Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
V takejto zostave vykorčuľuje Slovan na zápas v Rige

0 3.12.17 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Eduard Zankovec

Pozrite si, v akej zostave nastúpi bratislavský Slovan na dnešný duel v Rige.
Trénerský štáb Slovana Bratislava na čele s hlavným koučom Eduardom Zankovcom nemal veľa dôvodov meniť zostavu z úspešnej päťzápasovej domácej série. Opäť bude veriť v bránke výbornému Štěpánkovi, ktorý sa bude snažiť aj na nasledujúcom tripe nadviazať na kvalitné výkony z predošlého obdobia.

V prvej obrane sa predstaví Michal Sersen po boku Nicka Eberta. V druhej obrane budú hrať Kanaďania Cam Barker so Simonom  Desprésom. Obrana číslo tri je v slovenskom zložení Patrik Bačík a Andrej Meszároš. V pozícii siedmeho obrancu sa predstaví Tomáš Voráček.

Aj útoky nastúpia v rovnakom zložení. V tom prvom sa ako center predstaví Marek Viedenský s českými krídlami Lukášom Kašparom a Michalom Řepíkom. Druhý útok povedie na centri vo forme hrajúci Kanaďan Zach Boychuk, ktorého vyhlásili za najlepšieho útočníka uplynulého mesiaca v KHL. Dopĺňajú ho tradične krajan Colby Genoway a Martin Réway.

V tretej útočnej formácii sa so Slovákmi Andrejom Šťastným a Pavlom Skalickým predstaví energický Eliezer Sherbatov. Tomáša Hrnku s Borisom Sádeckým dopĺňa vo štvrtej formácii Jan Buchtele.


Informácie o zostave Slovana priniesol oficiálny klubový web.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.