1
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Avto 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 6:4 3:2,2:0,1:2
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 7:8 1:1,4:2,2:5
11:00 Chaika - SK Riga 5:1 2:1,1:0,2:0
11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC Spartak 2:3 1:0,0:1,1:2
10:00 Tajfun - MHK Krylya Sovetov 2:1 0:0,2:1,0:0
16.11.2016 16:00 Reaktor - Ladia 5:3 1:0,3:2,1:1
15:00 Chaika - SK Riga 1:3 0:0,0:1,1:2
15:00 Sputnik Almetyevsk - Irbis Kazan 2:4 0:0,0:1,2:3
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Tolpar 5:6 1:2,1:2,3:2
10:00 Tajfun - MHK Krylya Sovetov 1:5 1:2,0:3,0:0
08:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Avto 1:7 1:1,0:3,0:3
15.11.2016 17:00 SKA-1946 - Loko 2:0 0:0,1:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 0:2 0:1,0:0,0:1
14.11.2016 17:30 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 2:4 1:0,1:3,0:1
17:00 SKA-1946 - Loko 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Sarmaty - Tumenski Legion 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Russkie Vityazi 3:1 1:0,1:1,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 4:3 2:2,1:0,1:1
13:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 3:5 0:2,3:3,0:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:3ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
13.11.2016 15:00 MHC MVD - SK Riga 2:3ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
13:00 Sarmaty - Tumenski Legion 7:2 2:0,4:0,1:2
12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Tolpar 0:8 0:4,0:3,0:1
11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Russkie Vityazi 2:4 2:3,0:0,0:1
11:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 4:7 0:3,2:2,2:2
11:00 Sputnik Almetyevsk - Ladia 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
11:00 Reaktor - Irbis Kazan 0:3 0:1,0:1,0:1
10:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 5:6 2:0,2:4,1:2
09:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 3:1 1:1,0:0,2:0
08:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:4 0:3,1:1,1:0
07:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 1:3 0:2,0:1,1:0
05:00 Tajfun - CSKA-Red Army 0:3 0:0,0:2,0:1
04:00 Amurskie Tigry - MHK Krylya Sovetov 5:7 3:3,2:0,0:4
12.11.2016 15:00 MHC MVD - SK Riga 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 1:3 0:3,0:0,1:0
11:00 Sputnik Almetyevsk - Ladia 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
11:00 Reaktor - Irbis Kazan 4:0 3:0,0:0,1:0
08:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Tolpar 0:2 0:1,0:0,0:1
05:00 Tajfun - CSKA-Red Army 2:4 1:0,0:3,1:1
04:00 Amurskie Tigry - MHK Krylya Sovetov 7:4 4:3,2:1,1:0
11.11.2016 17:00 SKA-1946 - Almaz 5:2 0:1,2:1,3:0
10.11.2016 17:00 SKA-1946 - Almaz 4:5sn 3:0,1:2,0:2,0:0,0:1
09.11.2016 10:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 0:9 0:3,0:2,0:4
08.11.2016 10:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 3:1 0:0,1:1,2:0
31.10.2016 17:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 3:2 1:1,0:1,2:0
17:00 MHK Krylya Sovetov - Serebrjanye Lvy 4:5 2:1,2:1,0:3
15:30 Ladia - Omskie Yastreby 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
15:00 MHC Spartak - Chaika 5:1 1:1,3:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
15:00 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 3:4 3:0,0:3,0:1
14:30 Tolpar - Stalnye Lisy 2:3 0:1,2:0,0:2
14:30 Avto - Sarmaty 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
30.10.2016 14:00 Ladia - Omskie Yastreby 3:4ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,0:1
11:00 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 4:6 2:2,1:1,1:3
11:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 4:1 2:0,2:1,0:0
11:00 MHC Spartak - Chaika 3:1 0:1,2:0,1:0
11:00 MHK Krylya Sovetov - Serebrjanye Lvy 1:2 0:1,0:0,1:1
11:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
11:00 Reaktor - Sputnik Almetyevsk 6:4 1:2,3:1,2:1
09:00 Tolpar - Stalnye Lisy 2:1 0:0,0:1,2:0
09:00 Avto - Sarmaty 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
