Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva Dynamo Riga HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA St. Petersburg Spartak Moskva Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

Január - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
      1
2 34 56 78
91011 1213 1415
161718 19202122
23 2425 2627 2829
3031     




Dynamo Minsk


Dynamo Minsk

Dynamo Minsk

štatistiky a výsledky prinášame v spolupráci s webom HokejLive.net

Hranica u/o: U/O typ:

Zaujímavé

Dynamo Minsk

  • Až 30 zápasov tímu Dynamo Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.2017 17:30 Dynamo Minsk Dynamo Riga under 1:3 0:1,0:0,1:2
16.01.2017 10:30 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk over 3:5 1:3,1:2,1:0
14.01.2017 10:30 HC Red Star Kunlun Dynamo Minsk under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
12.01.2017 10:30 Amur Khabarovsk Dynamo Minsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
07.01.2017 15:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
05.01.2017 17:30 Dynamo Minsk Severstal Cherepovets under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
03.01.2017 17:30 Dynamo Minsk SKA St. Petersburg over 5:4 1:0,4:1,0:3
23.12.2016 14:00 Avangard Omsk Dynamo Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
21.12.2016 13:30 Sibir Novosibirsk Dynamo Minsk under 1:3 1:0,0:3,0:0
19.12.2016 13:00 Metallurg Novokuznetsk Dynamo Minsk under 0:2 0:1,0:0,0:1
11.12.2016 15:00 Dynamo Minsk KHL Medvescak Zagreb over 6:2 1:1,4:1,1:0
06.12.2016 17:30 Dynamo Minsk HC Slovan Bratislava under 4:1 0:0,1:0,3:1
04.12.2016 15:00 Dynamo Minsk Metallurg Magnitogorsk over 2:4 0:2,2:1,0:1
02.12.2016 17:30 Dynamo Minsk Salavat Yulaev Ufa under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
29.11.2016 17:30 Dynamo Minsk Traktor Chelyabinsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
26.11.2016 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod Dynamo Minsk under 1:4 0:3,0:0,1:1
24.11.2016 18:30 Dynamo Riga Dynamo Minsk under 1:4 0:3,0:1,1:0
22.11.2016 17:30 Dynamo Minsk Jokerit under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
19.11.2016 17:30 HC Slovan Bratislava Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
17.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov Dynamo Minsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
15.11.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb Dynamo Minsk under 4:1 2:1,0:0,2:0
12.11.2016 15:00 Dynamo Minsk Amur Khabarovsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
10.11.2016 17:30 Dynamo Minsk HC Red Star Kunlun over 3:4 2:0,0:1,1:3
08.11.2016 17:30 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok under 0:3 0:1,0:0,0:2
01.11.2016 18:30 Dynamo Riga Dynamo Minsk over 4:3 0:1,2:0,2:2
30.10.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Dynamo Minsk over 9:6 2:2,3:1,4:3
27.10.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Dynamo Minsk over 6:3 2:1,0:1,4:1
23.10.2016 16:00 Dynamo Minsk HC Sochi over 5:2 2:0,2:0,1:2
21.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Torpedo Nizhny Novgorod under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
19.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:1,0:1,1:3
17.10.2016 18:30 HC Sochi Dynamo Minsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
15.10.2016 16:00 Severstal Cherepovets Dynamo Minsk over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
13.10.2016 18:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 7:2 2:1,3:0,2:1
10.10.2016 18:30 SKA St. Petersburg Dynamo Minsk over 6:2 4:0,1:1,1:1
08.10.2016 16:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 2:0 2:0,0:0,0:0
06.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Vityaz Podolsk Chekhov under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
04.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Lokomotiv Yaroslavl under 2:0 1:0,0:0,1:0
30.09.2016 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Dynamo Minsk over 2:4 1:2,1:2,0:0
28.09.2016 17:00 Lada Togliatti Dynamo Minsk under 2:3 1:0,0:1,1:2
26.09.2016 18:00 Ak Bars Kazan Dynamo Minsk over 3:5 2:1,1:0,0:4
24.09.2016 16:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
21.09.2016 18:30 Dynamo Minsk Sibir Novosibirsk over 5:4pp 1:3,3:1,0:0,1:0
19.09.2016 18:30 Dynamo Minsk Avangard Omsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
17.09.2016 16:00 Dynamo Minsk Metallurg Novokuznetsk over 4:2 1:1,0:0,3:1
15.09.2016 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Riga under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
13.09.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Dynamo Minsk over 5:4 0:1,1:2,4:1
12.09.2016 16:00 Traktor Chelyabinsk Dynamo Minsk under 2:3 0:0,1:1,1:2
10.09.2016 13:30 Salavat Yulaev Ufa Dynamo Minsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.09.2016 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:2 1:1,0:0,3:1

