Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva Dynamo Riga HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA St. Petersburg Spartak Moskva Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

Január - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
      1
2 34 56 78
9 10111213 1415
1617 1819202122
2324 2526 272829
3031     




Vityaz Podolsk Chekhov


Vityaz Podolsk Chekhov

Vityaz Podolsk Chekhov

štatistiky a výsledky prinášame v spolupráci s webom HokejLive.net

Hranica u/o: U/O typ:

Zaujímavé

Vityaz Podolsk Chekhov

  • Až 35 zápasov tímu Vityaz Podolsk Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 51 zápasov, to je až 69%.
  • Vityaz Podolsk Chekhov už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Vityaz Podolsk Chekhov ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.01.2017 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov Lada Togliatti under 4:1 0:0,1:1,3:0
14.01.2017 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Ak Bars Kazan under 3:2 2:1,1:0,0:1
10.01.2017 12:30 HC Red Star Kunlun Vityaz Podolsk Chekhov under 1:2 0:2,1:0,0:0
07.01.2017 11:30 Sibir Novosibirsk Vityaz Podolsk Chekhov under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.01.2017 12:00 Avangard Omsk Vityaz Podolsk Chekhov under 3:2 0:2,2:0,1:0
03.01.2017 11:00 Metallurg Novokuznetsk Vityaz Podolsk Chekhov over 3:4 0:3,2:1,1:0
29.12.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov Neftekhimik Nizhnekamsk over 2:5 0:0,1:2,1:3
26.12.2016 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod Vityaz Podolsk Chekhov under 3:2 0:0,2:2,1:0
24.12.2016 15:00 Spartak Moskva Vityaz Podolsk Chekhov over 5:4pp 1:3,1:0,2:1,1:0
22.12.2016 17:30 HC Sochi Vityaz Podolsk Chekhov over 2:5 0:4,1:0,1:1
20.12.2016 17:00 Severstal Cherepovets Vityaz Podolsk Chekhov over 4:2 1:1,1:0,2:1
10.12.2016 15:00 Severstal Cherepovets Vityaz Podolsk Chekhov over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
08.12.2016 17:30 CSKA Moskva Vityaz Podolsk Chekhov over 5:2 2:0,1:1,2:1
04.12.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 0:1,1:0,1:2
02.12.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov Barys Astana over 4:2 1:0,0:1,3:1
30.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov Avtomobilist Yekaterinburg under 3:2 2:1,1:1,0:0
27.11.2016 12:30 Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov under 3:2 0:0,3:2,0:0
25.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Vityaz Podolsk Chekhov over 5:4 1:1,1:2,3:1
23.11.2016 15:00 Salavat Yulaev Ufa Vityaz Podolsk Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
20.11.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Lokomotiv Yaroslavl under 2:1 0:1,1:0,1:0
17.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov Dynamo Minsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
15.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov Dynamo Moskva over 3:4sn 3:1,0:0,0:2,0:0,0:1
13.11.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Severstal Cherepovets under 4:0 1:0,0:0,3:0
11.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov SKA St. Petersburg under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov CSKA Moskva under 3:2sn 0:2,0:0,2:0,0:0,1:0
30.10.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Dynamo Minsk over 9:6 2:2,3:1,4:3
28.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov Dynamo Riga under 3:2 1:0,2:1,0:1
26.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov Jokerit under 1:2 0:0,0:1,1:1
22.10.2016 14:00 Avtomobilist Yekaterinburg Vityaz Podolsk Chekhov under 2:1 1:0,0:0,1:1
20.10.2016 15:30 Barys Astana Vityaz Podolsk Chekhov under 5:0 2:0,3:0,0:0
18.10.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Vityaz Podolsk Chekhov under 1:2 0:0,1:1,0:1
16.10.2016 16:00 SKA St. Petersburg Vityaz Podolsk Chekhov over 5:1 3:0,1:1,1:0
14.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov HC Slovan Bratislava under 3:2 2:0,0:0,1:2
12.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov KHL Medvescak Zagreb under 3:2 0:1,2:1,1:0
09.10.2016 16:00 Dynamo Riga Vityaz Podolsk Chekhov under 4:0 2:0,2:0,0:0
06.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Vityaz Podolsk Chekhov under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
04.10.2016 17:30 Jokerit Vityaz Podolsk Chekhov over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
30.09.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Vityaz Podolsk Chekhov under 3:1 1:0,1:1,1:0
28.09.2016 18:30 Dynamo Moskva Vityaz Podolsk Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov Sibir Novosibirsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
20.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov Torpedo Nizhny Novgorod under 3:0 2:0,1:0,0:0
17.09.2016 16:00 Vityaz Podolsk Chekhov HC Sochi over 4:3 4:0,0:2,0:1
15.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov Spartak Moskva over 5:2 1:1,3:1,1:0
12.09.2016 17:00 Lada Togliatti Vityaz Podolsk Chekhov under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.2016 16:00 Ak Bars Kazan Vityaz Podolsk Chekhov under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
08.09.2016 18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk Vityaz Podolsk Chekhov under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
06.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov Severstal Cherepovets under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
04.09.2016 16:00 Vityaz Podolsk Chekhov Metallurg Novokuznetsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
02.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov Avangard Omsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
29.08.2016 11:30 Amur Khabarovsk Vityaz Podolsk Chekhov under 1:3 1:1,0:1,0:1
27.08.2016 11:30 Admiral Vladivostok Vityaz Podolsk Chekhov over 5:4 3:1,1:0,1:3

