Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva Dynamo Riga HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA St. Petersburg Spartak Moskva Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

Január - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19202122
23 24 25 26 27 28 29
30 31     




Dátum Čas Zápas
23.01.2017 16:00 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets
17:30 Dynamo Moskva - Traktor Chelyabinsk
17:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva
17:30 HC Sochi - SKA St. Petersburg
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Salavat Yulaev Ufa
24.01.2017 10:30 Admiral Vladivostok - KHL Medvescak Zagreb
10:30 Amur Khabarovsk - HC Slovan Bratislava
17:30 Jokerit - Barys Astana
17:30 Dynamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg
18:30 Dynamo Riga - Yugra Khanty-Mansiysk
25.01.2017 16:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moskva
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk
17:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk
17:30 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa
17:30 Spartak Moskva - SKA St. Petersburg
17:30 HC Sochi - Severstal Cherepovets
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Metallurg Magnitogorsk
26.01.2017 10:30 Amur Khabarovsk - KHL Medvescak Zagreb
12:30 HC Red Star Kunlun - HC Slovan Bratislava
17:30 Jokerit - Avtomobilist Yekaterinburg
17:30 Dynamo Minsk - Yugra Khanty-Mansiysk
18:30 Dynamo Riga - Barys Astana
27.01.2017 16:00 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA St. Petersburg
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa
17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk
17:30 HC Sochi - CSKA Moskva
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Traktor Chelyabinsk
17:30 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk
17:30 Spartak Moskva - Severstal Cherepovets
28.01.2017 08:00 Admiral Vladivostok - HC Slovan Bratislava
10:30 HC Red Star Kunlun - KHL Medvescak Zagreb
15:00 Jokerit - Yugra Khanty-Mansiysk
15:00 Dynamo Minsk - Barys Astana
16:00 Dynamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg
29.01.2017 15:00 SKA St. Petersburg - Traktor Chelyabinsk
15:00 CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk
15:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa
30.01.2017 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moskva
17:30 Jokerit - Dynamo Minsk
31.01.2017 13:00 Metallurg Novokuznetsk - Admiral Vladivostok
13:30 Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun
14:00 Avangard Omsk - Amur Khabarovsk
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
19:00 HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Dynamo Moskva
01.02.2017 14:30 Barys Astana - Jokerit
Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
19.01.2017 17:30 HC Sochi - Spartak Moskva 4:1 1:1,2:0,1:0
17:30 SKA St. Petersburg - Jokerit 3:5 2:0,1:3,0:2
17:30 Dynamo Minsk - Dynamo Riga 1:3 0:1,0:0,1:2
17:00 Severstal Cherepovets - KHL Medvescak Zagreb 0:3 0:1,0:0,0:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Slovan Bratislava 2:3 1:1,0:2,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 1:3 0:1,1:0,0:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - HC Red Star Kunlun 1:3 0:1,0:1,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 4:2 1:0,1:1,2:1
10:30 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 0:2 0:1,0:0,0:1
18.01.2017 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Lada Togliatti 4:1 0:0,1:1,3:0
17:30 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 6:5pp 2:1,2:4,1:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 3:5 1:1,1:1,1:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 2:4 1:0,0:1,1:3
17.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 2:0,1:0,1:1
17:30 Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava 0:3 0:1,0:2,0:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
16.01.2017 17:30 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 1:2 0:1,0:0,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 4:2 2:2,1:0,1:0
14:30 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
12:30 HC Red Star Kunlun - Dynamo Riga 3:4ppsn 0:3,0:0,3:0,0:0,0:1
10:30 Amur Khabarovsk - Jokerit 3:2 0:0,1:2,2:0
10:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk 3:5 1:3,1:2,1:0
15.01.2017 17:30 HC Slovan Bratislava - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2 1:0,1:0,1:2
15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 SKA St. Petersburg - Sibir Novosibirsk 6:2 1:0,2:2,3:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Spartak Moskva 3:2 1:0,2:1,0:1
14.01.2017 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Ak Bars Kazan 3:2 2:1,1:0,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:1,1:0,2:0
15:00 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 5:0 2:0,0:0,3:0
10:30 HC Red Star Kunlun - Dynamo Minsk 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
08:00 Admiral Vladivostok - Jokerit 5:4pp 2:1,2:1,0:2,1:0
08:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Riga 5:0 0:0,3:0,2:0
13.01.2017 19:00 HC Slovan Bratislava - Barys Astana 4:1 0:0,3:0,1:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Avtomobilist Yekaterinburg 0:2 0:1,0:0,0:1
17:30 SKA St. Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 9:1 4:0,2:0,3:1
17:30 CSKA Moskva - Sibir Novosibirsk 2:1 1:0,0:0,1:1
17:00 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - HC Sochi 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskva 6:3 0:2,2:1,4:0
12.01.2017 17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2:1 1:1,1:0,0:0
17:30 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:0 2:0,1:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod 1:6 1:2,0:2,0:2
12:30 HC Red Star Kunlun - Jokerit 6:3 0:1,2:1,4:1
10:30 Amur Khabarovsk - Dynamo Minsk 1:0 0:0,0:0,1:0
10:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Riga 1:3 0:1,1:1,0:1
11.01.2017 19:00 HC Slovan Bratislava - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Barys Astana 4:5 0:0,1:2,3:3
17:30 SKA St. Petersburg - Avangard Omsk 5:3 2:1,2:2,1:0
17:30 CSKA Moskva - Metallurg Novokuznetsk 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 4:3 0:1,3:1,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 3:5 1:0,1:3,1:2
10.01.2017 15:00 Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moskva 5:3 0:2,4:0,1:1
12:30 HC Red Star Kunlun - Vityaz Podolsk Chekhov 1:2 0:2,1:0,0:0
09.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovets 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 Jokerit - Lada Togliatti 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,0:1