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 51 33 6 12 2 2 5 3 125 217 92 118
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 51 34 7 10 1 1 1 7 52 146 94 114
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 52 28 15 9 1 3 3 2 29 134 105 97
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 51 25 13 13 2 4 5 2 25 124 99 95
5. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 52 23 15 14 4 0 5 5 39 136 97 92
6. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 49 22 17 10 2 2 4 2 9 133 124 82
7. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 51 21 20 10 3 1 3 3 -5 130 135 78
8. Jokerit Jokerit 51 19 16 16 2 5 3 6 -14 123 137 78
9. HC Sochi HC Sochi 51 21 22 8 2 1 4 1 0 121 121 77
10. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 52 20 22 10 3 2 2 3 -18 124 142 75
11. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 52 19 26 7 2 1 2 2 -27 116 143 68
12. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 51 16 24 11 1 4 2 4 -29 113 142 62
13. Spartak Moskva Spartak Moskva 52 16 28 8 1 2 2 3 -28 112 140 60
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 52 11 30 11 1 1 5 4 -41 100 141 50

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 52 33 11 8 1 1 2 4 57 173 116 110
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 53 26 15 12 3 1 6 2 34 136 102 99
3. Avangard Omsk Avangard Omsk 52 28 15 9 2 2 4 1 33 140 107 99
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 52 23 17 12 2 3 1 6 14 114 100 84
5. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 52 19 16 17 2 2 4 9 5 150 145 80
6. Barys Astana Barys Astana 51 22 23 6 4 1 0 1 -18 132 150 76
7. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 52 21 24 7 2 0 2 3 -6 121 127 74
8. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 52 20 23 9 2 0 1 6 -3 130 133 72
9. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 52 17 27 8 1 0 6 1 -18 120 138 66
10. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 51 16 23 12 1 3 5 3 -30 109 139 66
11. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 51 16 24 11 1 3 5 2 -13 113 126 65
12. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 52 15 27 10 1 2 3 4 -28 87 115 59
13. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 51 17 30 4 1 0 2 1 -27 93 120 58
14. Lada Togliatti Lada Togliatti 52 14 28 10 1 2 4 3 -28 129 157 57
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 51 7 38 6 0 2 3 1 -89 78 167 30

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 51 33 6 12 2 2 5 3 125 217 92 118
2. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 49 22 17 10 2 2 4 2 9 133 124 82
3. Jokerit Jokerit 51 19 16 16 2 5 3 6 -14 123 137 78
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 52 20 22 10 3 2 2 3 -18 124 142 75
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 52 19 26 7 2 1 2 2 -27 116 143 68
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 52 16 28 8 1 2 2 3 -28 112 140 60
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 52 11 30 11 1 1 5 4 -41 100 141 50

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 51 34 7 10 1 1 1 7 52 146 94 114
2. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 52 28 15 9 1 3 3 2 29 134 105 97
3. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 51 25 13 13 2 4 5 2 25 124 99 95
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 52 23 15 14 4 0 5 5 39 136 97 92
5. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 51 21 20 10 3 1 3 3 -5 130 135 78
6. HC Sochi HC Sochi 51 21 22 8 2 1 4 1 0 121 121 77
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 51 16 24 11 1 4 2 4 -29 113 142 62