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 51 33 6 12 2 2 5 3 125 217 92 118
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 51 34 7 10 1 1 1 7 52 146 94 114
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 52 28 15 9 1 3 3 2 29 134 105 97
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 51 25 13 13 2 4 5 2 25 124 99 95
5. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 52 23 15 14 4 0 5 5 39 136 97 92
6. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 49 22 17 10 2 2 4 2 9 133 124 82
7. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 51 21 20 10 3 1 3 3 -5 130 135 78
8. Jokerit Jokerit 51 19 16 16 2 5 3 6 -14 123 137 78
9. HC Sochi HC Sochi 51 21 22 8 2 1 4 1 0 121 121 77
10. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 52 20 22 10 3 2 2 3 -18 124 142 75
11. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 52 19 26 7 2 1 2 2 -27 116 143 68
12. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 51 16 24 11 1 4 2 4 -29 113 142 62
13. Spartak Moskva Spartak Moskva 52 16 28 8 1 2 2 3 -28 112 140 60
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 52 11 30 11 1 1 5 4 -41 100 141 50

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 52 33 11 8 1 1 2 4 57 173 116 110
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 53 26 15 12 3 1 6 2 34 136 102 99
3. Avangard Omsk Avangard Omsk 52 28 15 9 2 2 4 1 33 140 107 99
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 52 23 17 12 2 3 1 6 14 114 100 84
5. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 52 19 16 17 2 2 4 9 5 150 145 80
6. Barys Astana Barys Astana 51 22 23 6 4 1 0 1 -18 132 150 76
7. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 52 21 24 7 2 0 2 3 -6 121 127 74
8. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 52 20 23 9 2 0 1 6 -3 130 133 72
9. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 52 17 27 8 1 0 6 1 -18 120 138 66
10. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 51 16 23 12 1 3 5 3 -30 109 139 66
11. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 51 16 24 11 1 3 5 2 -13 113 126 65
12. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 52 15 27 10 1 2 3 4 -28 87 115 59
13. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 51 17 30 4 1 0 2 1 -27 93 120 58
14. Lada Togliatti Lada Togliatti 52 14 28 10 1 2 4 3 -28 129 157 57
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 51 7 38 6 0 2 3 1 -89 78 167 30

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 51 33 6 12 2 2 5 3 125 217 92 118
2. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 49 22 17 10 2 2 4 2 9 133 124 82
3. Jokerit Jokerit 51 19 16 16 2 5 3 6 -14 123 137 78
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 52 20 22 10 3 2 2 3 -18 124 142 75
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 52 19 26 7 2 1 2 2 -27 116 143 68
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 52 16 28 8 1 2 2 3 -28 112 140 60
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 52 11 30 11 1 1 5 4 -41 100 141 50

