Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Jokerit bude mať od budúcej sezóny nového trénera

0 14.11.17 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Lauri Marjamäki

Fínsky účastník KHL Jokerit Helsinki povedie od budúcej sezóny nový tréner.
Jokerit bude mať od budúcej sezóny nového trénera. Stane sa ním Lauri Marjamäki, ktorý je aktuálne hlavným reprezentačným trénerom Fínska. 40-ročný tréner bol súčasťou trénerského štábu Fínska na olympiáde v Soči, kde Suomi získali bronz. Bol asistentom trénera na MS 2014, na ktorých Fíni skončili strieborní.

Progresívny tréner sa dohodol s vedením Jokeritu Helsinki na dvojročnom kontrakte s dvojročnou opciou. Pôjde o zaujímavú rošádu, nakoľko opačným smerom putuje tréner Jukka Jalonen - z lavičky "žolíkov" na lavičku národného tímu Fínska.

Jokeritu aktuálne patrí tretia priečka na západe, pričom má rovnaký počet bodov ako druhá CSKA Moskva. Práve tieto dva celky sa bijú o pozíciu druhého najlepšieho tímu KHL po suverénnom Petrohrade.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.