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 52 33 11 8 1 1 2 4 57 173 116 110
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 53 26 15 12 3 1 6 2 34 136 102 99
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 52 23 17 12 2 3 1 6 14 114 100 84
4. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 52 17 27 8 1 0 6 1 -18 120 138 66
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 51 16 23 12 1 3 5 3 -30 109 139 66
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 51 17 30 4 1 0 2 1 -27 93 120 58
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 52 14 28 10 1 2 4 3 -28 129 157 57

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 52 28 15 9 2 2 4 1 33 140 107 99
2. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 52 19 16 17 2 2 4 9 5 150 145 80
3. Barys Astana Barys Astana 51 22 23 6 4 1 0 1 -18 132 150 76
4. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 52 21 24 7 2 0 2 3 -6 121 127 74
5. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 52 20 23 9 2 0 1 6 -3 130 133 72
6. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 51 16 24 11 1 3 5 2 -13 113 126 65
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 52 15 27 10 1 2 3 4 -28 87 115 59
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 51 7 38 6 0 2 3 1 -89 78 167 30
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 51 33 6 12 2 2 5 3 125 217 92 118
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 51 34 7 10 1 1 1 7 52 146 94 114
3. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 52 33 11 8 1 1 2 4 57 173 116 110
4. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 53 26 15 12 3 1 6 2 34 136 102 99
5. Avangard Omsk Avangard Omsk 52 28 15 9 2 2 4 1 33 140 107 99
6. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 52 28 15 9 1 3 3 2 29 134 105 97
7. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 51 25 13 13 2 4 5 2 25 124 99 95
8. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 52 23 15 14 4 0 5 5 39 136 97 92
9. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 52 23 17 12 2 3 1 6 14 114 100 84
10. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 49 22 17 10 2 2 4 2 9 133 124 82
11. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 52 19 16 17 2 2 4 9 5 150 145 80
12. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 51 21 20 10 3 1 3 3 -5 130 135 78
13. Jokerit Jokerit 51 19 16 16 2 5 3 6 -14 123 137 78
14. HC Sochi HC Sochi 51 21 22 8 2 1 4 1 0 121 121 77
15. Barys Astana Barys Astana 51 22 23 6 4 1 0 1 -18 132 150 76
16. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 52 20 22 10 3 2 2 3 -18 124 142 75
17. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 52 21 24 7 2 0 2 3 -6 121 127 74
18. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 52 20 23 9 2 0 1 6 -3 130 133 72
19. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 52 19 26 7 2 1 2 2 -27 116 143 68
20. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 52 17 27 8 1 0 6 1 -18 120 138 66
21. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 51 16 23 12 1 3 5 3 -30 109 139 66
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 51 16 24 11 1 3 5 2 -13 113 126 65
23. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 51 16 24 11 1 4 2 4 -29 113 142 62
24. Spartak Moskva Spartak Moskva 52 16 28 8 1 2 2 3 -28 112 140 60
25. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 52 15 27 10 1 2 3 4 -28 87 115 59
26. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 51 17 30 4 1 0 2 1 -27 93 120 58
27. Lada Togliatti Lada Togliatti 52 14 28 10 1 2 4 3 -28 129 157 57
28. Dynamo Riga Dynamo Riga 52 11 30 11 1 1 5 4 -41 100 141 50
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 51 7 38 6 0 2 3 1 -89 78 167 30

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 26 20 3 3 0 0 2 1 84 126 42 65
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 26 20 1 5 0 1 0 4 41 84 43 65
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 24 17 4 3 1 2 0 0 23 68 45 55
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 25 14 6 5 1 2 1 1 17 60 43 49
5. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 24 14 6 4 1 0 2 1 15 70 55 49
6. HC Sochi HC Sochi 26 14 9 3 1 0 2 0 8 68 60 48
7. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 24 13 6 5 2 0 1 2 38 73 35 47
8. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 11 7 8 2 2 2 2 1 66 65 45
9. Jokerit Jokerit 24 9 4 11 2 2 3 4 5 62 57 43
10. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 12 11 3 2 0 1 0 7 69 62 42
11. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 26 10 9 7 1 3 1 2 -7 63 70 39
12. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 9 11 6 1 2 1 2 -6 53 59 36
13. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 23 8 8 7 2 1 2 2 4 58 54 35
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 25 8 12 5 0 0 2 3 -13 54 67 31