17:30 CSKA Moskva - SKA St. Petersburg 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Riga 3:1 0:1,1:0,2:0
12:30 HC Red Star Kunlun - Dynamo Moskva 3:5 1:1,1:1,1:3
08.01.2017 17:00 HC Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok 3:2 1:0,1:2,1:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moskva 4:3 0:1,3:1,1:1
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Sochi 3:1 0:0,1:0,2:1
12:00 Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 0:1,0:0,1:2
07.01.2017 16:00 Dynamo Riga - SKA St. Petersburg 1:6 0:0,0:4,1:2
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Jokerit - Severstal Cherepovets 1:4 0:1,1:0,0:3
15:00 Dynamo Minsk - CSKA Moskva 1:3 1:0,0:2,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 0:2 0:0,0:2,0:0
14:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 4:2 2:1,1:1,1:0
12:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 2:2,1:0,0:0
11:30 Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 1:2,1:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 0:3 0:0,0:0,0:3
06.01.2017 17:00 KHL Medvescak Zagreb - Admiral Vladivostok 1:4 1:1,0:1,0:2
14:30 Barys Astana - HC Sochi 0:4 0:1,0:1,0:2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Spartak Moskva 5:2 3:1,0:0,2:1
05.01.2017 19:00 HC Slovan Bratislava - HC Red Star Kunlun 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Amur Khabarovsk 3:1 0:1,0:0,3:0
18:30 Dynamo Riga - CSKA Moskva 0:2 0:0,0:0,0:2
17:30 Jokerit - SKA St. Petersburg 3:2 1:1,1:1,1:0
17:30 Dynamo Minsk - Severstal Cherepovets 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
14:00 Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk 0:3 0:1,0:1,0:1
12:00 Avangard Omsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 0:2,2:0,1:0
11:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 2:5 1:2,1:2,0:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:0,0:1,1:1
04.01.2017 14:30 Barys Astana - Spartak Moskva 3:0 1:0,1:0,1:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi 1:5 0:2,0:3,1:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Torpedo Nizhny Novgorod 0:2 0:0,0:1,0:1
03.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - HC Red Star Kunlun 1:0 0:0,0:0,1:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Amur Khabarovsk 2:0 0:0,2:0,0:0
18:30 Dynamo Riga - Severstal Cherepovets 5:2 3:0,2:0,0:2
17:30 Dynamo Minsk - SKA St. Petersburg 5:4 1:0,4:1,0:3
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 5:3 2:2,2:1,1:0
14:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:0,1:2,0:2
12:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskva 2:3 0:0,0:2,2:1
11:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:4 0:3,2:1,1:0
29.12.2016 17:30 SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:1,0:1,1:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:5 0:0,1:2,1:3
17:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 3:2 0:2,3:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 3:5 0:2,2:1,1:2
12:30 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 1:4 1:2,0:0,0:2
28.12.2016 17:30 HC Sochi - Spartak Moskva 1:4 0:0,1:4,0:0
17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 5:3 1:1,1:1,3:1
14:30 Barys Astana - Avangard Omsk 3:1 0:1,0:0,3:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 0:1 0:0,0:0,0:1
27.12.2016 17:30 Jokerit - Dynamo Riga 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 4:3 2:1,1:1,1:1
17:00 Ak Bars Kazan - SKA St. Petersburg 4:3sn 2:2,0:1,1:0,0:0,1:0
16:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 6:4 4:1,1:0,1:3
26.12.2016 17:30 Jokerit - Dynamo Riga 3:0 2:0,1:0,0:0
17:30 CSKA Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
17:00 HC Slovan Bratislava - Spartak Moskva 5:4sn 0:0,4:0,0:4,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 0:0,2:2,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sibir Novosibirsk 3:2 0:1,2:0,1:1
10:30 Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 2:3 1:1,0:0,1:2
25.12.2016 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA St. Petersburg 0:4 0:1,0:1,0:2
14:00 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 3:4 0:3,2:0,1:1
12:00 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 5:3 4:0,0:2,1:1
12:00 Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk 3:1 0:0,2:0,1:1
24.12.2016 15:00 Spartak Moskva - Vityaz Podolsk Chekhov 5:4pp 1:3,1:0,2:1,1:0
15:00 HC Sochi - Dynamo Moskva 5:3 2:1,2:1,1:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 1:3 1:1,0:2,0:0
10:30 HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
23.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Salavat Yulaev Ufa 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:2,1:1,0:1
16:00 Lada Togliatti - SKA St. Petersburg 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
14:30 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 3:4 0:1,0:2,3:1
14:00 Avangard Omsk - Dynamo Minsk 0:1 0:1,0:0,0:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Jokerit 3:0 0:0,0:0,3:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Riga 0:6 0:1,0:5,0:0
10:45 Admiral Vladivostok - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 0:0,3:0,1:1
22.12.2016 17:46 Spartak Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,2:0,0:0
17:30 HC Sochi - Vityaz Podolsk Chekhov 2:5 0:4,1:0,1:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moskva 1:3 0:1,1:2,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
21.12.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Traktor Chelyabinsk 1:0 0:0,1:0,0:0
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Metallurg Magnitogorsk 6:3 2:0,1:2,3:1
14:00 Avangard Omsk - Dynamo Riga 9:3 3:2,3:0,3:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk 1:3 1:0,0:3,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Jokerit 3:4 1:0,2:0,0:4
10:30 Admiral Vladivostok - Barys Astana 1:4 0:1,0:1,1:2
10:30 Amur Khabarovsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:3 0:1,1:2,0:0
20.12.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Salavat Yulaev Ufa 4:1 1:0,1:0,2:1
17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 3:0 0:0,1:0,2:0
17:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk Chekhov 4:2 1:1,1:0,2:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi 3:1 2:0,0:0,1:1
16:00 Lada Togliatti - CSKA Moskva 4:5 2:1,0:1,2:3
19.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Traktor Chelyabinsk 2:3 1:0,0:0,1:3
14:00 Avangard Omsk - Jokerit 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Riga 2:1 1:0,1:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Minsk 0:2 0:1,0:0,0:1
