Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov

Apríl - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930



Lokomotiv Yaroslavl VS Ak Bars Kazan


Lokomotiv Yaroslavl

Lokomotiv Yaroslavl

2:1
(1:1,1:0,0:0)
17:30, KONIEC
12.01.2017
Ak Bars Kazan

Ak Bars Kazan

štatistiky a výsledky prinášame v spolupráci s webom HokejLive.net

Hranica u/o: U/O typ:

Lokomotiv Yaroslavl (T1) VS Ak Bars Kazan (T2)

Lokomotiv Yaroslavl

Ak Bars Kazan

Zaujímavé

Lokomotiv Yaroslavl

  • Lokomotiv Yaroslavl vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 60 vyhral 32 zápasov).
  • Až 43 zápasov tímu Lokomotiv Yaroslavl skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 72%.
  • Lokomotiv Yaroslavl už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Lokomotiv Yaroslavl ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Ak Bars Kazan

  • 45 z celkového počtu 60 zápasov tímu Ak Bars Kazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
  • Ak Bars Kazan už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 34 z 39 vzájomných zápasov, čo je 87%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2016/2017
12.01.2017 17:30 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:1 1:1,1:0,0:0
12.09.2016 16:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 0:2 0:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.01.2016 17:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
29.08.2015 16:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 3:1 0:0,1:1,2:0
Rusko / KHL / 2014/2015
15.09.2014 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2013/2014
17.01.2014 16:30 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.09.2013 15:30 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 2:0 0:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2012/2013
28.11.2012 16:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:3 1:0,1:1,0:2
31.10.2012 16:30 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 1:2 0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2010/2011
30.01.2011 15:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 2:3 0:2,2:0,0:1
03.11.2010 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 1:3 1:0,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2009/2010
07.03.2010 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 4:1 1:0,1:0,2:1
10.09.2009 17:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
Rusko / KHL - Playoffs / 2009
12.04.2009 15:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 1:0 0:0,0:0,1:0
10.04.2009 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
08.04.2009 17:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 2:3 1:0,0:1,1:2
06.04.2009 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan over 2:5 1:2,1:3,0:0
05.04.2009 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 3:0 1:0,2:0,0:0
03.04.2009 17:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl over 4:3pp 1:3,0:0,2:0,1:0
02.04.2009 17:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 0:3 0:0,0:3,0:0
Rusko / KHL / 2008/2009
29.11.2008 11:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 0:1 0:0,0:1,0:0
15.11.2008 11:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
Rusko / Superleague / 2007/2008
13.02.2008 17:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 3:0 0:0,0:0,3:0
19.11.2007 17:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl over 5:3 3:0,1:2,1:1
30.09.2007 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan over 4:3 1:1,2:0,1:2
Rusko / Superleague / 2006/2007
28.01.2007 15:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 1:4 0:0,1:1,0:3
07.01.2007 15:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 4:0 1:0,2:0,1:1
21.10.2006 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 1:1 0:1,1:0,0:0
Rusko / Superleague - Playoffs / 2006
05.04.2006 16:30 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan over 2:5 0:0,2:3,0:2
03.04.2006 16:30 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 4:1 1:0,1:1,2:0
01.04.2006 15:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl over 5:1 0:0,2:0,3:1
Rusko / Superleague / 2005/2006
04.03.2006 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 1:1 0:0,0:1,1:0
23.10.2005 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:2 -:-,-:-,-:-
17.10.2005 16:30 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 3:2 -:-,-:-,-:-
Rusko / Superleague - Playoffs / 2005
22.03.2005 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:1 -:-,-:-,-:-
21.03.2005 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 0:1pp -:-,-:-,-:-,0:1
19.03.2005 15:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl over 3:4 -:-,-:-,-:-
18.03.2005 16:30 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 1:2 -:-,-:-,-:-
Rusko / Superleague / 2004/2005
18.02.2005 16:30 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 3:1 -:-,-:-,-:-
14.01.2005 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
17.11.2004 15:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 2:1 -:-,-:-,-:-
29.09.2004 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 0:3 -:-,-:-,-:-