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 27 20 2 5 1 1 2 1 41 100 59 68
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 17 6 5 1 0 2 2 25 76 51 59
3. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 15 8 4 1 1 1 1 20 75 55 51
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 27 14 6 7 1 2 0 4 17 65 48 50
5. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 28 13 10 5 1 0 1 3 7 74 67 46
6. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 13 9 4 1 0 0 3 14 82 68 44
7. Barys Astana Barys Astana 24 13 9 2 2 0 0 0 9 66 57 43
8. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 12 9 5 0 2 1 2 12 76 64 42
9. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 28 11 11 6 2 0 0 4 2 76 74 41
10. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 13 13 2 0 0 0 2 0 57 57 41
11. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 27 9 12 6 1 1 4 0 2 61 59 38
12. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 25 8 11 6 1 0 5 0 -2 56 58 36
13. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 24 6 10 8 0 1 5 2 -13 55 68 31
14. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 24 8 14 2 0 0 2 0 -6 40 46 28
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 27 4 20 3 0 0 2 1 -43 45 88 17

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 26 20 3 3 0 0 2 1 84 126 42 65
2. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 11 7 8 2 2 2 2 1 66 65 45
3. Jokerit Jokerit 24 9 4 11 2 2 3 4 5 62 57 43
4. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 12 11 3 2 0 1 0 7 69 62 42
5. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 9 11 6 1 2 1 2 -6 53 59 36
6. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 23 8 8 7 2 1 2 2 4 58 54 35
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 25 8 12 5 0 0 2 3 -13 54 67 31

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 26 20 1 5 0 1 0 4 41 84 43 65
2. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 24 17 4 3 1 2 0 0 23 68 45 55
3. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 25 14 6 5 1 2 1 1 17 60 43 49
4. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 24 14 6 4 1 0 2 1 15 70 55 49
5. HC Sochi HC Sochi 26 14 9 3 1 0 2 0 8 68 60 48
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 24 13 6 5 2 0 1 2 38 73 35 47
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 26 10 9 7 1 3 1 2 -7 63 70 39

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 27 20 2 5 1 1 2 1 41 100 59 68
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 17 6 5 1 0 2 2 25 76 51 59
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 27 14 6 7 1 2 0 4 17 65 48 50
4. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 12 9 5 0 2 1 2 12 76 64 42
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 25 8 11 6 1 0 5 0 -2 56 58 36
6. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 24 6 10 8 0 1 5 2 -13 55 68 31
7. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 24 8 14 2 0 0 2 0 -6 40 46 28

