Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
V Zápase hviezd KHL aj jeden Slovák. Novinári vybrali Hudáčka

0 5.12.17 v kategórii: Aktuality , autor: Tomáš Lengyel (TOMIKE)
Július Hudáček

Hráčov si volili najprv fanúšikovia a potom aj žurnalisti.

V polovici januára budúceho roka privíta kazašská Astana najlepších hráčov Kontinentálnej hokejovej ligy v Zápase hviezd. Dnes sme spoznali kompletný menoslov hokejistov, ktorí sa zúčastnia tohto prestížneho podujatia. Informoval o tom oficiálny web nadnárodnej súťaže.

V prvom kole hlasovania si vyberali fanúšikovia, ktorí si mohli zvoliť elitnú štvoricu (dvoch obrancov a dvoch útočníkov) z každej divízie. V tomto výbere sa však neocitol žiaden slovenský hokejista ani zástupca Slovana Bratislava.

Bobrovovu divíziu reprezentujú obrancovia Marc-Andre Gragnani (Minsk) s Dmitrijom Kalininom (Spartak Moskva) a útočníci Eeli Tolvanen (Jokerit) s Iľjom Kovaľčukom (Petrohrad). V Tarasovovej divízii dostali najviac hlasov zadáci Staffan Kronwall (Jaroslavľ) a Nikita Nesterov (CSKA Moskva) spolu s útočníkmi Kirillom Kaprizovom (CSKA Moskva) a Dmitrijom Kagarlickym (Čerepovec).

Charlamovovu divíziu v západnej konferencii zastupujú v zadných radoch Andrej Markov (Kazaň) a Chris Lee (Magnitogorsk), v útoku im robia spoločnosť Sergej Moziakin (Magnitogorsk) a Vladimir Tkačiov (Kazaň). Spomedzi hráčov Černyševovej divízie boli úspešní obrancovia Kevin Dallman (Astana) s Philipom Larsenom (Ufa) a forvardi Nigel Dawes (Astana) s Linusom Omarkom (Ufa).

Druhé kolo voľby bolo na novinároch, ktorí mali doplniť vyššie spomínaných hráčov. V tomto výbere sa nachádza aj jeden Slovák. Je ním brankár Július Hudáček, ktorý dostal najviac hlasov spomedzi všetkých gólmanov v Tarasovovej divízii. Za sebou nechal mladíka Iľju Sorokina z CSKA Moskva aj skúseného Rusa Alexandra Jerjomenka.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.