12:30 HC Red Star Kunlun - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
10:30 Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg 1:3 0:0,1:1,0:2
10:30 Amur Khabarovsk - Barys Astana 1:2 0:0,1:0,0:2
17.12.2016 10:30 HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk 7:5 3:1,2:3,2:1
15.12.2016 10:30 Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:5 0:1,0:4,2:0
13.12.2016 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 1:2 0:0,1:2,0:0
12.12.2016 12:30 HC Red Star Kunlun - Barys Astana 5:1 1:0,2:0,2:1
11.12.2016 15:00 Dynamo Minsk - KHL Medvescak Zagreb 6:2 1:1,4:1,1:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 0:1 0:1,0:0,0:0
10.12.2016 16:00 Dynamo Riga - HC Slovan Bratislava 3:2 1:0,0:0,2:2
15:30 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 6:3 0:0,2:2,4:1
15:00 Spartak Moskva - Lada Togliatti 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
15:00 HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:5 0:2,0:1,0:2
15:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk Chekhov 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan 2:0 1:0,0:0,1:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 4:2 2:1,0:1,2:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok 4:1 1:0,2:1,1:0
09.12.2016 15:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Barys Astana 2:4 0:1,1:0,1:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
08.12.2016 18:30 Dynamo Riga - KHL Medvescak Zagreb 0:4 0:1,0:1,0:2
17:30 Spartak Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:0,0:0,2:1
17:30 HC Sochi - Ak Bars Kazan 1:2 1:1,0:1,0:0
17:30 SKA St. Petersburg - Dynamo Moskva 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Jokerit - HC Slovan Bratislava 1:3 0:1,1:2,0:0
17:30 CSKA Moskva - Vityaz Podolsk Chekhov 5:2 2:0,1:1,2:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 0:0,1:1,2:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Red Star Kunlun 4:5sn 2:2,1:2,1:0,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok 5:3 1:1,1:2,3:0
07.12.2016 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 3:4 0:2,2:2,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 1:3 0:1,0:1,1:1
06.12.2016 17:30 Spartak Moskva - Ak Bars Kazan 1:0 0:0,0:0,1:0
17:30 HC Sochi - Lada Togliatti 2:1 1:0,0:0,1:1
17:30 Dynamo Minsk - HC Slovan Bratislava 4:1 0:0,1:0,3:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:0,3:0,0:2
15:00 Jokerit - KHL Medvescak Zagreb 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
05.12.2016 13:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 1:2 0:0,0:1,1:1
12:30 HC Red Star Kunlun - CSKA Moskva 0:2 0:0,0:2,0:0
10:30 Admiral Vladivostok - SKA St. Petersburg 1:4 0:1,0:1,1:2
10:30 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 4:2 1:0,0:0,3:2
04.12.2016 16:00 Dynamo Riga - Traktor Chelyabinsk 2:4 0:1,0:2,2:1
15:00 Dynamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 2:4 0:2,2:1,0:1
15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,1:0,1:2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 7:1 4:0,1:1,2:0
15:00 Jokerit - Salavat Yulaev Ufa 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Dynamo Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 2:0,2:0,0:1
03.12.2016 17:00 HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk 3:5 1:1,1:1,1:3
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi 5:1 2:0,1:1,2:0
15:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moskva 3:2 1:1,2:0,0:1
14:00 Lada Togliatti - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
10:30 HC Red Star Kunlun - Severstal Cherepovets 2:0 1:0,0:0,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 1:0,0:1,1:2
08:00 Amur Khabarovsk - SKA St. Petersburg 1:2 0:0,1:1,0:1
02.12.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Metallurg Novokuznetsk 4:5sn 1:2,1:1,2:1,0:0,0:1
18:30 Dynamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Barys Astana 4:2 1:0,0:1,3:1
17:30 Dynamo Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk 6:0 1:0,2:0,3:0
17:30 Dynamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 5:3 1:1,1:1,3:1
01.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Avangard Omsk 1:4 0:3,1:0,0:1
17:30 Jokerit - Traktor Chelyabinsk 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - HC Sochi 1:3 1:1,0:1,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 6:5pp 3:3,0:2,2:0,1:0
16:00 Lada Togliatti - Spartak Moskva 3:1 0:0,3:0,0:1
12:30 HC Red Star Kunlun - SKA St. Petersburg 3:5 1:1,1:2,1:2
10:30 Amur Khabarovsk - CSKA Moskva 1:2 1:0,0:1,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets 2:1 0:0,2:1,0:0
30.11.2016 19:30 HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2:5 0:2,1:2,1:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Metallurg Novokuznetsk 2:3 0:1,0:1,2:1
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 2:1,1:1,0:0
17:30 Dynamo Moskva - Barys Astana 3:0 0:0,0:0,3:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra Khanty-Mansiysk 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 Dynamo Riga - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:1,0:1,0:1
29.11.2016 17:30 Jokerit - Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:1,0:0,3:1
17:30 Dynamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moskva 3:4 2:1,0:0,1:3
17:00 Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod 5:0 1:0,4:0,0:0
16:00 Lada Togliatti - HC Sochi 4:2 2:0,1:2,1:0
28.11.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Sibir Novosibirsk 0:2 0:1,0:0,0:1
17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Red Star Kunlun 2:4 0:1,0:1,2:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
27.11.2016 15:00 Severstal Cherepovets - SKA St. Petersburg 3:4 1:3,1:0,1:1
12:30 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 0:0,3:2,0:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:0,1:2,0:0
12:00 Barys Astana - Amur Khabarovsk 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
26.11.2016 16:00 Dynamo Riga - Jokerit 1:2 0:0,0:1,1:1
15:00 Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava 4:2 0:1,1:0,3:1
15:00 HC Sochi - KHL Medvescak Zagreb 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Minsk 1:4 0:3,0:0,1:1
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Red Star Kunlun 4:3 0:0,2:0,2:3
12:00 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
11:30 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:6 1:1,0:2,1:3
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 3:2 0:0,3:1,0:1
25.11.2016 17:00 Severstal Cherepovets - CSKA Moskva 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Podolsk Chekhov 5:4 1:1,1:2,3:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Amur Khabarovsk 1:2 0:0,1:1,0:1