Lokomotiv Yaroslavl

15 - 8 - 16

Ak Bars Kazan

Lokomotiv Yaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.2017 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Amur Khabarovsk over 3:5 0:1,2:1,1:3
16.02.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl HC Red Star Kunlun over 4:2 2:1,2:0,0:1
13.02.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Admiral Vladivostok over 6:1 1:0,2:0,3:1
02.02.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb Lokomotiv Yaroslavl over 4:7 0:4,2:2,2:1
31.01.2017 19:30 HC Slovan Bratislava Lokomotiv Yaroslavl under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
27.01.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Salavat Yulaev Ufa over 5:3 1:1,2:1,2:1
25.01.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Traktor Chelyabinsk under 1:3 0:3,1:0,0:0
23.01.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk under 1:4 0:0,1:3,0:1
19.01.2017 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod Lokomotiv Yaroslavl under 1:3 0:1,1:0,0:2
16.01.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Lada Togliatti over 4:2 2:2,1:0,1:0
14.01.2017 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Neftekhimik Nizhnekamsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
12.01.2017 17:30 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:1 1:1,1:0,0:0
09.01.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Dynamo Riga under 3:1 0:1,1:0,2:0
07.01.2017 12:00 Avangard Omsk Lokomotiv Yaroslavl under 3:2 2:2,1:0,0:0
05.01.2017 11:00 Metallurg Novokuznetsk Lokomotiv Yaroslavl under 1:2 0:0,0:1,1:1
03.01.2017 11:30 Sibir Novosibirsk Lokomotiv Yaroslavl under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
29.12.2016 17:30 SKA St. Petersburg Lokomotiv Yaroslavl under 1:2 0:1,0:1,1:0
26.12.2016 17:30 CSKA Moskva Lokomotiv Yaroslavl under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
24.12.2016 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod Lokomotiv Yaroslavl under 1:3 1:1,0:2,0:0
22.12.2016 17:46 Spartak Moskva Lokomotiv Yaroslavl under 2:1 0:1,2:0,0:0
20.12.2016 17:00 Lokomotiv Yaroslavl HC Sochi under 3:1 2:0,0:0,1:1
10.12.2016 15:30 Dynamo Moskva Lokomotiv Yaroslavl over 6:3 0:0,2:2,4:1
08.12.2016 17:00 Severstal Cherepovets Lokomotiv Yaroslavl under 3:2 0:0,1:1,2:1
04.12.2016 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Barys Astana over 7:1 4:0,1:1,2:0
02.12.2016 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Avtomobilist Yekaterinburg over 5:3 1:1,1:1,3:1
30.11.2016 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.11.2016 12:30 Salavat Yulaev Ufa Lokomotiv Yaroslavl under 1:2 0:0,1:2,0:0
25.11.2016 15:00 Traktor Chelyabinsk Lokomotiv Yaroslavl under 3:1 1:0,1:0,1:1
23.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Lokomotiv Yaroslavl under 2:1 0:1,2:0,0:0
20.11.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Lokomotiv Yaroslavl under 2:1 0:1,1:0,1:0
17.11.2016 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Dynamo Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
13.11.2016 15:00 Lokomotiv Yaroslavl SKA St. Petersburg over 1:7 0:3,0:2,1:2
11.11.2016 17:30 Lokomotiv Yaroslavl CSKA Moskva under 3:1 1:1,0:0,2:0
09.11.2016 17:30 Lokomotiv Yaroslavl Severstal Cherepovets under 1:4 0:1,1:0,0:3
29.10.2016 16:00 Lokomotiv Yaroslavl Jokerit under 4:1 1:0,0:1,3:0
27.10.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Dynamo Minsk over 6:3 2:1,0:1,4:1
24.10.2016 13:30 HC Red Star Kunlun Lokomotiv Yaroslavl under 3:1 0:1,1:0,2:0
22.10.2016 13:00 Barys Astana Lokomotiv Yaroslavl over 1:8 1:2,0:2,0:4
20.10.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Lokomotiv Yaroslavl under 0:1 0:1,0:0,0:0
18.10.2016 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg Lokomotiv Yaroslavl over 3:6 1:2,1:1,1:3
14.10.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl KHL Medvescak Zagreb under 2:1 2:0,0:1,0:0
10.10.2016 18:30 Lokomotiv Yaroslavl HC Slovan Bratislava under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
06.10.2016 18:30 Dynamo Riga Lokomotiv Yaroslavl under 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,1:0
04.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Lokomotiv Yaroslavl under 2:0 1:0,0:0,1:0
02.10.2016 15:00 Jokerit Lokomotiv Yaroslavl over 4:3 0:1,3:1,1:1
30.09.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Vityaz Podolsk Chekhov under 3:1 1:0,1:1,1:0
26.09.2016 18:30 Dynamo Moskva Lokomotiv Yaroslavl over 4:3pp 1:0,0:3,2:0,1:0
23.09.2016 18:30 HC Sochi Lokomotiv Yaroslavl under 2:3 2:0,0:2,0:1
20.09.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Spartak Moskva over 6:3 0:0,4:2,2:1
18.09.2016 16:30 Lokomotiv Yaroslavl Torpedo Nizhny Novgorod under 0:3 0:0,0:2,0:1
16.09.2016 18:30 Lokomotiv Yaroslavl Torpedo Nizhny Novgorod under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
14.09.2016 18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk Lokomotiv Yaroslavl under 2:1 0:1,0:0,2:0
12.09.2016 16:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.09.2016 17:00 Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
05.09.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Sibir Novosibirsk under 3:1 2:1,0:0,1:0
02.09.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Novokuznetsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
31.08.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Avangard Omsk under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
29.08.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl Dynamo Moskva under 2:3 1:1,0:2,1:0
26.08.2016 10:30 Admiral Vladivostok Lokomotiv Yaroslavl over 3:4sn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
24.08.2016 11:30 Amur Khabarovsk Lokomotiv Yaroslavl under 0:1 0:0,0:1,0:0