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 51 34 7 10 1 1 1 7 52 146 94 114
2. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 52 28 15 9 1 3 3 2 29 134 105 97
3. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 51 25 13 13 2 4 5 2 25 124 99 95
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 52 23 15 14 4 0 5 5 39 136 97 92
5. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 51 21 20 10 3 1 3 3 -5 130 135 78
6. HC Sochi HC Sochi 51 21 22 8 2 1 4 1 0 121 121 77
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 51 16 24 11 1 4 2 4 -29 113 142 62

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 52 33 11 8 1 1 2 4 57 173 116 110
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 53 26 15 12 3 1 6 2 34 136 102 99
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 52 23 17 12 2 3 1 6 14 114 100 84
4. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 52 17 27 8 1 0 6 1 -18 120 138 66
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 51 16 23 12 1 3 5 3 -30 109 139 66
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 51 17 30 4 1 0 2 1 -27 93 120 58
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 52 14 28 10 1 2 4 3 -28 129 157 57

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 52 28 15 9 2 2 4 1 33 140 107 99
2. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 52 19 16 17 2 2 4 9 5 150 145 80
3. Barys Astana Barys Astana 51 22 23 6 4 1 0 1 -18 132 150 76
4. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 52 21 24 7 2 0 2 3 -6 121 127 74
5. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 52 20 23 9 2 0 1 6 -3 130 133 72
6. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 51 16 24 11 1 3 5 2 -13 113 126 65
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 52 15 27 10 1 2 3 4 -28 87 115 59
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 51 7 38 6 0 2 3 1 -89 78 167 30
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 51 33 6 12 2 2 5 3 125 217 92 118
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 51 34 7 10 1 1 1 7 52 146 94 114
3. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 52 33 11 8 1 1 2 4 57 173 116 110
4. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 53 26 15 12 3 1 6 2 34 136 102 99
5. Avangard Omsk Avangard Omsk 52 28 15 9 2 2 4 1 33 140 107 99
6. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 52 28 15 9 1 3 3 2 29 134 105 97
7. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 51 25 13 13 2 4 5 2 25 124 99 95
8. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 52 23 15 14 4 0 5 5 39 136 97 92
9. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 52 23 17 12 2 3 1 6 14 114 100 84
10. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 49 22 17 10 2 2 4 2 9 133 124 82
11. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 52 19 16 17 2 2 4 9 5 150 145 80
12. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 51 21 20 10 3 1 3 3 -5 130 135 78
13. Jokerit Jokerit 51 19 16 16 2 5 3 6 -14 123 137 78
14. HC Sochi HC Sochi 51 21 22 8 2 1 4 1 0 121 121 77
15. Barys Astana Barys Astana 51 22 23 6 4 1 0 1 -18 132 150 76
16. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 52 20 22 10 3 2 2 3 -18 124 142 75
17. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 52 21 24 7 2 0 2 3 -6 121 127 74
18. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 52 20 23 9 2 0 1 6 -3 130 133 72
19. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 52 19 26 7 2 1 2 2 -27 116 143 68
20. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 52 17 27 8 1 0 6 1 -18 120 138 66
21. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 51 16 23 12 1 3 5 3 -30 109 139 66
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 51 16 24 11 1 3 5 2 -13 113 126 65
23. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 51 16 24 11 1 4 2 4 -29 113 142 62
24. Spartak Moskva Spartak Moskva 52 16 28 8 1 2 2 3 -28 112 140 60
25. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 52 15 27 10 1 2 3 4 -28 87 115 59
26. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 51 17 30 4 1 0 2 1 -27 93 120 58
27. Lada Togliatti Lada Togliatti 52 14 28 10 1 2 4 3 -28 129 157 57
28. Dynamo Riga Dynamo Riga 52 11 30 11 1 1 5 4 -41 100 141 50
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 51 7 38 6 0 2 3 1 -89 78 167 30