14:30 Barys Astana - Admiral Vladivostok 1:4 1:1,0:3,0:0
24.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Dynamo Minsk 1:4 0:3,0:1,1:0
17:30 Spartak Moskva - KHL Medvescak Zagreb 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Jokerit - SKA St. Petersburg 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Slovan Bratislava 1:4 0:0,0:1,1:3
14:00 Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:3,0:0,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 3:1 1:0,1:0,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 0:2 0:0,0:1,0:1
23.11.2016 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moskva 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Podolsk Chekhov 1:2 1:0,0:0,0:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,2:0,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Admiral Vladivostok 0:1 0:0,0:0,0:1
14:30 Barys Astana - HC Red Star Kunlun 4:1 2:0,0:1,2:0
22.11.2016 17:30 Dynamo Minsk - Jokerit 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
17:30 HC Sochi - HC Slovan Bratislava 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - KHL Medvescak Zagreb 5:0 1:0,1:0,3:0
14:00 Avangard Omsk - Lada Togliatti 6:3 4:1,1:1,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 1:2 0:0,0:2,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:5 2:2,0:2,2:1
21.11.2016 17:30 SKA St. Petersburg - CSKA Moskva 6:3 2:3,2:0,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 5:0 2:0,2:0,1:0
20.11.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 5:3 0:0,3:1,2:2
19.11.2016 17:30 HC Slovan Bratislava - Dynamo Minsk 1:2 1:1,0:1,0:0
17:00 KHL Medvescak Zagreb - Dynamo Riga 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Spartak Moskva - Metallurg Magnitogorsk 1:5 0:0,0:4,1:1
15:00 HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk 4:1 0:0,1:0,3:1
15:00 CSKA Moskva - Barys Astana 4:2 1:0,1:1,2:1
15:00 Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg 2:4 1:0,0:3,1:1
10:30 HC Red Star Kunlun - Sibir Novosibirsk 3:1 0:1,3:0,0:0
08:00 Admiral Vladivostok - Avangard Omsk 1:2 0:0,1:1,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 2:0 0:0,1:0,1:0
18.11.2016 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 5:2 1:1,3:0,1:1
17.11.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Jokerit 2:5 1:2,0:1,1:2
17:30 Spartak Moskva - Salavat Yulaev Ufa 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
17:30 HC Sochi - Traktor Chelyabinsk 2:1 0:0,2:1,0:0
17:30 SKA St. Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 1:0,0:2,0:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Minsk 0:3 0:2,0:0,0:1
17:30 CSKA Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 HC Slovan Bratislava - Dynamo Riga 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2:1 1:0,0:0,1:1
17:00 Severstal Cherepovets - Barys Astana 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
13:00 HC Red Star Kunlun - Metallurg Novokuznetsk 3:0 1:0,0:0,2:0
10:30 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk 0:3 0:0,0:2,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 0:2 0:0,0:1,0:1
16.11.2016 16:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:5 0:2,0:1,2:2
15.11.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Jokerit 2:1 1:0,0:1,1:0
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Dynamo Minsk 4:1 2:1,0:0,2:0
17:30 SKA St. Petersburg - Barys Astana 9:0 5:0,2:0,2:0
17:30 CSKA Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg 2:0 1:0,1:0,0:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Moskva 3:4sn 3:1,0:0,0:2,0:0,0:1
17:30 Spartak Moskva - Traktor Chelyabinsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk 0:5 0:3,0:0,0:2
17:00 Severstal Cherepovets - Yugra Khanty-Mansiysk 1:3 1:1,0:0,0:2
13:00 HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk 3:4 1:1,0:3,2:0
10:30 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Metallurg Novokuznetsk 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
14.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Ak Bars Kazan 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa 2:3 1:0,0:2,1:1
13.11.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Severstal Cherepovets 4:0 1:0,0:0,3:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA St. Petersburg 1:7 0:3,0:2,1:2
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 4:5sn 2:3,1:0,1:1,0:0,0:1
12:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 4:0 1:0,2:0,1:0
12.11.2016 16:00 Dynamo Riga - Admiral Vladivostok 3:2 2:0,1:2,0:0
15:00 Dynamo Minsk - Amur Khabarovsk 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 Jokerit - HC Red Star Kunlun 3:2 1:0,0:1,2:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 5:3 1:1,3:2,1:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:0 1:0,2:0,3:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:2 1:0,1:2,2:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Slovan Bratislava 2:1 0:0,1:0,1:1
12:00 Avangard Omsk - Spartak Moskva 3:2 1:0,1:2,1:0
11:30 Sibir Novosibirsk - HC Sochi 3:1 1:0,1:0,1:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:4 0:1,0:0,2:3
11.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - SKA St. Petersburg 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskva 3:1 1:1,0:0,2:0
17:30 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - KHL Medvescak Zagreb 3:2 0:0,1:0,2:2
10.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Amur Khabarovsk 3:2 2:1,0:0,1:1
17:30 Jokerit - Admiral Vladivostok 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 Dynamo Minsk - HC Red Star Kunlun 3:4 2:0,0:1,1:3
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lada Togliatti 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 1:0,2:1,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
14:30 Barys Astana - HC Slovan Bratislava 5:1 2:0,1:1,2:0
14:00 Avangard Omsk - HC Sochi 4:0 1:0,1:0,2:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:4 0:0,1:1,0:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moskva 0:3 0:0,0:2,0:1
09.11.2016 17:30 Dynamo Moskva - SKA St. Petersburg 2:3 1:1,1:0,0:2
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - CSKA Moskva 3:2sn 0:2,0:0,2:0,0:0,1:0
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 1:4 0:1,1:0,0:3
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - KHL Medvescak Zagreb 3:1 1:1,0:0,2:0
08.11.2016 18:30 Dynamo Riga - HC Red Star Kunlun 2:5 1:0,0:3,1:2