Ak Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.2017 15:00 Dynamo Minsk Ak Bars Kazan over 3:4 0:1,1:0,2:3
16.02.2017 17:30 Jokerit Ak Bars Kazan over 4:5 2:1,1:1,1:3
14.02.2017 15:00 Salavat Yulaev Ufa Ak Bars Kazan under 3:1 3:1,0:0,0:0
02.02.2017 16:00 Lada Togliatti Ak Bars Kazan under 4:0 3:0,0:0,1:0
31.01.2017 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Ak Bars Kazan over 8:2 1:1,6:1,1:0
27.01.2017 17:00 Ak Bars Kazan Metallurg Novokuznetsk over 6:1 1:0,3:0,2:1
25.01.2017 17:00 Ak Bars Kazan Sibir Novosibirsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
18.01.2017 17:30 Ak Bars Kazan Salavat Yulaev Ufa over 6:5pp 2:1,2:4,1:0,1:0
16.01.2017 17:30 Dynamo Moskva Ak Bars Kazan under 1:2 0:1,0:0,1:1
14.01.2017 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Ak Bars Kazan under 3:2 2:1,1:0,0:1
12.01.2017 17:30 Lokomotiv Yaroslavl Ak Bars Kazan under 2:1 1:1,1:0,0:0
07.01.2017 15:00 Ak Bars Kazan Metallurg Magnitogorsk under 0:2 0:0,0:2,0:0
05.01.2017 15:00 Ak Bars Kazan Salavat Yulaev Ufa under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
03.01.2017 15:00 Ak Bars Kazan Traktor Chelyabinsk over 5:3 2:2,2:1,1:0
29.12.2016 17:00 Ak Bars Kazan Severstal Cherepovets under 3:2 0:2,3:0,0:0
27.12.2016 17:00 Ak Bars Kazan SKA St. Petersburg over 4:3sn 2:2,0:1,1:0,0:0,1:0
13.12.2016 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Ak Bars Kazan under 1:2 0:0,1:2,0:0
10.12.2016 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod Ak Bars Kazan under 2:0 1:0,0:0,1:0
08.12.2016 17:30 HC Sochi Ak Bars Kazan under 1:2 1:1,0:1,0:0
06.12.2016 17:30 Spartak Moskva Ak Bars Kazan under 1:0 0:0,0:0,1:0
03.12.2016 15:00 Ak Bars Kazan Spartak Moskva under 3:2 1:1,2:0,0:1
01.12.2016 17:00 Ak Bars Kazan HC Sochi under 1:3 1:1,0:1,0:1
29.11.2016 17:00 Ak Bars Kazan Torpedo Nizhny Novgorod under 5:0 1:0,4:0,0:0
26.11.2016 12:00 Avangard Omsk Ak Bars Kazan under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
24.11.2016 13:00 Metallurg Novokuznetsk Ak Bars Kazan under 0:2 0:0,0:1,0:1
22.11.2016 13:30 Sibir Novosibirsk Ak Bars Kazan under 1:2 0:0,0:2,1:0
20.11.2016 15:00 Ak Bars Kazan Lada Togliatti over 5:3 0:0,3:1,2:2
14.11.2016 18:30 Dynamo Riga Ak Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
12.11.2016 12:30 Salavat Yulaev Ufa Ak Bars Kazan over 4:2 1:0,1:2,2:0
10.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Ak Bars Kazan under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
08.11.2016 15:00 Traktor Chelyabinsk Ak Bars Kazan under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
29.10.2016 16:00 Ak Bars Kazan Avtomobilist Yekaterinburg under 5:0 1:0,2:0,2:0
27.10.2016 18:00 Ak Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 3:0,1:0,0:1
25.10.2016 18:00 Ak Bars Kazan Barys Astana under 2:1 2:0,0:1,0:0
22.10.2016 16:00 Ak Bars Kazan Neftekhimik Nizhnekamsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
19.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava Ak Bars Kazan under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
17.10.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb Ak Bars Kazan under 2:1 1:1,0:0,1:0
15.10.2016 16:00 Ak Bars Kazan HC Red Star Kunlun under 2:0 0:0,0:0,2:0
13.10.2016 18:00 Ak Bars Kazan Admiral Vladivostok under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.10.2016 18:00 Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
07.10.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ak Bars Kazan over 3:6 2:1,0:2,1:3
05.10.2016 15:30 Barys Astana Ak Bars Kazan under 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.2016 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg Ak Bars Kazan under 1:4 0:1,1:1,0:2
30.09.2016 18:00 Ak Bars Kazan Dynamo Riga under 2:1 0:1,2:0,0:0
28.09.2016 18:00 Ak Bars Kazan Jokerit over 4:2 1:0,1:1,2:1
26.09.2016 18:00 Ak Bars Kazan Dynamo Minsk over 3:5 2:1,1:0,0:4
22.09.2016 13:30 HC Red Star Kunlun Ak Bars Kazan under 2:3 1:2,1:0,0:1
20.09.2016 11:30 Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan over 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
18.09.2016 09:00 Amur Khabarovsk Ak Bars Kazan under 3:2 0:1,2:1,1:0
15.09.2016 18:30 Ak Bars Kazan Avangard Omsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
12.09.2016 16:00 Ak Bars Kazan Lokomotiv Yaroslavl under 0:2 0:1,0:0,0:1
10.09.2016 16:00 Ak Bars Kazan Vityaz Podolsk Chekhov under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
08.09.2016 18:30 Ak Bars Kazan Dynamo Moskva under 4:1 1:0,0:1,3:0
06.09.2016 18:30 Ak Bars Kazan CSKA Moskva under 1:3 0:0,1:2,0:1
03.09.2016 16:00 Severstal Cherepovets Ak Bars Kazan under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
01.09.2016 18:30 CSKA Moskva Ak Bars Kazan over 4:2 1:1,0:1,3:0
30.08.2016 18:30 SKA St. Petersburg Ak Bars Kazan over 5:6sn 1:4,2:1,2:0,0:0,0:1
26.08.2016 18:00 Ak Bars Kazan KHL Medvescak Zagreb under 1:3 0:1,0:2,1:0
25.08.2016 18:00 Ak Bars Kazan Neftekhimik Nizhnekamsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
23.08.2016 18:00 Ak Bars Kazan HC Slovan Bratislava under 2:1 0:0,2:1,0:0

