Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Ďalogov Kunlun vyrazil Keenana aj z funkcie hlavného trénera

0 3.12.17 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Mike Keenan

Mike Keenan už nie je viac trénerom tímu Red Star Kunlun.
"Železný" Mike Keenan prišiel o funkciu hlavného trénera čínskeho účastníka KHL Red Star Kunlun. Oznámil to klub. Novinka prichádza necelý týždeň po tom, čo bol Keenan zbavený v Kunlune funkcie generálneho manažéra.

Keenan doplatil na veľmi zlé výsledky Kunlunu, ktorý prehral už deväť zápasov v rade a na východe klesol už na jedenástu pozíciu. V pozícii trénera nahradil dočasne Keenana Bobby Carpenter.

Podľa oficiálneho tlačového vyjadrenia Kunlunu Keenan zostáva v štruktúrach klubu ako člen poradného tímu. Na pozícii generálneho manažéra ho nahradil Raitis Pilsetnieks.

Keenan je víťazom Stanley Cupu, v sezóne 1993-94 triumfoval s NY Rangers a taktiež je víťazom Gagarinovho pohára, ktorý získal v sezóne 2013-14 ako tréner Metallurgu Magnitogorsk.

V čínskom Kunlune pôsobí v aktuálnej sezóne slovenský reprezentačný obranca Marek Ďaloga.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.