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 15 8 4 1 1 1 1 20 75 55 51
2. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 28 13 10 5 1 0 1 3 7 74 67 46
3. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 13 9 4 1 0 0 3 14 82 68 44
4. Barys Astana Barys Astana 24 13 9 2 2 0 0 0 9 66 57 43
5. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 28 11 11 6 2 0 0 4 2 76 74 41
6. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 13 13 2 0 0 0 2 0 57 57 41
7. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 27 9 12 6 1 1 4 0 2 61 59 38
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 27 4 20 3 0 0 2 1 -43 45 88 17
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 27 20 2 5 1 1 2 1 41 100 59 68
2. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 26 20 3 3 0 0 2 1 84 126 42 65
3. CSKA Moskva CSKA Moskva 26 20 1 5 0 1 0 4 41 84 43 65
4. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 17 6 5 1 0 2 2 25 76 51 59
5. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 24 17 4 3 1 2 0 0 23 68 45 55
6. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 15 8 4 1 1 1 1 20 75 55 51
7. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 27 14 6 7 1 2 0 4 17 65 48 50
8. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 25 14 6 5 1 2 1 1 17 60 43 49
9. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 24 14 6 4 1 0 2 1 15 70 55 49
10. HC Sochi HC Sochi 26 14 9 3 1 0 2 0 8 68 60 48
11. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 24 13 6 5 2 0 1 2 38 73 35 47
12. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 28 13 10 5 1 0 1 3 7 74 67 46
13. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 11 7 8 2 2 2 2 1 66 65 45
14. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 13 9 4 1 0 0 3 14 82 68 44
15. Barys Astana Barys Astana 24 13 9 2 2 0 0 0 9 66 57 43
16. Jokerit Jokerit 24 9 4 11 2 2 3 4 5 62 57 43
17. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 12 9 5 0 2 1 2 12 76 64 42
18. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 12 11 3 2 0 1 0 7 69 62 42
19. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 28 11 11 6 2 0 0 4 2 76 74 41
20. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 13 13 2 0 0 0 2 0 57 57 41
21. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 26 10 9 7 1 3 1 2 -7 63 70 39
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 27 9 12 6 1 1 4 0 2 61 59 38
23. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 25 8 11 6 1 0 5 0 -2 56 58 36
24. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 9 11 6 1 2 1 2 -6 53 59 36
25. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 23 8 8 7 2 1 2 2 4 58 54 35
26. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 24 6 10 8 0 1 5 2 -13 55 68 31
27. Dynamo Riga Dynamo Riga 25 8 12 5 0 0 2 3 -13 54 67 31
28. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 24 8 14 2 0 0 2 0 -6 40 46 28
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 27 4 20 3 0 0 2 1 -43 45 88 17

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 25 13 3 9 2 2 3 2 41 91 50 53
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 25 14 6 5 1 0 1 3 11 62 51 49
3. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 26 14 9 3 0 1 2 0 5 75 70 47
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 26 11 7 8 1 2 4 1 8 64 56 46
5. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 10 9 9 2 0 4 3 1 63 62 45
6. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 11 11 6 0 1 3 2 6 66 60 42
7. Jokerit Jokerit 27 10 12 5 0 3 0 2 -19 61 80 35
8. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 9 15 2 1 0 0 1 -19 58 77 30
9. HC Sochi HC Sochi 25 7 13 5 1 1 2 1 -8 53 61 29
10. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 7 14 6 2 1 1 2 -20 60 80 29
11. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 7 15 4 0 1 1 2 -34 47 81 26
12. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 7 17 2 0 0 1 1 -22 59 81 24
13. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 25 6 15 4 0 1 1 2 -22 50 72 23
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 27 3 18 6 1 1 3 1 -28 46 74 19

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 25 13 7 5 1 1 3 0 13 65 52 48
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 25 13 9 3 0 0 0 3 16 73 57 42
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 25 9 9 7 2 1 4 0 9 60 51 40
4. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 6 7 13 1 2 4 6 -9 68 77 36
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 27 10 13 4 1 2 0 1 -17 54 71 35
6. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 25 9 11 5 1 1 1 2 -3 49 52 34
7. Barys Astana Barys Astana 27 9 14 4 2 1 0 1 -27 66 93 33
8. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 24 9 12 3 0 0 1 2 -5 54 59 31
9. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 27 9 16 2 0 0 1 1 -16 64 80 30
10. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 16 2 1 0 0 1 -21 53 74 30
11. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 24 8 14 2 1 0 1 0 -13 47 60 28
12. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 24 7 12 5 0 2 1 2 -15 52 67 27
13. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 24 2 14 8 1 2 3 2 -28 30 58 18
14. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 2 19 5 1 0 3 1 -40 53 93 15
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 24 3 18 3 0 2 1 0 -46 33 79 13

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 25 13 3 9 2 2 3 2 41 91 50 53
2. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 26 14 9 3 0 1 2 0 5 75 70 47
3. Jokerit Jokerit 27 10 12 5 0 3 0 2 -19 61 80 35
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 9 15 2 1 0 0 1 -19 58 77 30
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 7 15 4 0 1 1 2 -34 47 81 26
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 7 17 2 0 0 1 1 -22 59 81 24
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 27 3 18 6 1 1 3 1 -28 46 74 19

