Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Říhov odchod berie pozitívne. Vyhovuje mi, keď sa nepoukazuje na každú chybu, tvrdí Mikúš

0 9.10.17 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Juraj Mikúš

Čo hovorí na zmenu trénera v Slovane útočník Juraj Mikúš?
V kabíne Slovana Bratislava rezonuje stále čerstvá téma odvolania českého kouča Miloša Říhu, ktorého na lavičke "belasých" nahradil bieloruský tréner Eduard Zankovec.

Říha je známy búrlivák, servítku si rozhodne pred ústa nedáva, jeho prejav na lavičke počas zápasov je temperamentný, plamenný, neustále dohovára hráčom, prudko gestikuluje, háda sa s rozhodcami.

Zankovec je jeho protipól. Na lavičke je sústredený, pôsobí pokojným, rozvážnym dojmom. Nedáva príliš najavo svoje emócie, negestikuluje, neháda sa s rozhodcami.

„Bol to nezvyk mať zrazu na lavičke trénera, ktorý je pokojný a je potichu. Ale každý je iný a každý má svoj kumšt," hovoril útočník Marek Viedenský po domácom súboji Slovana s Rigou (2:3pp) - prvom stretnutí so Zankovcom na lavičke.

Útočník Juraj Mikúš nebol taký všeobecný a na rovinu povedal, že kľudnejší prístup zo strany trénera mu vyhovuje viac. „Vyhovuje mi, keď je na striedačke väčší pokoj a nepoukazuje sa na každú chybu. Hráči vedia, že v ďalšom striedaní ju môžu napraviť," uviedol v rozhovore pre portál sme.sk.

Nového trénera Zankovca dnes čaká druhý zápas na lavičke Slovana. "Belasí" ukončia šesťzápasovú domácu sériu duelom proti Soči.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.