Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Do konca mája Slovan zverejní do desať nových hráčov

0 17.05.17 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
HC Slovan Bratislava

Do konca mája zostávajú dva týždne a v ich priebehu by mal začať Slovan informovať o nových tvárach, ktoré sa objavia na budúcosezónnej súpiske.
Tímy KHL informujú o nových tvárach, výnimkou je bratislavský Slovan. Fanúšikovia "belasých" netrpezlivo čakajú na informácie o nových posilách, či predĺžení kontraktov s hráčmi z minulosezónneho kádra. Okrem podpisu nového kontraktu s kapitánom Andrejom Meszárošom sa však nedozvedeli zatiaľ nič.

Dôvodom je nový zákon o športe a administratívne naťahovačky. „Okrem iného sa v nich mení postavenie hráča zo samostatne zárobkovo činnej osoby na zamestnanca klubu. Proces úpravy príslušných ustanovení zmlúv, ich preklad do ruštiny a schválenie na hráčskej matrike v Moskve bol napokon o čosi dlhší, ako sa pôvodne predpokladalo," informuje Slovan na oficiálnom klubovom webe.

„Verili sme, že celý administratívny proces úpravy zmlúv stihneme skôr a v tomto čase už budeme mať zverejnených osem-deväť mien hráčov s novými kontraktmi. V tejto chvíli máme meškanie približne dva týždne a preto predlžujeme prvú vlnu predpredaja permanentiek do konca mája. Dovtedy na aktuálnu súpisku Slovana pribudne do desať nových hráčov," priznal marketingový riaditeľ Slovana Milan Vajda

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.