Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Slovanisti po dovolenkách opäť zaberajú, v závere sezóny môžu použiť aj jedného olympionika

0 12.02.18 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Patrik Lamper

Slovan Bratislava sa po dovolenke vrátil do tréningového procesu.
Slovanisti dostali od trénera Eduarda Zankoveca niekoľkodňové voľno. Niektorí hráči ho využili aj na dovolenky v exotických destináciách. Od pondelka 5. februára sa hráči opäť zišli a budú pokračovať v tréningovom procese. Do konca sezóny ich čakajú ešte dva zápasy - 27. februára nastúpia na ľade Viťaza Podoľsk a 1. marca doma proti Dinamu Minsk.

„Spoločne s trénerským tímom sme hráčom stanovili program, ktorý obsahuje okrem tréningov na ľade a tréningov na suchu v každom týždni aj nejaký ten deň voľna. Zápas proti Viťazu je ešte ďaleko a preto nie je potreba zarezávať denno denne. Chcem, aby chlapcov tréningy na ľade bavili. Smerujeme samozrejme k tomu, aby sme posledné zápasy v základnej časti súťaže zvládli a získali čo najviac bodov. Verím, že pokoríme bieloruský Minsk a s vynikajúcimi fanúšikmi sa rozlúčime najlepšie, ako to len pôjde," vyhlásil tréner Zankovec pre oficiálny klubový web.

Slovan sa v uplynulom období rozlúčil s niekoľkými hráčmi, aktuálne sa pripravuje devätnásť hokejistov, ktorých v novom týždni doplní kvarteto borcov zo slovenskej extraligy, ktorí hrajú na striedavé štarty - Bačík, Hecl, Sádecký a Skalický. V závere sezóny môže Slovan využiť aj služby dvojice ďalších hráčov s dvojcestným kontraktom - Lampera a Bezúcha.  Patrik Lamper je aktuálne s reprezentačným tímom Slovenska na olympiáde v Pjongčangu.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.