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 26 20 3 3 0 0 2 1 84 126 42 65
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 26 20 1 5 0 1 0 4 41 84 43 65
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 24 17 4 3 1 2 0 0 23 68 45 55
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 25 14 6 5 1 2 1 1 17 60 43 49
5. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 24 14 6 4 1 0 2 1 15 70 55 49
6. HC Sochi HC Sochi 26 14 9 3 1 0 2 0 8 68 60 48
7. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 24 13 6 5 2 0 1 2 38 73 35 47
8. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 11 7 8 2 2 2 2 1 66 65 45
9. Jokerit Jokerit 24 9 4 11 2 2 3 4 5 62 57 43
10. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 12 11 3 2 0 1 0 7 69 62 42
11. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 26 10 9 7 1 3 1 2 -7 63 70 39
12. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 9 11 6 1 2 1 2 -6 53 59 36
13. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 23 8 8 7 2 1 2 2 4 58 54 35
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 25 8 12 5 0 0 2 3 -13 54 67 31

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 27 20 2 5 1 1 2 1 41 100 59 68
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 17 6 5 1 0 2 2 25 76 51 59
3. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 15 8 4 1 1 1 1 20 75 55 51
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 27 14 6 7 1 2 0 4 17 65 48 50
5. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 28 13 10 5 1 0 1 3 7 74 67 46
6. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 13 9 4 1 0 0 3 14 82 68 44
7. Barys Astana Barys Astana 24 13 9 2 2 0 0 0 9 66 57 43
8. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 12 9 5 0 2 1 2 12 76 64 42
9. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 28 11 11 6 2 0 0 4 2 76 74 41
10. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 13 13 2 0 0 0 2 0 57 57 41
11. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 27 9 12 6 1 1 4 0 2 61 59 38
12. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 25 8 11 6 1 0 5 0 -2 56 58 36
13. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 24 6 10 8 0 1 5 2 -13 55 68 31
14. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 24 8 14 2 0 0 2 0 -6 40 46 28
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 27 4 20 3 0 0 2 1 -43 45 88 17

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 26 20 3 3 0 0 2 1 84 126 42 65
2. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 11 7 8 2 2 2 2 1 66 65 45
3. Jokerit Jokerit 24 9 4 11 2 2 3 4 5 62 57 43
4. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 12 11 3 2 0 1 0 7 69 62 42
5. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 9 11 6 1 2 1 2 -6 53 59 36
6. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 23 8 8 7 2 1 2 2 4 58 54 35
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 25 8 12 5 0 0 2 3 -13 54 67 31

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 26 20 1 5 0 1 0 4 41 84 43 65
2. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 24 17 4 3 1 2 0 0 23 68 45 55
3. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 25 14 6 5 1 2 1 1 17 60 43 49
4. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 24 14 6 4 1 0 2 1 15 70 55 49
5. HC Sochi HC Sochi 26 14 9 3 1 0 2 0 8 68 60 48
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 24 13 6 5 2 0 1 2 38 73 35 47
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 26 10 9 7 1 3 1 2 -7 63 70 39

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 27 20 2 5 1 1 2 1 41 100 59 68
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 17 6 5 1 0 2 2 25 76 51 59
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 27 14 6 7 1 2 0 4 17 65 48 50
4. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 12 9 5 0 2 1 2 12 76 64 42
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 25 8 11 6 1 0 5 0 -2 56 58 36
6. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 24 6 10 8 0 1 5 2 -13 55 68 31
7. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 24 8 14 2 0 0 2 0 -6 40 46 28

