Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Uvidíme Hudashow aj v Rusku? Tréner Čerepovca má na to jasný názor

0 9.05.17 v kategórii: Slováci v KHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Július Hudáček

Slovenský reprezentačný gólman Július Hudáček bude od budúcej sezóny chytať v ruskom Čerepovci. Môžu sa fanúšikovia pripraviť na jeho populárnu Hudashow?
Slovenský reprezentačný gólman Július Hudáček sa po troch rokoch rozhodol opustiť švédske Örebro HK. Prijal výzvu v podobe návratu do KHL. Na spolupráci sa dohodol s ruským tímom Severstaľ Čerepovec.

Vo Švédsku si Hudáček spravil výborné meno nielen kvalitnými brankárskymi výkonmi, ale aj vďaka svojej typickej Hudashow, ktorú predvádzal po víťazných zápasoch. Prejavil svoj zmysel pre humor i kreativitu. Klub si z toho dokonca spravil marketing.

Bolo to super! Nikdy som sa do toho nemusel nútiť. Klub vo Švédsku z toho urobil značku a už to nebolo také spontánne, keďže do toho tlačili klubový marketing. Örebro to po marketingovej stránke zvládlo výborne, zarobilo na tom dosť peňazí. Stále si však myslím, že je to zaujímavé a pekné," hovoril Julo Hudáček pre portál pravda.sk.

Vyzerá to tak, že Hudashow budú mať možnosť zažiť aj diváci v Rusku. „Uvidíme, či v tom budem pokračovať aj v Rusku. Tréner Čerepovca mi hovoril, že mu to neprekáža, pokiaľ budem plne koncentrovaný na zápasy." Je veľmi pravdepodobné, že podobne ako vo Švédsku aj v Rusku sa stane miláčikom fanúšikov.
Örebro HK

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.