Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Július Hudáček do KHL: Nahradí českého gólmana

0 21.04.17 v kategórii: Slováci v KHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Július Hudáček

Július Hudáček vymení švédsku SHL za nadnárodnú KHL. Dres ktorého klubu bude obliekať?
Slovenský reprezentačný brankár Július Hudáček sa rozhodol po trojročnom pôsobení opustiť švédske Orebro. A to i napriek tomu, že o jeho služby mal klub naďalej záujem a ponúkol mu predĺženie spolupráce. 28-ročný gólman však odmietol, nakoľko cítil potrebu zmeny.

Švédske médiá okamžite začali pátrať po klube, v ktorom Hudáček zakotví a priniesli informácie o tom, že by tom mal byť Severstaľ Čerepovec. Hudáček nič oficiálne nepotvrdil. Faktom však je, že oficiálne oznámenie o prestupe môže uzrieť svetlo sveta až po 30. apríli.

Najnovšie správy hovoria o tom, že Hudáček sa skutočne stane novou brankárskou posilou účastníka KHL, bude tak nastupovať aj proti Slovanu Bratislava. Z Čerepovca totiž odchádza český gólman Jakub Kovář a jeho nástupcom sa stane práve Hudáček.

Július Hudáček sa aktuálne pripravuje na MS 2017, v ťažkej konkurencii bojuje o miesto jednotky.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.