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 15 8 4 1 1 1 1 20 75 55 51
2. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 28 13 10 5 1 0 1 3 7 74 67 46
3. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 13 9 4 1 0 0 3 14 82 68 44
4. Barys Astana Barys Astana 24 13 9 2 2 0 0 0 9 66 57 43
5. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 28 11 11 6 2 0 0 4 2 76 74 41
6. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 13 13 2 0 0 0 2 0 57 57 41
7. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 27 9 12 6 1 1 4 0 2 61 59 38
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 27 4 20 3 0 0 2 1 -43 45 88 17
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 27 20 2 5 1 1 2 1 41 100 59 68
2. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 26 20 3 3 0 0 2 1 84 126 42 65
3. CSKA Moskva CSKA Moskva 26 20 1 5 0 1 0 4 41 84 43 65
4. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 17 6 5 1 0 2 2 25 76 51 59
5. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 24 17 4 3 1 2 0 0 23 68 45 55
6. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 15 8 4 1 1 1 1 20 75 55 51
7. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 27 14 6 7 1 2 0 4 17 65 48 50
8. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 25 14 6 5 1 2 1 1 17 60 43 49
9. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 24 14 6 4 1 0 2 1 15 70 55 49
10. HC Sochi HC Sochi 26 14 9 3 1 0 2 0 8 68 60 48
11. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 24 13 6 5 2 0 1 2 38 73 35 47
12. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 28 13 10 5 1 0 1 3 7 74 67 46
13. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 11 7 8 2 2 2 2 1 66 65 45
14. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 13 9 4 1 0 0 3 14 82 68 44
15. Barys Astana Barys Astana 24 13 9 2 2 0 0 0 9 66 57 43
16. Jokerit Jokerit 24 9 4 11 2 2 3 4 5 62 57 43
17. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 12 9 5 0 2 1 2 12 76 64 42
18. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 12 11 3 2 0 1 0 7 69 62 42
19. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 28 11 11 6 2 0 0 4 2 76 74 41
20. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 13 13 2 0 0 0 2 0 57 57 41
21. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 26 10 9 7 1 3 1 2 -7 63 70 39
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 27 9 12 6 1 1 4 0 2 61 59 38
23. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 25 8 11 6 1 0 5 0 -2 56 58 36
24. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 9 11 6 1 2 1 2 -6 53 59 36
25. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 23 8 8 7 2 1 2 2 4 58 54 35
26. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 24 6 10 8 0 1 5 2 -13 55 68 31
27. Dynamo Riga Dynamo Riga 25 8 12 5 0 0 2 3 -13 54 67 31
28. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 24 8 14 2 0 0 2 0 -6 40 46 28
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 27 4 20 3 0 0 2 1 -43 45 88 17

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 25 13 3 9 2 2 3 2 41 91 50 53
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 25 14 6 5 1 0 1 3 11 62 51 49
3. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 26 14 9 3 0 1 2 0 5 75 70 47
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 26 11 7 8 1 2 4 1 8 64 56 46
5. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 10 9 9 2 0 4 3 1 63 62 45
6. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 11 11 6 0 1 3 2 6 66 60 42
7. Jokerit Jokerit 27 10 12 5 0 3 0 2 -19 61 80 35
8. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 9 15 2 1 0 0 1 -19 58 77 30
9. HC Sochi HC Sochi 25 7 13 5 1 1 2 1 -8 53 61 29
10. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 7 14 6 2 1 1 2 -20 60 80 29
11. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 7 15 4 0 1 1 2 -34 47 81 26
12. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 7 17 2 0 0 1 1 -22 59 81 24
13. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 25 6 15 4 0 1 1 2 -22 50 72 23
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 27 3 18 6 1 1 3 1 -28 46 74 19

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 25 13 7 5 1 1 3 0 13 65 52 48
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 25 13 9 3 0 0 0 3 16 73 57 42
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 25 9 9 7 2 1 4 0 9 60 51 40
4. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 6 7 13 1 2 4 6 -9 68 77 36
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 27 10 13 4 1 2 0 1 -17 54 71 35
6. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 25 9 11 5 1 1 1 2 -3 49 52 34
7. Barys Astana Barys Astana 27 9 14 4 2 1 0 1 -27 66 93 33
8. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 24 9 12 3 0 0 1 2 -5 54 59 31
9. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 27 9 16 2 0 0 1 1 -16 64 80 30
10. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 16 2 1 0 0 1 -21 53 74 30
11. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 24 8 14 2 1 0 1 0 -13 47 60 28
12. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 24 7 12 5 0 2 1 2 -15 52 67 27
13. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 24 2 14 8 1 2 3 2 -28 30 58 18
14. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 2 19 5 1 0 3 1 -40 53 93 15
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 24 3 18 3 0 2 1 0 -46 33 79 13