17:30 Jokerit - Amur Khabarovsk 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok 0:3 0:1,0:0,0:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Slovan Bratislava 1:4 1:1,0:2,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 4:2 0:0,2:2,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
14:00 Avangard Omsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 1:0,0:0,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva 0:2 0:1,0:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Sochi 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
07.11.2016 14:30 Barys Astana - KHL Medvescak Zagreb 2:0 0:0,1:0,1:0
01.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Dynamo Minsk 4:3 0:1,2:0,2:2
31.10.2016 17:00 Severstal Cherepovets - KHL Medvescak Zagreb 7:3 2:0,3:0,2:3
10:30 Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun 2:3 1:3,0:0,1:0
30.10.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Minsk 9:6 2:2,3:1,4:3
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 6:0 2:0,3:0,1:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 2:0 2:0,0:0,0:0
29.10.2016 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 1:1,0:0,1:0
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 4:1 1:0,0:1,3:0
16:00 Severstal Cherepovets - HC Slovan Bratislava 1:3 0:1,0:1,1:1
16:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 5:0 1:0,2:0,2:0
15:00 Lada Togliatti - Barys Astana 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
12:00 Spartak Moskva - HC Sochi 2:5 0:3,0:1,2:1
09:00 Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun 3:1 0:0,1:1,2:0
28.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Riga 3:2 1:0,2:1,0:1
18:30 Dynamo Moskva - Jokerit 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk 3:1 0:0,1:1,2:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 4:3 1:0,2:2,1:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:2 3:0,0:2,0:0
27.10.2016 18:30 CSKA Moskva - HC Slovan Bratislava 4:2 1:1,1:0,2:1
18:30 SKA St. Petersburg - KHL Medvescak Zagreb 6:0 1:0,2:0,3:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Minsk 6:3 2:1,0:1,4:1
18:00 Ak Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 3:0,1:0,0:1
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana 0:3 0:2,0:1,0:0
17:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 1:1,1:0,0:0
12:30 HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk 1:0 1:0,0:0,0:0
26.10.2016 18:30 HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2 0:2,0:0,1:0
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Jokerit 1:2 0:0,0:1,1:1
18:30 Dynamo Moskva - Dynamo Riga 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 3:2 2:0,0:2,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk 2:3 0:2,0:1,2:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:0,2:1,0:1
25.10.2016 18:30 SKA St. Petersburg - HC Slovan Bratislava 6:1 1:1,5:0,0:0
18:30 CSKA Moskva - KHL Medvescak Zagreb 3:1 0:0,0:0,3:1
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:5 1:2,1:3,0:0
18:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 2:1 2:0,0:1,0:0
17:00 Lada Togliatti - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3 0:2,3:0,1:1
11:30 Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 2:1 0:1,0:0,2:0
24.10.2016 18:30 Spartak Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 3:0 1:0,1:0,1:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 0:1,1:0,2:0
23.10.2016 17:00 KHL Medvescak Zagreb - Lada Togliatti 3:2 0:0,2:0,1:2
16:00 Dynamo Minsk - HC Sochi 5:2 2:0,2:0,1:2
11:30 HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk 1:5 1:2,0:2,0:1
09:00 Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk 0:1 0:1,0:0,0:0
22.10.2016 16:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:0,1:1,1:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk Chekhov 2:1 1:0,0:0,1:1
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Moskva 0:1 0:1,0:0,0:0
13:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 1:8 1:2,0:2,0:4
13:00 Avangard Omsk - SKA St. Petersburg 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 2:4 1:1,1:1,0:2
12:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moskva 2:4 1:0,1:3,0:1
21.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Lada Togliatti 3:2 0:2,2:0,1:0
18:30 Dynamo Riga - HC Sochi 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
18:30 Dynamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Spartak Moskva 3:2 1:0,1:0,1:2
14:00 HC Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk 2:3 1:1,0:1,1:1
11:30 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 1:5 1:1,0:3,0:1
11:30 Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
20.10.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:1,0:0,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moskva 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
15:30 Barys Astana - Vityaz Podolsk Chekhov 5:0 2:0,3:0,0:0
15:00 Avangard Omsk - Severstal Cherepovets 5:2 2:0,1:1,2:1
14:30 Sibir Novosibirsk - CSKA Moskva 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA St. Petersburg 0:6 0:0,0:5,0:1
19.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 3:0,0:0,1:1
18:30 Dynamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
18:30 Dynamo Minsk - Spartak Moskva 1:5 0:1,0:1,1:3
17:30 Jokerit - HC Sochi 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
14:00 HC Red Star Kunlun - Salavat Yulaev Ufa 3:2 1:0,2:2,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk 3:0 2:0,1:0,0:0
11:30 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 4:2 2:2,1:0,1:0
18.10.2016 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:6 1:2,1:1,1:3
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Vityaz Podolsk Chekhov 1:2 0:0,1:1,0:1
15:30 Barys Astana - Dynamo Moskva 1:0 1:0,0:0,0:0
14:30 Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 1:2 1:1,0:1,0:0
17.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:5 0:2,1:2,1:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Ak Bars Kazan 2:1 1:1,0:0,1:0
18:30 HC Sochi - Dynamo Minsk 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
18:30 Dynamo Riga - Spartak Moskva 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
17:30 Jokerit - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 Avangard Omsk - CSKA Moskva 2:3 1:1,1:1,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:1
16.10.2016 16:00 SKA St. Petersburg - Vityaz Podolsk Chekhov 5:1 3:0,1:1,1:0
15.10.2016 16:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Minsk 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
16:00 Ak Bars Kazan - HC Red Star Kunlun 2:0 0:0,0:0,2:0
16:00 HC Sochi - Avangard Omsk 2:1 0:0,1:0,1:1
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Novokuznetsk 6:1 2:1,4:0,0:0