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 25 14 6 5 1 0 1 3 11 62 51 49
2. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 26 11 7 8 1 2 4 1 8 64 56 46
3. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 10 9 9 2 0 4 3 1 63 62 45
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 11 11 6 0 1 3 2 6 66 60 42
5. HC Sochi HC Sochi 25 7 13 5 1 1 2 1 -8 53 61 29
6. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 7 14 6 2 1 1 2 -20 60 80 29
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 25 6 15 4 0 1 1 2 -22 50 72 23

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 25 13 9 3 0 0 0 3 16 73 57 42
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 25 9 9 7 2 1 4 0 9 60 51 40
3. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 27 10 13 4 1 2 0 1 -17 54 71 35
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 25 9 11 5 1 1 1 2 -3 49 52 34
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 27 9 16 2 0 0 1 1 -16 64 80 30
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 16 2 1 0 0 1 -21 53 74 30
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 2 19 5 1 0 3 1 -40 53 93 15

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 25 13 7 5 1 1 3 0 13 65 52 48
2. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 6 7 13 1 2 4 6 -9 68 77 36
3. Barys Astana Barys Astana 27 9 14 4 2 1 0 1 -27 66 93 33
4. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 24 9 12 3 0 0 1 2 -5 54 59 31
5. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 24 8 14 2 1 0 1 0 -13 47 60 28
6. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 24 7 12 5 0 2 1 2 -15 52 67 27
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 24 2 14 8 1 2 3 2 -28 30 58 18
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 24 3 18 3 0 2 1 0 -46 33 79 13
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 25 13 3 9 2 2 3 2 41 91 50 53
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 25 14 6 5 1 0 1 3 11 62 51 49
3. Avangard Omsk Avangard Omsk 25 13 7 5 1 1 3 0 13 65 52 48
4. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 26 14 9 3 0 1 2 0 5 75 70 47
5. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 26 11 7 8 1 2 4 1 8 64 56 46
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 10 9 9 2 0 4 3 1 63 62 45
7. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 25 13 9 3 0 0 0 3 16 73 57 42
8. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 11 11 6 0 1 3 2 6 66 60 42
9. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 25 9 9 7 2 1 4 0 9 60 51 40
10. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 26 6 7 13 1 2 4 6 -9 68 77 36
11. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 27 10 13 4 1 2 0 1 -17 54 71 35
12. Jokerit Jokerit 27 10 12 5 0 3 0 2 -19 61 80 35
13. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 25 9 11 5 1 1 1 2 -3 49 52 34
14. Barys Astana Barys Astana 27 9 14 4 2 1 0 1 -27 66 93 33
15. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 24 9 12 3 0 0 1 2 -5 54 59 31
16. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 27 9 16 2 0 0 1 1 -16 64 80 30
17. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 26 9 15 2 1 0 0 1 -19 58 77 30
18. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 16 2 1 0 0 1 -21 53 74 30
19. HC Sochi HC Sochi 25 7 13 5 1 1 2 1 -8 53 61 29
20. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 7 14 6 2 1 1 2 -20 60 80 29
21. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 24 8 14 2 1 0 1 0 -13 47 60 28
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 24 7 12 5 0 2 1 2 -15 52 67 27
23. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 26 7 15 4 0 1 1 2 -34 47 81 26
24. Spartak Moskva Spartak Moskva 26 7 17 2 0 0 1 1 -22 59 81 24
25. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 25 6 15 4 0 1 1 2 -22 50 72 23
26. Dynamo Riga Dynamo Riga 27 3 18 6 1 1 3 1 -28 46 74 19
27. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 24 2 14 8 1 2 3 2 -28 30 58 18
28. Lada Togliatti Lada Togliatti 26 2 19 5 1 0 3 1 -40 53 93 15
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 24 3 18 3 0 2 1 0 -46 33 79 13