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 25 13 3 9 2 2 3 2 41 91 50 53
2. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 26 14 9 3 0 1 2 0 5 75 70 47
3. Jokerit Jokerit 27 10 12 5 0 3 0 2 -19 61 80 35
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 9 15 2 1 0 0 1 -19 58 77 30
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 7 15 4 0 1 1 2 -34 47 81 26
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 7 17 2 0 0 1 1 -22 59 81 24
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 27 3 18 6 1 1 3 1 -28 46 74 19

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 25 14 6 5 1 0 1 3 11 62 51 49
2. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 26 11 7 8 1 2 4 1 8 64 56 46
3. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 10 9 9 2 0 4 3 1 63 62 45
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 11 11 6 0 1 3 2 6 66 60 42
5. HC Sochi HC Sochi 25 7 13 5 1 1 2 1 -8 53 61 29
6. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 7 14 6 2 1 1 2 -20 60 80 29
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 25 6 15 4 0 1 1 2 -22 50 72 23

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 25 13 9 3 0 0 0 3 16 73 57 42
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 25 9 9 7 2 1 4 0 9 60 51 40
3. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 27 10 13 4 1 2 0 1 -17 54 71 35
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 25 9 11 5 1 1 1 2 -3 49 52 34
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 27 9 16 2 0 0 1 1 -16 64 80 30
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 16 2 1 0 0 1 -21 53 74 30
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 2 19 5 1 0 3 1 -40 53 93 15

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 25 13 7 5 1 1 3 0 13 65 52 48
2. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 6 7 13 1 2 4 6 -9 68 77 36
3. Barys Astana Barys Astana 27 9 14 4 2 1 0 1 -27 66 93 33
4. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 24 9 12 3 0 0 1 2 -5 54 59 31
5. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 24 8 14 2 1 0 1 0 -13 47 60 28
6. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 24 7 12 5 0 2 1 2 -15 52 67 27
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 24 2 14 8 1 2 3 2 -28 30 58 18
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 24 3 18 3 0 2 1 0 -46 33 79 13
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 25 13 3 9 2 2 3 2 41 91 50 53
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 25 14 6 5 1 0 1 3 11 62 51 49
3. Avangard Omsk Avangard Omsk 25 13 7 5 1 1 3 0 13 65 52 48
4. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 26 14 9 3 0 1 2 0 5 75 70 47
5. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 26 11 7 8 1 2 4 1 8 64 56 46
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 10 9 9 2 0 4 3 1 63 62 45
7. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 25 13 9 3 0 0 0 3 16 73 57 42
8. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 11 11 6 0 1 3 2 6 66 60 42
9. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 25 9 9 7 2 1 4 0 9 60 51 40
10. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 6 7 13 1 2 4 6 -9 68 77 36
11. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 27 10 13 4 1 2 0 1 -17 54 71 35
12. Jokerit Jokerit 27 10 12 5 0 3 0 2 -19 61 80 35
13. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 25 9 11 5 1 1 1 2 -3 49 52 34
14. Barys Astana Barys Astana 27 9 14 4 2 1 0 1 -27 66 93 33
15. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 24 9 12 3 0 0 1 2 -5 54 59 31
16. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 27 9 16 2 0 0 1 1 -16 64 80 30
17. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 9 15 2 1 0 0 1 -19 58 77 30
18. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 16 2 1 0 0 1 -21 53 74 30
19. HC Sochi HC Sochi 25 7 13 5 1 1 2 1 -8 53 61 29
20. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 7 14 6 2 1 1 2 -20 60 80 29
21. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 24 8 14 2 1 0 1 0 -13 47 60 28
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 24 7 12 5 0 2 1 2 -15 52 67 27
23. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 7 15 4 0 1 1 2 -34 47 81 26
24. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 7 17 2 0 0 1 1 -22 59 81 24
25. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 25 6 15 4 0 1 1 2 -22 50 72 23
26. Dynamo Riga Dynamo Riga 27 3 18 6 1 1 3 1 -28 46 74 19
27. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 24 2 14 8 1 2 3 2 -28 30 58 18
28. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 2 19 5 1 0 3 1 -40 53 93 15
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 24 3 18 3 0 2 1 0 -46 33 79 13