Lokomotiv Yaroslavl


nenájdený žiadny zápas

Ak Bars Kazan


nenájdený žiadny zápas

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 60 39 8 13 2 2 5 4 135 249 114 137
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 60 41 8 11 2 1 1 7 73 183 110 137
3. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 60 29 16 15 5 0 5 5 53 164 111 112
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 60 32 18 10 1 3 3 3 33 163 130 110
5. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 60 27 19 14 3 2 7 2 21 171 150 105
6. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 60 27 18 15 3 4 5 3 21 145 124 104
7. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 60 26 21 13 3 1 4 5 4 162 158 97
8. Jokerit Jokerit 60 23 19 18 3 6 3 6 -16 149 165 93
9. HC Sochi HC Sochi 60 24 27 9 2 1 5 1 -6 139 145 88
10. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 60 22 26 12 4 2 3 3 -22 144 166 85
11. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 60 18 27 15 3 6 2 4 -30 133 163 74
12. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 60 19 33 8 2 2 2 2 -48 138 186 69
13. Spartak Moskva Spartak Moskva 60 17 33 10 2 3 2 3 -43 125 168 66
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 60 11 34 15 3 1 7 4 -42 116 158 58

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 60 36 13 11 1 2 4 4 62 197 135 124
2. Avangard Omsk Avangard Omsk 60 30 19 11 3 2 5 1 29 156 127 109
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 60 29 18 13 3 2 6 2 28 155 127 109
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 60 27 20 13 2 3 1 7 10 130 120 97
5. Barys Astana Barys Astana 60 25 26 9 6 2 0 1 -16 151 167 90
6. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 60 21 20 19 2 3 4 10 -5 169 174 88
7. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 60 24 25 11 2 1 1 7 -6 147 153 86
8. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 60 20 25 15 2 5 6 2 -5 133 138 83
9. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 60 24 29 7 2 0 2 3 -5 139 144 83
10. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 60 20 28 12 1 1 7 3 -12 143 155 80
11. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 60 19 25 16 1 5 5 5 -26 139 165 79
12. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 60 20 29 11 1 2 4 4 -20 110 130 76
13. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 60 18 34 8 2 1 2 3 -36 112 148 66
14. Lada Togliatti Lada Togliatti 60 16 32 12 1 3 4 4 -34 146 180 65
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 60 8 42 10 1 2 5 2 -97 97 194 40

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 60 39 8 13 2 2 5 4 135 249 114 137
2. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 60 27 19 14 3 2 7 2 21 171 150 105
3. Jokerit Jokerit 60 23 19 18 3 6 3 6 -16 149 165 93
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 60 22 26 12 4 2 3 3 -22 144 166 85
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 60 19 33 8 2 2 2 2 -48 138 186 69
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 60 17 33 10 2 3 2 3 -43 125 168 66
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 60 11 34 15 3 1 7 4 -42 116 158 58

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 60 41 8 11 2 1 1 7 73 183 110 137
2. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 60 29 16 15 5 0 5 5 53 164 111 112
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 60 32 18 10 1 3 3 3 33 163 130 110
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 60 27 18 15 3 4 5 3 21 145 124 104
5. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 60 26 21 13 3 1 4 5 4 162 158 97
6. HC Sochi HC Sochi 60 24 27 9 2 1 5 1 -6 139 145 88
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 60 18 27 15 3 6 2 4 -30 133 163 74