16:00 CSKA Moskva - Dynamo Riga 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 Lada Togliatti - Admiral Vladivostok 2:3 1:1,1:0,0:2
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
13:30 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 1:1,1:0,1:1
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 5:2 0:1,2:0,3:1
12:00 Spartak Moskva - Sibir Novosibirsk 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
14.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - HC Slovan Bratislava 3:2 2:0,0:0,1:2
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - KHL Medvescak Zagreb 2:1 2:0,0:1,0:0
13.10.2016 18:30 Spartak Moskva - Metallurg Novokuznetsk 2:3 1:0,0:2,1:1
18:30 HC Sochi - Sibir Novosibirsk 6:2 2:0,2:1,2:1
18:30 SKA St. Petersburg - Dynamo Riga 4:1 0:0,1:0,3:1
18:30 CSKA Moskva - Dynamo Minsk 7:2 2:1,3:0,2:1
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Red Star Kunlun 4:3 1:0,3:0,0:3
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk 3:2 0:1,2:1,1:0
18:00 Severstal Cherepovets - Jokerit 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok 3:0 1:0,0:0,2:0
17:00 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 5:1 3:0,1:1,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 0:2,0:0,0:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 5:1 3:0,1:1,1:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 3:1 0:1,0:0,3:0
12.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - KHL Medvescak Zagreb 3:2 0:1,2:1,1:0
18:30 Dynamo Moskva - HC Slovan Bratislava 3:5 1:2,2:2,0:1
11.10.2016 18:30 HC Sochi - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:1,0:1,2:0
18:30 Torpedo Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk 1:3 0:0,1:1,0:2
18:30 Spartak Moskva - Avangard Omsk 2:3 0:0,0:2,2:1
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok 1:3 0:1,1:2,0:0
18:00 CSKA Moskva - Jokerit 3:6 1:0,1:3,1:3
18:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Riga 4:3 3:1,0:2,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - HC Red Star Kunlun 2:3 1:1,1:1,0:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 3:4 1:1,0:2,2:1
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,0:2,2:0
10.10.2016 18:30 SKA St. Petersburg - Dynamo Minsk 6:2 4:0,1:1,1:1
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - HC Slovan Bratislava 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
18:30 Dynamo Moskva - KHL Medvescak Zagreb 5:1 2:0,2:1,1:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 6:0 2:0,2:0,2:0
09.10.2016 16:00 CSKA Moskva - Avangard Omsk 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
16:00 Dynamo Riga - Vityaz Podolsk Chekhov 4:0 2:0,2:0,0:0
08.10.2016 17:00 KHL Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovets 7:3 2:1,4:1,1:1
16:00 Dynamo Minsk - Dynamo Moskva 2:0 2:0,0:0,0:0
16:00 SKA St. Petersburg - Jokerit 6:0 2:0,2:0,2:0
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 2:1 1:0,1:1,0:0
12:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
10:30 HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod 2:4 0:2,2:1,0:1
09:00 Amur Khabarovsk - HC Sochi 3:2 1:1,0:0,2:1
09:00 Admiral Vladivostok - Spartak Moskva 6:3 2:0,2:1,2:2
07.10.2016 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 2:1,1:0,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan 3:6 2:1,0:2,1:3
15:30 Barys Astana - Lada Togliatti 2:4 0:1,1:3,1:0
06.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Severstal Cherepovets 3:2 1:0,0:2,2:0
18:30 SKA St. Petersburg - CSKA Moskva 2:0 1:0,0:0,1:0
18:30 Dynamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,1:0
18:30 Dynamo Minsk - Vityaz Podolsk Chekhov 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 4:3 0:2,2:0,2:1
15:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Spartak Moskva 4:2 1:0,0:2,3:0
11:30 Admiral Vladivostok - HC Sochi 1:0 1:0,0:0,0:0
11:30 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 0:1 0:0,0:1,0:0
05.10.2016 17:30 Jokerit - Dynamo Moskva 1:2 0:0,0:2,1:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:1,0:1,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 3:4 1:1,2:1,0:2
15:30 Barys Astana - Ak Bars Kazan 0:4 0:1,0:1,0:2
04.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - SKA St. Petersburg 0:6 0:1,0:2,0:3
19:00 KHL Medvescak Zagreb - CSKA Moskva 2:5 0:0,1:3,1:2
18:30 Dynamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Vityaz Podolsk Chekhov 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 3:2 0:0,1:0,2:2
13:30 HC Red Star Kunlun - HC Sochi 2:1 0:1,0:0,2:0
11:30 Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod 5:2 1:0,3:2,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - Spartak Moskva 3:1 0:0,2:1,1:0
03.10.2016 18:30 Dynamo Riga - Dynamo Moskva 2:4 0:3,1:1,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 1:4 0:1,1:1,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lada Togliatti 4:1 0:1,2:0,2:0
15:30 Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:4 1:1,2:3,2:0
02.10.2016 17:00 KHL Medvescak Zagreb - SKA St. Petersburg 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
17:00 HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 4:3 0:1,3:1,1:1
01.10.2016 16:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 2:1 0:0,1:0,1:1
16:00 Spartak Moskva - HC Red Star Kunlun 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk 3:1 1:0,1:0,1:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 1:2 0:0,1:1,0:1
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 5:4sn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
30.09.2016 19:30 KHL Medvescak Zagreb - HC Slovan Bratislava 6:0 2:0,4:0,0:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Minsk 2:4 1:2,1:2,0:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk Chekhov 3:1 1:0,1:1,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Riga 2:1 0:1,2:0,0:0
17:00 Lada Togliatti - Jokerit 5:2 0:1,2:0,3:1
29.09.2016 18:30 Spartak Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg 3:0 1:0,1:0,1:0
18:30 HC Sochi - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 0:1,0:0,2:0
18:30 SKA St. Petersburg - HC Red Star Kunlun 3:0 1:0,1:0,1:0
18:30 CSKA Moskva - Amur Khabarovsk 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
18:00 Severstal Cherepovets - Admiral Vladivostok 2:1 1:0,1:1,0:0
15:00 Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa 2:5 1:2,1:2,0:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:2,0:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 1:2 0:1,0:0,1:1
28.09.2016 18:30 Dynamo Moskva - Vityaz Podolsk Chekhov 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Riga 3:1 2:0,1:1,0:0