28.10.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - SKA-1946 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
17:30 Almaz - Loko 0:2 0:2,0:0,0:0
17:00 Reaktor - Sputnik Almetyevsk 3:0 0:0,1:0,2:0
16:30 Ladia - Beliye Medvedi 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
16:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 4:3 2:2,1:1,1:0
16:00 Irbis Kazan - Omskie Yastreby 2:3 0:1,1:0,1:2
16:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 2:1 1:0,1:1,0:0
12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 6:2 0:0,5:0,1:2
27.10.2016 18:00 Russkie Vityazi - Chaika 1:2 1:1,0:1,0:0
17:30 Almaz - Loko 1:3 0:1,1:0,0:2
16:00 MHC Spartak - MHC MVD 7:4 0:1,3:1,4:2
16:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 5:3 0:0,4:0,1:3
15:30 Tolpar - Sarmaty 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15:30 Avto - Stalnye Lisy 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 5:1 1:1,3:0,1:0
26.10.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - SKA-1946 0:4 0:2,0:1,0:1
17:30 SK Riga - Amurskie Tigry 2:4 1:0,1:4,0:0
16:30 Ladia - Beliye Medvedi 2:5 1:3,1:1,0:1
16:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 6:2 1:0,4:1,1:1
16:00 Irbis Kazan - Omskie Yastreby 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
16:00 MHC Spartak - MHC MVD 2:3 0:2,0:0,2:1
15:30 Avto - Stalnye Lisy 2:1 1:1,1:0,0:0
25.10.2016 18:00 Russkie Vityazi - Chaika 5:6pp 2:0,2:3,1:2,0:1
17:30 SK Riga - Amurskie Tigry 2:4 2:2,0:2,0:0
15:30 Tolpar - Sarmaty 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
23.10.2016 10:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 4:5sn 1:1,2:2,1:1,0:0,0:1
08:00 Omskie Yastreby - Sputnik Almetyevsk 3:1 1:0,1:1,1:0
22.10.2016 16:00 MHC MVD - MHC Dinamo St.Petersburg 1:0 1:0,0:0,0:0
11:00 Beliye Medvedi - Reaktor 4:3 1:0,0:3,3:0
10:00 Sarmaty - Sibirskie Snaipery 1:0 0:0,0:0,1:0
10:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:1,2:0,1:1
05:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 1:4 0:1,1:3,0:0
21.10.2016 18:00 Loko - CSKA-Red Army 2:3 2:0,0:1,0:2
18:00 SKA-1946 - SK Riga 4:0 2:0,1:0,1:0
17:30 Almaz - MHK Krylya Sovetov 4:0 1:0,2:0,1:0
17:00 Chaika - Mytischi Atlanti 2:1 0:0,1:1,1:0
16:00 Mamonty Jugry - Tolpar 8:0 0:0,2:0,6:0
16:00 Sarmaty - Sibirskie Snaipery 1:2 0:1,0:1,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Ladia 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 Beliye Medvedi - Reaktor 0:2 0:1,0:1,0:0
13:00 Omskie Yastreby - Sputnik Almetyevsk 4:0 2:0,0:0,2:0
11:00 Tajfun - MHC Spartak 1:3 0:0,1:1,0:2
20.10.2016 18:00 MHC MVD - MHC Dinamo St.Petersburg 0:4 0:1,0:2,0:1
18:00 Loko - CSKA-Red Army 1:2 0:1,0:0,1:1
18:00 SKA-1946 - SK Riga 2:1 1:0,1:0,0:1
17:30 Almaz - MHK Krylya Sovetov 5:2 1:1,1:0,3:1
17:00 Chaika - Mytischi Atlanti 2:1 1:0,0:1,1:0
16:00 Tumenski Legion - Avto 1:3 0:1,0:1,1:1
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Irbis Kazan 0:2 0:0,0:1,0:1
11:00 Tajfun - MHC Spartak 3:8 0:2,3:2,0:4
11:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 5:2 1:1,4:1,0:0
19.10.2016 16:00 Tumenski Legion - Avto 1:4 0:2,0:2,1:0
16:00 Mamonty Jugry - Tolpar 3:7 2:1,0:1,1:5
16:00 Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 3:1 2:0,0:1,1:0
15:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Irbis Kazan 0:4 0:1,0:3,0:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Ladia 4:2 2:0,2:2,0:0
18.10.2016 16:00 Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 4:0 0:0,3:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Sputnik Almetyevsk 4:2 1:0,3:2,0:0
14:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
13:00 Omskie Yastreby - Reaktor 3:4 0:1,1:2,2:1
11:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 3:5 1:2,1:1,1:2
17.10.2016 18:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 5:1 3:1,0:0,2:0
18:00 Loko - MHK Krylya Sovetov 5:1 2:0,1:0,2:1
17:30 Almaz - CSKA-Red Army 2:7 0:1,1:3,1:3
17:00 Chaika - MHC Dinamo St.Petersburg 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
16:00 Tumenski Legion - Tolpar 1:4 1:0,0:2,0:2
