Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Ján Pardavý to natrel belasým i celej KHL

0 10.11.17 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Ján Pardavý

Ján Pardavý sa vyjadril k Slovanu Bratislava, jeho účinkovaniu v KHL i ku nadnárodnej súťaži.
Bývalý skvelý útočník, známy televízny spolukomentátor hokejových prenosov a od tejto sezóny i asistent trénera tipsportligovej Dukly Trenčín Ján Pardavý pozorne sleduje hokejové dianie. Jeho pozornosti neuchádza ani účinkovanie Slovana Bratislava v nadnárodnej KHL. So Slovanom v najprestížnejšej európskej súťaži to však nevidí práve ružovo.

Chybný krok Slovana. Klub sa trápi ekonomicky, športovo nevidieť progresívnu koncepciu. Jediné pozitívom môže byť, že zopár chlapcov si zarobí viac peňazí ako v okolitých krajinách. Ak im prídu na účet... Slovenská reprezentácia nemá zo Slovana v KHL žiadny osoh. KHL sa toporne snaží napodobniť NHL, ale nemá na to ekonomický základ, ani mať nebude," hovoril Pardavý pre šport.sk

46-ročný trenčiansky rodák sa pomerne negatívne vyjadril aj na margo celej KHL. Nepredpokladá, že nadnárodná súťaž by expandovala ešte do ďalších krajín.
Je tam zopár bohatých mužstiev a zvyšok sa len plahočí, prežíva. Jokerit Helsinki si tam presadili ruskí majitelia, experiment s čínskym klubom je ekonomická hra, či sa ujme alebo nie. Rusi by sa mali vrátiť k svojej „vyššej lige", ťažko už uveriť, že KHL bude expandovať," myslí si Pardavý.

Pritom pomerne nedávno generálny manažér Slovana Bratislava Patrik Ziman v rozhovore pre Rádio Aktual hovoril o tom, že vo vedení KHL sa neustále diskutuje o ďalších plánoch na expanziu.
Neustále sa o expanzií diskutuje, hovorí sa o Londýne, o Salzburgu, o Berlíne, či dokonca o Maďarsku."

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.