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 60 36 13 11 1 2 4 4 62 197 135 124
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 60 29 18 13 3 2 6 2 28 155 127 109
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 60 27 20 13 2 3 1 7 10 130 120 97
4. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 60 20 28 12 1 1 7 3 -12 143 155 80
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 60 19 25 16 1 5 5 5 -26 139 165 79
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 60 18 34 8 2 1 2 3 -36 112 148 66
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 60 16 32 12 1 3 4 4 -34 146 180 65

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 60 30 19 11 3 2 5 1 29 156 127 109
2. Barys Astana Barys Astana 60 25 26 9 6 2 0 1 -16 151 167 90
3. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 60 21 20 19 2 3 4 10 -5 169 174 88
4. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 60 24 25 11 2 1 1 7 -6 147 153 86
5. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 60 20 25 15 2 5 6 2 -5 133 138 83
6. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 60 24 29 7 2 0 2 3 -5 139 144 83
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 60 20 29 11 1 2 4 4 -20 110 130 76
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 60 8 42 10 1 2 5 2 -97 97 194 40
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 60 39 8 13 2 2 5 4 135 249 114 137
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 60 41 8 11 2 1 1 7 73 183 110 137
3. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 60 36 13 11 1 2 4 4 62 197 135 124
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 60 29 16 15 5 0 5 5 53 164 111 112
5. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 60 32 18 10 1 3 3 3 33 163 130 110
6. Avangard Omsk Avangard Omsk 60 30 19 11 3 2 5 1 29 156 127 109
7. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 60 29 18 13 3 2 6 2 28 155 127 109
8. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 60 27 19 14 3 2 7 2 21 171 150 105
9. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 60 27 18 15 3 4 5 3 21 145 124 104
10. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 60 27 20 13 2 3 1 7 10 130 120 97
11. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 60 26 21 13 3 1 4 5 4 162 158 97
12. Jokerit Jokerit 60 23 19 18 3 6 3 6 -16 149 165 93
13. Barys Astana Barys Astana 60 25 26 9 6 2 0 1 -16 151 167 90
14. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 60 21 20 19 2 3 4 10 -5 169 174 88
15. HC Sochi HC Sochi 60 24 27 9 2 1 5 1 -6 139 145 88
16. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 60 24 25 11 2 1 1 7 -6 147 153 86
17. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 60 22 26 12 4 2 3 3 -22 144 166 85
18. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 60 24 29 7 2 0 2 3 -5 139 144 83
19. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 60 20 25 15 2 5 6 2 -5 133 138 83
20. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 60 20 28 12 1 1 7 3 -12 143 155 80
21. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 60 19 25 16 1 5 5 5 -26 139 165 79
22. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 60 20 29 11 1 2 4 4 -20 110 130 76
23. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 60 18 27 15 3 6 2 4 -30 133 163 74
24. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 60 19 33 8 2 2 2 2 -48 138 186 69
25. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 60 18 34 8 2 1 2 3 -36 112 148 66
26. Spartak Moskva Spartak Moskva 60 17 33 10 2 3 2 3 -43 125 168 66
27. Lada Togliatti Lada Togliatti 60 16 32 12 1 3 4 4 -34 146 180 65
28. Dynamo Riga Dynamo Riga 60 11 34 15 3 1 7 4 -42 116 158 58
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 60 8 42 10 1 2 5 2 -97 97 194 40

