Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Hokejové Slovensko žilo bojmi o záchranu na MS, Viedenský žiari šťastím

0 16.05.17 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Marek Viedenský

Slovenský reprezentačný útočník Marek Viedenský má skvelú novinku.
Marek Viedenský v tejto sezóne KHL v drese Slovana Bratislava stihol odohrať len 20 zápasov. Potom utrpel vážne zranenie kolena, ktoré ho pripravilo nielen o dve tretiny klubovej sezóny, ale zároveň aj o účasť na štvrtých MS v poradí.

Zatiaľčo naši chlapci aj celé hokejové Slovensko tŕpli, či náhodou nevypadneme z elitnej kategórie, Viedenský mal podstatne príjemnejšie starosti. Stal sa totiž otcom.

„Tak už sme traja. Dnes sa náš život otočil o milión stupňov a naplnil naše srdcia láskou. Ďakujeme, Tamia, že si si vybrala práve nás. Milujeme ťa!," informovala o radostnej správe Marekova manželka Ivana prostredníctvom sociálnej siete.Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.