Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Štěpánek o svojej budúcnosti: Zostane v Slovane?

0 7.02.18 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Jakub Štěpánek

Českého gólmana Jakuba Štěpánka si chce zjavne Slovan udržať. Podarí sa mu to?
Jakub Štěpánek začínal sezónu ako dvojka za Marekom Mazancom. Ten ale v priebehu sezóny zamieril späť do zámoria a tak už Štěpánkovi nič nebránilo v tom, aby sa stal jednotkou Slovana Bratislava. A svoju pozíciu si zastal. Nastúpil v 35 zápasoch, mal 91,4 % úspešnosť zákrokov a priemerne inkasoval 2,89 gólu na zápas. Kvalitné čísla vzhľadom k tomu, aké nepresvedčivé výkony podávala obrana belasých.

Po sezóne mu končí kontrakt, no vedenie si ho zjavne chce udržať. Generálny manažér tímu Patrik Ziman sa pred časom vyjadril, že v budúcej sezóne ráta so Štěpánkom ako jednotkou a v pozícii dvojky si vie predstaviť nejakého slovenského gólmana.

Slovan už dávno stratil šancu na play off a o Štěpánka bol v závere prestupového obdobia záujem z iných klubov. Slovan ho však nechcel uvoľniť. „Nejaké náznaky boli, ale Slovan sa nechal počuť, že by nebol nadšený, keby som odchádzal. Tým pádom to haslo. Sezónu dokončím tu," uviedol Štěpánek pre isport.cz.

Uvidíme, či sa vedeniu Slovana podarí českého gólmana s ktorým ráta do pozície jednotky udržať aj pre budúcu sezónu. Štěpánkovo vyjadrenie ohľadom budúcnosti je totiž zahalené rúškom tajomnosti: „Zatiaľ nie je nič vo finálnej fáze. Nejaké očakávania mám, ale pokiaľ to nie je podpísané a zaregistrované, tak to nič neznamená. Všetko je otvorené, nebránim sa žiadnej možnosti," uviedol.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.