18:00 Ak Bars Kazan - Jokerit 4:2 1:0,1:1,2:1
17:00 Lada Togliatti - Dynamo Minsk 2:3 1:0,0:1,1:2
27.09.2016 18:30 Spartak Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 1:1,1:1,0:1
18:30 HC Sochi - Barys Astana 3:6 2:2,0:2,1:2
18:30 SKA St. Petersburg - Admiral Vladivostok 3:2sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
18:30 CSKA Moskva - HC Red Star Kunlun 3:0 1:0,0:0,2:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 1:1,0:0,1:0
18:00 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:2,0:0,0:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:0,0:1,0:2
26.09.2016 18:30 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 4:3pp 1:0,0:3,2:0,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Minsk 3:5 2:1,1:0,0:4
15:00 Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:1,0:1,0:1
25.09.2016 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Jokerit 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
16:00 Spartak Moskva - Barys Astana 5:4 1:3,1:0,3:1
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Yugra Khanty-Mansiysk 3:1 1:0,2:1,0:0
16:00 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
16:00 CSKA Moskva - Admiral Vladivostok 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Severstal Cherepovets - HC Red Star Kunlun 2:0 1:0,1:0,0:0
16:00 SKA St. Petersburg - Amur Khabarovsk 4:1 1:0,2:0,1:1
15:00 Lada Togliatti - Dynamo Riga 4:0 2:0,1:0,1:0
13:30 Salavat Yulaev Ufa - KHL Medvescak Zagreb 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:1
24.09.2016 16:00 Dynamo Moskva - Dynamo Minsk 0:3 0:1,0:0,0:2
13:30 Traktor Chelyabinsk - HC Slovan Bratislava 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Avangard Omsk - Metallurg Novokuznetsk 4:2 2:0,2:2,0:0
23.09.2016 18:30 HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 2:0,0:2,0:1
18:30 SKA St. Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk 9:4 4:1,3:0,2:3
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Sibir Novosibirsk 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
17:30 Jokerit - CSKA Moskva 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - KHL Medvescak Zagreb 6:1 1:1,4:0,1:0
22.09.2016 18:30 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 0:1 0:1,0:0,0:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Slovan Bratislava 6:3 1:1,3:1,2:1
13:30 HC Red Star Kunlun - Ak Bars Kazan 2:3 1:2,1:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 1:0,2:0,1:1
11:30 Admiral Vladivostok - Lada Togliatti 5:2 5:0,0:2,0:0
21.09.2016 18:30 Dynamo Riga - Avangard Omsk 1:2 0:0,1:2,0:0
18:30 Dynamo Minsk - Sibir Novosibirsk 5:4pp 1:3,3:1,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Metallurg Novokuznetsk 5:1 4:0,1:0,0:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets 2:4 2:1,0:3,0:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - KHL Medvescak Zagreb 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - SKA St. Petersburg 2:4 1:0,1:2,0:2
20.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 3:0 2:0,1:0,0:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskva 6:3 0:0,4:2,2:1
16:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi 1:3 1:0,0:3,0:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Slovan Bratislava 4:2 1:2,1:0,2:0
15:30 Barys Astana - CSKA Moskva 4:0 1:0,1:0,2:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 1:0,0:1,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - Lada Togliatti 1:0 0:0,0:0,1:0
11:30 Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
19.09.2016 18:30 Dynamo Minsk - Avangard Omsk 1:2 0:1,1:0,0:1
18:30 Dynamo Riga - Metallurg Novokuznetsk 5:1 1:0,3:1,1:0
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 0:4 0:1,0:1,0:2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - SKA St. Petersburg 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
18.09.2016 16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 0:3 0:0,0:2,0:1
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - CSKA Moskva 0:2 0:1,0:1,0:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Lada Togliatti 4:2 0:1,2:0,2:1
13:00 Barys Astana - Severstal Cherepovets 2:1 1:0,1:0,0:1
09:00 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 3:2 0:1,2:1,1:0
17.09.2016 17:00 HC Slovan Bratislava - KHL Medvescak Zagreb 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:0
16:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Vityaz Podolsk Chekhov - HC Sochi 4:3 4:0,0:2,0:1
16:00 Dynamo Riga - Sibir Novosibirsk 3:4 3:2,0:1,0:1
16:00 Dynamo Minsk - Metallurg Novokuznetsk 4:2 1:1,0:0,3:1
15:00 Jokerit - Avangard Omsk 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
13:30 Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa 4:2 1:1,3:0,0:1
16.09.2016 18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Severstal Cherepovets 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moskva 2:4 0:2,2:1,0:1
15:30 Barys Astana - SKA St. Petersburg 3:5 3:2,0:0,0:3
15.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Spartak Moskva 5:2 1:1,3:1,1:0
18:30 Dynamo Moskva - HC Sochi 1:2 0:0,1:0,0:2
18:30 Dynamo Minsk - Dynamo Riga 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
18:30 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 5:3 1:2,3:1,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun 3:1 0:1,2:0,1:0
14.09.2016 18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,0:0,2:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok 4:2 1:0,3:0,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Novokuznetsk 1:0 0:0,1:0,0:0
13.09.2016 18:30 SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovets 4:0 2:0,1:0,1:0
18:30 Dynamo Riga - Jokerit 1:3 0:0,1:0,0:3
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Minsk 5:4 0:1,1:2,4:1
15:00 Avangard Omsk - KHL Medvescak Zagreb 4:1 1:1,1:0,2:0
14:30 Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
12.09.2016 18:30 HC Sochi - HC Red Star Kunlun 3:1 1:1,2:0,0:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Admiral Vladivostok 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - Vityaz Podolsk Chekhov 3:0 1:0,2:0,0:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Minsk 2:3 0:0,1:1,1:2
16:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 0:2 0:1,0:0,0:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
11.09.2016 16:00 CSKA Moskva - Severstal Cherepovets 5:2 2:2,3:0,0:0
13:30 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Riga 3:0 0:0,1:0,2:0
13:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 3:4 2:1,0:3,1:0
13:00 Avangard Omsk - HC Slovan Bratislava 3:4 0:2,1:1,2:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk 7:1 2:0,2:1,3:0