15:00 Beliye Medvedi - Sputnik Almetyevsk 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Irbis Kazan 1:2 1:1,0:1,0:0
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Ladia 1:6 0:2,1:2,0:2
14:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 3:2 1:2,1:0,1:0
13:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 4:3 0:1,3:1,1:1
11:00 Tajfun - Russkie Vityazi 1:2 0:1,1:0,0:1
16.10.2016 16:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 3:4 0:1,1:1,2:2
16:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 4:1 0:1,1:0,3:0
14:00 Mamonty Jugry - Avto 1:4 0:2,1:0,0:2
13:00 Loko - MHK Krylya Sovetov 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
13:00 Almaz - CSKA-Red Army 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Ladia 5:9 2:4,1:2,2:3
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Irbis Kazan 1:4 0:1,0:2,1:1
12:00 Chaika - MHC Dinamo St.Petersburg 2:4 1:1,0:2,1:1
09:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 3:4 0:1,3:1,0:2
09:00 Omskie Yastreby - Reaktor 7:3 2:2,2:1,3:0
06:00 Tajfun - Russkie Vityazi 3:1 1:0,0:1,2:0
15.10.2016 14:00 Tumenski Legion - Tolpar 4:2 2:1,0:0,2:1
14:00 Mamonty Jugry - Avto 4:2 0:0,1:1,3:1
13.10.2016 18:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 1:2 0:0,0:1,1:1
17:30 SK Riga - Loko 3:6 0:1,1:1,2:4
16:00 MHC Spartak - SKA-1946 2:5 0:2,1:2,1:1
13:00 Omskie Yastreby - HC Altai Ust-Kamenogorsk 9:0 2:0,4:0,3:0
11:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 3:2 2:0,0:2,1:0
12.10.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Tajfun 5:0 2:0,2:0,1:0
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Amurskie Tigry 3:4sn 1:2,2:0,0:1,0:0,0:1
17:30 SK Riga - Loko 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
16:00 MHC Spartak - SKA-1946 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
15:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:1 0:1,1:0,1:0
14:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
13:00 Omskie Yastreby - HC Altai Ust-Kamenogorsk 5:2 2:0,1:2,2:0
11.10.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Tajfun 2:4 1:0,1:2,0:2
12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Amurskie Tigry 4:7 0:0,3:3,1:4
10.10.2016 18:00 MHC MVD - Chaika 2:5 0:0,2:5,0:0
18:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 4:3 1:1,2:1,1:1
18:00 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 1:2 0:0,0:2,1:0
16:30 Ladia - Stalnye Lisy 3:4 1:2,1:0,1:2
16:00 Irbis Kazan - Sarmaty 7:0 0:0,5:0,2:0
16:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 Beliye Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:0 2:0,4:0,2:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 6:2 3:0,0:1,3:1
13:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 4:2 1:0,2:1,1:1
08:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 3:2 1:0,1:0,1:2
09.10.2016 16:00 MHC MVD - Chaika 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Ladia - Stalnye Lisy 6:1 1:1,1:0,4:0
12:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 3:2 2:0,1:1,0:1
12:00 SK Riga - Almaz 1:2 0:1,0:1,1:0
12:00 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 1:4 1:2,0:1,0:1
12:00 Irbis Kazan - Sarmaty 1:2 1:0,0:0,0:2
11:00 Beliye Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk 5:3 2:0,2:2,1:1
09:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
08:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 4:2 2:1,1:0,1:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 3:0 2:0,0:0,1:0
08.10.2016 12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Tajfun 6:3 1:0,3:2,2:1
12:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 3:6 0:1,1:3,2:2
12:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 1:3 0:1,1:1,0:1
12:00 SK Riga - Almaz 0:2 0:0,0:1,0:1
10:00 Avto - Tolpar 2:4 0:2,1:2,1:0
07.10.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 1:3 0:1,1:2,0:0
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Tajfun 1:2 1:0,0:2,0:0
10:00 Avto - Tolpar 7:2 3:1,2:1,2:0
06.10.2016 17:00 Reaktor - HC Altai Ust-Kamenogorsk 7:1 2:0,1:0,4:1
16:30 Ladia - Sarmaty 1:2 0:0,1:1,0:1
16:00 Sputnik Almetyevsk - MHC Snezhnye Barsy 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 0:2 0:1,0:0,0:1