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 30 23 1 6 1 1 0 4 50 102 52 76
2. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 30 23 4 3 0 0 2 1 90 143 53 74
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 20 7 3 1 2 0 0 25 88 63 64
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 17 7 6 3 0 1 2 48 93 45 61
5. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 30 17 7 6 1 0 3 2 18 88 70 61
6. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 16 8 6 1 2 1 2 18 72 54 56
7. HC Sochi HC Sochi 30 16 11 3 1 0 2 0 5 74 69 54
8. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 30 11 9 10 3 1 4 2 15 86 71 50
9. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 12 9 9 2 2 3 2 -2 78 80 50
10. Jokerit Jokerit 30 10 7 13 3 3 3 4 -2 80 82 49
11. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 11 9 10 3 4 1 2 -5 73 78 47
12. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 12 14 4 2 1 1 0 -2 83 85 43
13. Dynamo Riga Dynamo Riga 30 8 13 9 2 0 4 3 -10 67 77 39
14. Spartak Moskva Spartak Moskva 30 9 14 7 2 2 1 2 -13 59 72 38

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 21 2 7 1 1 4 1 45 112 67 75
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 18 6 6 1 1 2 2 29 83 54 63
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 17 6 7 1 2 0 4 20 72 52 59
4. Avangard Omsk Avangard Omsk 30 16 10 4 1 1 1 1 18 81 63 54
5. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 15 10 5 1 0 1 3 14 81 67 52
6. Barys Astana Barys Astana 30 15 11 4 3 1 0 0 10 77 67 52
7. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 15 11 4 1 0 0 3 12 91 79 50
8. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 14 10 6 0 2 1 3 15 85 70 49
9. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 11 12 7 1 0 6 0 7 74 67 47
10. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 13 11 6 2 0 0 4 6 82 76 47
11. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 11 13 6 1 1 4 0 5 68 63 44
12. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 14 14 2 0 0 0 2 1 62 61 44
13. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 8 12 10 0 1 5 4 -11 72 83 39
14. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 16 5 1 1 2 1 -10 52 62 35
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 22 4 0 0 3 1 -45 50 95 19

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 30 23 4 3 0 0 2 1 90 143 53 74
2. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 30 11 9 10 3 1 4 2 15 86 71 50
3. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 12 9 9 2 2 3 2 -2 78 80 50
4. Jokerit Jokerit 30 10 7 13 3 3 3 4 -2 80 82 49
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 12 14 4 2 1 1 0 -2 83 85 43
6. Dynamo Riga Dynamo Riga 30 8 13 9 2 0 4 3 -10 67 77 39
7. Spartak Moskva Spartak Moskva 30 9 14 7 2 2 1 2 -13 59 72 38

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 30 23 1 6 1 1 0 4 50 102 52 76
2. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 20 7 3 1 2 0 0 25 88 63 64
3. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 17 7 6 3 0 1 2 48 93 45 61
4. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 30 17 7 6 1 0 3 2 18 88 70 61
5. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 16 8 6 1 2 1 2 18 72 54 56
6. HC Sochi HC Sochi 30 16 11 3 1 0 2 0 5 74 69 54
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 11 9 10 3 4 1 2 -5 73 78 47

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 21 2 7 1 1 4 1 45 112 67 75
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 18 6 6 1 1 2 2 29 83 54 63
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 17 6 7 1 2 0 4 20 72 52 59
4. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 14 10 6 0 2 1 3 15 85 70 49
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 11 12 7 1 0 6 0 7 74 67 47
6. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 8 12 10 0 1 5 4 -11 72 83 39
7. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 16 5 1 1 2 1 -10 52 62 35