12:00 Metallurg Novokuznetsk - KHL Medvescak Zagreb 3:5 1:2,1:0,1:3
10.09.2016 16:30 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Red Star Kunlun 3:1 1:0,2:0,0:1
16:00 Spartak Moskva - Amur Khabarovsk 1:0 1:0,0:0,0:0
16:00 HC Sochi - Admiral Vladivostok 6:5 2:1,3:2,1:2
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 1:3 1:2,0:1,0:0
16:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Jokerit 3:1 0:0,1:0,2:1
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Minsk 1:2 0:0,0:1,1:1
09.09.2016 18:30 CSKA Moskva - SKA St. Petersburg 2:1 1:0,1:1,0:0
15:30 Barys Astana - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2 1:1,2:1,0:0
14:30 Sibir Novosibirsk - KHL Medvescak Zagreb 3:0 0:0,2:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Slovan Bratislava 2:1 1:0,1:0,0:1
08.09.2016 18:30 Spartak Moskva - Admiral Vladivostok 1:2 0:0,1:2,0:0
18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Podolsk Chekhov 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
18:30 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 4:1 1:0,0:1,3:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Jokerit 2:3 0:0,1:1,1:2
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Riga 2:1 1:0,0:1,1:0
06.09.2016 18:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moskva 1:3 0:0,1:2,0:1
18:30 Spartak Moskva - Dynamo Minsk 4:2 1:1,0:0,3:1
18:30 HC Sochi - Amur Khabarovsk 7:2 1:0,4:1,2:1
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Severstal Cherepovets 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - KHL Medvescak Zagreb 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
17:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Jokerit 1:2 0:1,1:0,0:1
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Riga 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
05.09.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 3:1 2:1,0:0,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,2:0,0:2
13:30 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 6:3 3:1,2:2,1:0
04.09.2016 16:30 SKA St. Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:1 0:0,3:0,2:1
16:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 2:1 2:0,0:1,0:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 Dynamo Moskva - Avangard Omsk 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
16:00 CSKA Moskva - Lada Togliatti 6:1 3:0,1:1,2:0
14:30 HC Slovan Bratislava - Spartak Moskva 1:2 0:0,1:2,0:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 4:1 1:0,2:1,1:0
03.09.2016 16:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
02.09.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Spartak Moskva 0:1 0:0,0:0,0:1
18:30 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 4:1 3:0,1:1,0:0
18:30 SKA St. Petersburg - Lada Togliatti 5:1 2:1,1:0,2:0
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Avangard Omsk 2:3 0:1,1:1,1:1
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 1:0 1:0,0:0,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa 4:3sn 2:1,1:2,0:0,0:0,1:0
01.09.2016 18:30 CSKA Moskva - Ak Bars Kazan 4:2 1:1,0:1,3:0
18:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:0,0:0,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk 2:1 0:1,1:0,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun 1:2 0:1,0:0,1:1
31.08.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - HC Sochi 3:1 2:0,0:0,1:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Torpedo Nizhny Novgorod 1:6 0:2,1:2,0:2
18:30 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 5:0 1:0,3:0,1:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 3:1 1:1,2:0,0:0
30.08.2016 18:30 SKA St. Petersburg - Ak Bars Kazan 5:6sn 1:4,2:1,2:0,0:0,0:1
18:30 CSKA Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 0:0,3:0,1:1
18:00 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 3:4sn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Salavat Yulaev Ufa 2:3 0:0,2:1,0:2
29.08.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Torpedo Nizhny Novgorod 7:4 0:1,1:2,6:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - HC Sochi 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 2:3 1:1,0:2,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 2:0 0:0,0:0,2:0
11:30 Amur Khabarovsk - Vityaz Podolsk Chekhov 1:3 1:1,0:1,0:1
28.08.2016 15:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:1,2:0,1:0
27.08.2016 16:00 Spartak Moskva - Dynamo Riga 4:3 0:2,2:1,2:0
16:00 SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 4:2 0:1,1:1,3:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit 3:1 0:0,2:1,1:0
16:00 CSKA Moskva - Salavat Yulaev Ufa 3:1 1:1,2:0,0:0
16:00 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 2:7 1:1,0:1,1:5
13:00 Avangard Omsk - Barys Astana 3:1 0:0,2:0,1:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:0 1:0,1:0,0:0
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:5 0:2,1:3,1:0
11:30 Admiral Vladivostok - Vityaz Podolsk Chekhov 5:4 3:1,1:0,1:3
26.08.2016 18:00 Ak Bars Kazan - KHL Medvescak Zagreb 1:3 0:1,0:2,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - Dynamo Moskva 2:3 0:1,0:1,2:1
10:30 Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl 3:4sn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
25.08.2016 18:30 CSKA Moskva - Traktor Chelyabinsk 3:0 0:0,2:0,1:0
18:30 HC Sochi - Jokerit 3:2 2:1,0:1,1:0
18:30 SKA St. Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 7:1 2:0,3:0,2:1
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Riga 2:0 0:0,1:0,1:0
18:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - HC Slovan Bratislava 5:2 2:0,0:0,3:2
15:00 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 1:0,1:0,1:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 5:1 1:0,1:1,3:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:7 0:0,0:5,1:2
24.08.2016 11:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskva 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:0,0:1,0:0
23.08.2016 18:30 Spartak Moskva - Jokerit 1:2 0:0,1:0,0:2
18:30 HC Sochi - Dynamo Riga 3:1 3:0,0:1,0:0
18:00 Ak Bars Kazan - HC Slovan Bratislava 2:1 0:0,2:1,0:0
17:00 Lada Togliatti - KHL Medvescak Zagreb 2:3 1:1,1:0,0:2
16:00 Traktor Chelyabinsk - SKA St. Petersburg 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 3:2 1:0,1:1,1:1
15:00 Avangard Omsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:0 0:0,1:0,0:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:5 1:2,0:2,2:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 4:2 2:0,0:2,2:0
22.08.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 2:1,1:1,0:0