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 5:2 3:0,0:0,2:2
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 5:4 1:1,2:2,2:1
05.10.2016 17:30 SK Riga - MHK Krylya Sovetov 4:2 1:0,1:1,2:1
17:00 Reaktor - HC Altai Ust-Kamenogorsk 2:1 0:0,0:1,2:0
16:30 Ladia - Sarmaty 1:3 0:0,0:1,1:2
16:00 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 5:4sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 5:2 1:0,3:1,1:1
13:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 4:1 2:0,1:0,1:1
12:00 Sputnik Almetyevsk - MHC Snezhnye Barsy 3:1 2:0,0:1,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
04.10.2016 17:30 SK Riga - MHK Krylya Sovetov 6:2 2:0,1:0,3:2
13:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
03.10.2016 17:30 Almaz - Russkie Vityazi 3:5 1:1,2:2,0:2
17:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 4:1 1:0,3:1,0:0
12:00 Sputnik Almetyevsk - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:1 1:1,5:0,2:0
02.10.2016 13:00 Loko - MHC Spartak 4:3sn 0:1,2:0,1:2,0:0,1:0
13:00 Almaz - Russkie Vityazi 1:2 0:1,1:1,0:0
12:00 SK Riga - CSKA-Red Army 1:4 1:0,0:2,0:2
12:00 Sputnik Almetyevsk - HC Altai Ust-Kamenogorsk 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
12:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 3:2 1:0,1:2,1:0
01.10.2016 16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dinamo St.Petersburg 4:1 2:0,0:0,2:1
14:00 Tumenski Legion - Irbis Kazan 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
12:00 SK Riga - CSKA-Red Army 1:2 0:0,1:1,0:1
12:00 Loko - MHC Spartak 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 4:1 1:0,2:0,1:1
11:00 Mamonty Jugry - Ladia 4:5sn 0:1,0:2,4:1,0:0,0:1
10:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
10:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:4 1:1,1:1,1:2
06:00 Tajfun - MHC MVD 0:2 0:0,0:2,0:0
05:00 Amurskie Tigry - Chaika 3:2 2:0,1:1,0:1
30.09.2016 18:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 4:2 0:0,1:1,3:1
16:00 Tumenski Legion - Irbis Kazan 5:6sn 2:2,1:0,2:3,0:0,0:1
15:30 Tolpar - Sibirskie Snaipery 1:2 0:0,1:0,0:2
15:30 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:1 2:1,0:0,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Ladia 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dinamo St.Petersburg 2:3 1:1,0:0,1:2
11:00 Tajfun - MHC MVD 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
11:00 Amurskie Tigry - Chaika 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
29.09.2016 18:00 Loko - Russkie Vityazi 5:1 1:0,3:1,1:0
16:00 Sarmaty - Reaktor 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Omskie Yastreby 3:11 2:1,0:7,1:3
14:00 Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk 3:1 0:1,1:0,2:0
28.09.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - SK Riga 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
18:00 Loko - Russkie Vityazi 4:0 3:0,0:0,1:0
16:00 Sarmaty - Reaktor 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
15:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Omskie Yastreby 1:11 0:2,0:3,1:6
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 2:5 0:1,1:3,1:1
14:00 Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk 3:1 1:0,1:1,1:0
27.09.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - SK Riga 2:1 0:0,1:0,1:1
18:00 SKA-1946 - MHC Dinamo St.Petersburg 4:3 1:2,1:0,2:1
16:00 Tumenski Legion - Ladia 5:10 1:5,1:2,3:3
16:00 Mamonty Jugry - Irbis Kazan 1:4 0:2,0:1,1:1
15:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 1:2 0:1,0:0,1:1
15:30 Avto - Sibirskie Snaipery 3:2 1:2,2:0,0:0
13:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 2:1 1:1,0:0,1:0
13:00 Almaz - MHC Spartak 3:0 1:0,0:0,2:0
11:00 Tajfun - Chaika 3:1 1:0,2:1,0:0
11:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 2:0 0:0,1:0,1:0
26.09.2016 18:00 SKA-1946 - MHC Dinamo St.Petersburg 1:2 1:1,0:0,0:1
17:30 Almaz - MHC Spartak 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Tumenski Legion - Ladia 5:1 4:0,1:0,0:1
16:00 Mamonty Jugry - Irbis Kazan 3:4 0:0,1:3,2:1
15:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 1:3 0:1,1:1,0:1
15:30 Avto - Sibirskie Snaipery 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
13:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 5:1 1:0,2:0,2:1
11:00 Tajfun - Chaika 2:5 1:0,1:2,0:3
11:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 5:3 0:1,3:1,2:1
25.09.2016 14:00 Sarmaty - Sputnik Almetyevsk 4:3 1:1,1:0,2:2
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Beliye Medvedi 1:7 0:1,1:0,0:6
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 3:2 0:1,2:1,1:0
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 1:4 1:1,0:2,0:1
24.09.2016 14:00 Sarmaty - Sputnik Almetyevsk 5:1 2:0,2:1,1:0
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Beliye Medvedi 4:3 2:1,2:0,0:2
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,0:1
12:00 CSKA-Red Army - SK Riga 3:0 1:0,1:0,1:0
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
23.09.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 CSKA-Red Army - SK Riga 5:1 2:0,1:0,2:1
21.09.2016 16:30 Ladia - Avto 0:3 0:0,0:2,0:1
16:00 Irbis Kazan - Tolpar 2:0 0:0,1:0,1:0
20.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Loko 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Almaz 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Reaktor - Tumenski Legion 3:0 0:0,2:0,1:0
16:30 Ladia - Avto 3:2 1:1,2:1,0:0
16:00 Irbis Kazan - Tolpar 1:4 0:1,1:2,0:1
16:00 Sputnik Almetyevsk - Mamonty Jugry 2:4 0:1,1:2,1:1
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 4:1 1:1,3:0,0:0
13:00 Omskie Yastreby - Sarmaty 3:1 0:0,2:1,1:0
19.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Loko 4:1 2:0,0:1,2:0
18:00 MHC MVD - SKA-1946 2:4 0:1,1:2,1:1
18:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 3:1 1:0,2:1,0:0
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Almaz 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 Chaika - Serebrjanye Lvy 1:4 0:1,0:2,1:1
17:00 Reaktor - Tumenski Legion 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 4:2 1:1,3:0,0:1
16:00 Sputnik Almetyevsk - Mamonty Jugry 1:7 0:2,0:3,1:2
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 0:1 0:0,0:1,0:0
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - MHC Snezhnye Barsy 4:5sn 0:1,3:2,1:1,0:0,0:1
13:30 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
13:00 Omskie Yastreby - Sarmaty 5:1 3:0,1:0,1:1
18.09.2016 16:00 MHC MVD - SKA-1946 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - MHC Snezhnye Barsy 3:5 0:0,1:3,2:2
12:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 4:0 0:0,2:0,2:0
12:00 Chaika - Serebrjanye Lvy 6:2 3:0,1:1,2:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 7:2 2:1,1:0,4:1
17.09.2016 15:00 Ladia - Tolpar 2:3 0:1,1:2,1:0
12:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
12:00 Irbis Kazan - Avto 2:1 0:0,1:1,1:0
06:00 Tajfun - Amurskie Tigry 2:6 1:2,1:2,0:2
16.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Almaz 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
17:00 Reaktor - Mamonty Jugry 4:3 1:0,3:3,0:0
16:30 Ladia - Tolpar 2:5 1:0,1:4,0:1
16:00 Irbis Kazan - Avto 2:4 1:1,0:1,1:2
16:00 Sputnik Almetyevsk - Tumenski Legion 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Beliye Medvedi - Sarmaty 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
13:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Loko 4:3ppsn 1:2,1:0,1:1,0:0,1:0
13:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 4:1 2:0,1:1,1:0
11:00 Tajfun - Amurskie Tigry 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
15.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Almaz 2:4 0:0,1:2,1:2
18:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 1:3 0:1,1:0,0:2
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Loko 4:3 2:0,1:0,1:3
17:00 Chaika - SKA-1946 8:3 2:0,3:0,3:3
17:00 Reaktor - Mamonty Jugry 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
16:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
16:00 Sputnik Almetyevsk - Tumenski Legion 2:1 1:0,0:0,1:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 6:1 0:0,3:1,3:0
14:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 4:1 1:0,3:0,0:1
13:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 3:7 1:1,1:2,1:4
14.09.2016 18:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 3:4 1:3,2:0,0:1
17:00 Chaika - SKA-1946 0:1 0:0,0:1,0:0
16:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:1 1:0,4:1,3:0
15:00 Beliye Medvedi - Sarmaty 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.2016 18:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 3:2 1:1,1:0,1:1
11.09.2016 10:00 Stalnye Lisy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:2 3:1,3:0,2:1
10.09.2016 16:00 Serebrjanye Lvy - Tajfun 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
16:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Dinamo St.Petersburg 1:3 0:1,1:1,0:1
14:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 4:3 2:0,0:3,2:0
14:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 1:5 1:1,0:1,0:3
14:00 Sarmaty - MHC Snezhnye Barsy 1:2 0:1,1:0,0:1
13:00 Loko - MHC MVD 3:2 2:1,1:1,0:0
13:00 Almaz - Chaika 3:0 1:0,2:0,0:0
12:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 4:0 1:0,1:0,2:0
12:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 4:2 0:0,1:2,3:0
12:00 SK Riga - Russkie Vityazi 2:6 0:2,1:2,1:2
10:00 Tolpar - Reaktor 2:0 2:0,0:0,0:0
10:00 Avto - Sputnik Almetyevsk 1:0 1:0,0:0,0:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 3:4 0:1,3:2,0:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Ladia 2:4 0:0,0:3,2:1
09.09.2016 18:30 MHK Krylya Sovetov - MHC Dinamo St.Petersburg 2:1 0:0,1:1,1:0
18:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 5:4 1:1,2:1,2:2
18:00 Loko - MHC MVD 5:2 0:1,2:1,3:0
17:30 SK Riga - Russkie Vityazi 1:4 0:0,0:2,1:2
17:30 Almaz - Chaika 3:1 0:0,2:0,1:1
16:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 4:5 2:2,2:1,0:2
16:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 3:5 0:2,2:2,1:1
16:00 Sarmaty - MHC Snezhnye Barsy 0:4 0:1,0:1,0:2
15:30 Tolpar - Reaktor 1:6 0:1,1:2,0:3
15:30 Avto - Sputnik Almetyevsk 6:3 1:2,4:0,1:1
14:00 Stalnye Lisy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:0 2:0,5:0,1:0
13:00 Serebrjanye Lvy - Tajfun 4:2 2:1,1:0,1:1
08.09.2016 16:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 4:3 1:0,2:1,1:2
13:30 Sibirskie Snaipery - Ladia 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 1:3 0:1,1:0,0:2
06.09.2016 18:00 Loko - Chaika 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 SKA-1946 - Tajfun 5:1 2:0,2:1,1:0
17:30 SK Riga - MHC Spartak 1:5 0:0,1:3,0:2
17:30 Almaz - MHC MVD 1:3 0:1,0:0,1:2
16:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 1:3 0:0,0:3,1:0
16:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 4:3 1:0,0:0,3:3
16:00 Sarmaty - HC Altai Ust-Kamenogorsk 6:1 2:1,3:0,1:0
16:00 CSKA-Red Army - MHC Dinamo St.Petersburg 4:2 1:2,2:0,1:0
15:30 Avto - Reaktor 3:5 0:1,2:2,1:2
14:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 4:0 1:0,3:0,0:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan 1:3 0:1,0:1,1:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 2:1 1:1,1:0,0:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 4:0 3:0,0:0,1:0
12:00 Tolpar - Sputnik Almetyevsk 4:2 3:0,0:2,1:0
05.09.2016 18:00 SKA-1946 - Tajfun 5:1 2:0,1:0,2:1
17:30 SK Riga - MHC Spartak 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Almaz - MHC MVD 2:1 1:0,0:0,1:1
16:00 Sarmaty - HC Altai Ust-Kamenogorsk 11:1 4:0,3:0,4:1
16:00 CSKA-Red Army - MHC Dinamo St.Petersburg 2:3 0:1,2:2,0:0
16:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 2:1 0:0,2:1,0:0
16:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
15:30 Tolpar - Sputnik Almetyevsk 3:1 1:0,1:0,1:1
14:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 3:1 1:0,1:0,1:1
13:30 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan 2:4 1:3,0:0,1:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 6:1 2:0,2:0,2:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 6:5 1:1,3:1,2:3
10:00 Avto - Reaktor 4:1 1:1,1:0,2:0
04.09.2016 18:30 Loko - Chaika 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1