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 30 16 10 4 1 1 1 1 18 81 63 54
2. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 15 10 5 1 0 1 3 14 81 67 52
3. Barys Astana Barys Astana 30 15 11 4 3 1 0 0 10 77 67 52
4. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 15 11 4 1 0 0 3 12 91 79 50
5. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 13 11 6 2 0 0 4 6 82 76 47
6. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 11 13 6 1 1 4 0 5 68 63 44
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 14 14 2 0 0 0 2 1 62 61 44
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 22 4 0 0 3 1 -45 50 95 19
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 30 23 1 6 1 1 0 4 50 102 52 76
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 21 2 7 1 1 4 1 45 112 67 75
3. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 30 23 4 3 0 0 2 1 90 143 53 74
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 20 7 3 1 2 0 0 25 88 63 64
5. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 18 6 6 1 1 2 2 29 83 54 63
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 17 7 6 3 0 1 2 48 93 45 61
7. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 30 17 7 6 1 0 3 2 18 88 70 61
8. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 17 6 7 1 2 0 4 20 72 52 59
9. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 16 8 6 1 2 1 2 18 72 54 56
10. Avangard Omsk Avangard Omsk 30 16 10 4 1 1 1 1 18 81 63 54
11. HC Sochi HC Sochi 30 16 11 3 1 0 2 0 5 74 69 54
12. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 15 10 5 1 0 1 3 14 81 67 52
13. Barys Astana Barys Astana 30 15 11 4 3 1 0 0 10 77 67 52
14. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 30 11 9 10 3 1 4 2 15 86 71 50
15. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 15 11 4 1 0 0 3 12 91 79 50
16. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 12 9 9 2 2 3 2 -2 78 80 50
17. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 14 10 6 0 2 1 3 15 85 70 49
18. Jokerit Jokerit 30 10 7 13 3 3 3 4 -2 80 82 49
19. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 11 12 7 1 0 6 0 7 74 67 47
20. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 13 11 6 2 0 0 4 6 82 76 47
21. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 11 9 10 3 4 1 2 -5 73 78 47
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 11 13 6 1 1 4 0 5 68 63 44
23. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 14 14 2 0 0 0 2 1 62 61 44
24. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 12 14 4 2 1 1 0 -2 83 85 43
25. Dynamo Riga Dynamo Riga 30 8 13 9 2 0 4 3 -10 67 77 39
26. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 8 12 10 0 1 5 4 -11 72 83 39
27. Spartak Moskva Spartak Moskva 30 9 14 7 2 2 1 2 -13 59 72 38
28. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 16 5 1 1 2 1 -10 52 62 35
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 22 4 0 0 3 1 -45 50 95 19

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 30 16 4 10 2 2 3 3 45 106 61 63
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 30 18 7 5 1 0 1 3 23 81 58 61
3. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 30 16 10 4 0 1 3 0 6 85 79 55
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 12 9 9 2 0 4 3 5 71 66 51
5. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 11 10 9 2 2 4 1 3 73 70 48
6. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 12 11 7 0 1 3 3 8 75 67 46
7. Jokerit Jokerit 30 13 12 5 0 3 0 2 -14 69 83 44
8. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 30 9 14 7 2 1 1 3 -14 74 88 36
9. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 10 17 3 2 0 0 1 -20 66 86 35
10. HC Sochi HC Sochi 30 8 16 6 1 1 3 1 -11 65 76 34
11. Spartak Moskva Spartak Moskva 30 8 19 3 0 1 1 1 -30 66 96 28
12. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 7 18 5 0 2 1 2 -25 60 85 27
13. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 7 19 4 0 1 1 2 -46 55 101 26
14. Dynamo Riga Dynamo Riga 30 3 21 6 1 1 3 1 -32 49 81 19

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 30 14 9 7 2 1 4 0 11 75 64 55
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 15 11 4 0 1 0 3 17 85 68 49
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 11 12 7 2 1 4 0 -1 72 73 46
4. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 11 13 6 1 4 0 1 -15 67 82 40
5. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 9 12 9 1 4 2 2 -10 65 75 39
6. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 11 14 5 0 1 1 3 -12 65 77 39
7. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 10 14 6 1 1 1 3 -10 58 68 38
8. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 6 9 15 1 3 4 7 -17 78 95 38
9. Barys Astana Barys Astana 30 10 15 5 3 1 0 1 -26 74 100 38
10. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 9 16 5 0 1 1 3 -19 69 88 33
11. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 6 15 9 1 2 4 2 -21 48 69 32
12. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 9 19 2 1 0 1 0 -19 58 77 31
13. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 18 3 1 0 0 2 -26 60 86 31
14. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 20 6 1 2 2 1 -52 47 99 21
15. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 2 22 6 1 1 3 1 -49 61 110 16

Bobrovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 30 16 4 10 2 2 3 3 45 106 61 63
2. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 30 16 10 4 0 1 3 0 6 85 79 55
3. Jokerit Jokerit 30 13 12 5 0 3 0 2 -14 69 83 44
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 10 17 3 2 0 0 1 -20 66 86 35
5. Spartak Moskva Spartak Moskva 30 8 19 3 0 1 1 1 -30 66 96 28
6. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 7 19 4 0 1 1 2 -46 55 101 26
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 30 3 21 6 1 1 3 1 -32 49 81 19

Tarasovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moskva CSKA Moskva 30 18 7 5 1 0 1 3 23 81 58 61
2. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 12 9 9 2 0 4 3 5 71 66 51
3. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 11 10 9 2 2 4 1 3 73 70 48
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 12 11 7 0 1 3 3 8 75 67 46
5. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 30 9 14 7 2 1 1 3 -14 74 88 36
6. HC Sochi HC Sochi 30 8 16 6 1 1 3 1 -11 65 76 34
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 7 18 5 0 2 1 2 -25 60 85 27

Charlamovova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 15 11 4 0 1 0 3 17 85 68 49
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 11 12 7 2 1 4 0 -1 72 73 46
3. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 11 13 6 1 4 0 1 -15 67 82 40
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 10 14 6 1 1 1 3 -10 58 68 38
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 9 16 5 0 1 1 3 -19 69 88 33
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 18 3 1 0 0 2 -26 60 86 31
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 2 22 6 1 1 3 1 -49 61 110 16

Černyševova divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Avangard Omsk 30 14 9 7 2 1 4 0 11 75 64 55
2. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 9 12 9 1 4 2 2 -10 65 75 39
3. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 11 14 5 0 1 1 3 -12 65 77 39
4. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 6 9 15 1 3 4 7 -17 78 95 38
5. Barys Astana Barys Astana 30 10 15 5 3 1 0 1 -26 74 100 38
6. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 6 15 9 1 2 4 2 -21 48 69 32
7. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 9 19 2 1 0 1 0 -19 58 77 31
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 20 6 1 2 2 1 -52 47 99 21
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 30 16 4 10 2 2 3 3 45 106 61 63
2. CSKA Moskva CSKA Moskva 30 18 7 5 1 0 1 3 23 81 58 61
3. Avangard Omsk Avangard Omsk 30 14 9 7 2 1 4 0 11 75 64 55
4. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 30 16 10 4 0 1 3 0 6 85 79 55
5. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 12 9 9 2 0 4 3 5 71 66 51
6. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 15 11 4 0 1 0 3 17 85 68 49
7. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 11 10 9 2 2 4 1 3 73 70 48
8. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 12 11 7 0 1 3 3 8 75 67 46
9. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 11 12 7 2 1 4 0 -1 72 73 46
10. Jokerit Jokerit 30 13 12 5 0 3 0 2 -14 69 83 44
11. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 11 13 6 1 4 0 1 -15 67 82 40
12. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 9 12 9 1 4 2 2 -10 65 75 39
13. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 11 14 5 0 1 1 3 -12 65 77 39
14. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 10 14 6 1 1 1 3 -10 58 68 38
15. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 6 9 15 1 3 4 7 -17 78 95 38
16. Barys Astana Barys Astana 30 10 15 5 3 1 0 1 -26 74 100 38
17. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 30 9 14 7 2 1 1 3 -14 74 88 36
18. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 10 17 3 2 0 0 1 -20 66 86 35
19. HC Sochi HC Sochi 30 8 16 6 1 1 3 1 -11 65 76 34
20. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 9 16 5 0 1 1 3 -19 69 88 33
21. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 6 15 9 1 2 4 2 -21 48 69 32
22. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 9 19 2 1 0 1 0 -19 58 77 31
23. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 18 3 1 0 0 2 -26 60 86 31
24. Spartak Moskva Spartak Moskva 30 8 19 3 0 1 1 1 -30 66 96 28
25. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 7 18 5 0 2 1 2 -25 60 85 27
26. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 7 19 4 0 1 1 2 -46 55 101 26
27. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 20 6 1 2 2 1 -52 47 99 21
28. Dynamo Riga Dynamo Riga 30 3 21 6 1 1 3 1 -32 49 81 19
29. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 2 22 6 1 1 3 1 -49 61 110 16
1. tretina
      1-1 (0-1) J. Sekac
J. Azevedo
GOL 6:53
16:08 GOL (1-1) Y. Averin
D. Lugin + I. Lyubushkin
     
2. tretina
28:06 GOL (2-1) P. Kraskovsky
I. Lyubushkin
1-0      
28:06 GOL (2-1) P. Kraskovsky
I. Lyubushkin
     
28:06 GOL (2-1) A. Ilyenko
I. Lyubushkin